Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak akkor ha harmadiknál rosszabb senki sem lehet úgy kerülnek kialakításra a kategóriák például nekem a senior-csiga változat is jó már...
Szeretnék, de nem megy
Mi van Big nunát növeszettél..
Én szeretnék jelentkezni!
Sziasztok Lanyok/Asszonyok/Csajok....kit hagytam ki?

Keresek GSXR -es versenyzoket, hogy a Full Gas GSXR KLUB Kupan minel nagyobb szamban alhassatok a rajtracson, illetve a dobogon. A holgyek kulon ertekelessel versenyeznenek, abszolut kategoriaban. Ha valaki erez elszantsagot, most kiprobalhatja! HA kerdes van, vagy valaki biztosan tudja mar, hogy szeretne jonni, ide dobjon egy mail-, legyszi:
krieg_t kukac yahoo pont com
De akkor Shakti mér' úgy adta a cd-t,hogy Tomi kattintott rólam párat?
Nagyon szépen köszönöm!Nagyon jól esett:))))))))
Kedves ANCSY! Sok-sok boldog születésnapot kívánok neked utólag is ( ne haragudj, most kerültem csak netközelbe)
Ezt küldöm neked a messzi Spanyolországba

És bár ajándékot most nem tudok átadni, de tegnap volt egy nagy fellépésünk( TV-vel meg nagy felhajtással) gondolatban neked ajánlottam az egyik kedvenc táncunk - amit az Okt. fesztiválon is láttál
Köszi Gemi az interjút!
És még mindig várjuk a Dunlop Ladies-es csajokat!
Én Shaktitől kaptam cd-n pár fotót,azt mondta,Tomi csinálta rólam...én nem tudom...
Egyébként köszi a felköszöntést:)))
boldog szülinapot tegnapra
a " foto by Mike Tamás..thnks :))) " képedet írd át foto by balusk8-ra mert az az én fotóm kösziii
Aham,így már ok.Akkor is azért köszönöm,hogy írtatok!
King jól van,jól muzsikál?
Iwiw az árulód
Köszönöm fiúk,édik vagytok,jól esik a felköszöntés
De honnan tudtátok,hogy ma van?
Boldog szülinapot Ancsy
Boldog szülinapot Ancsy.
Na lányok have a nice weekend
Holnap megyek egy jó kis szabadtéri goa partyra, úgyhogy see you Monday

Jók legyetek!
Tibi nem akar bemutatkozni nálatok...ne hari,nem veletek van a gond,nem azért:))))))
Gabi elküldte mail-ben a cuccot!
A profiladatok közt megtalálod ;)

Írok én, de hát én nem lenni versenyző
Maximum, mint a jövő év esélyes győztese írhatnék na jó ez csak vicc volt valamit összekaparok, mint motoros sportbíró
persze, Mesi írhatsz nyugodtan! Báár nem tudom a mail címed, de Ancsy biztos megteszi, hogy elküldi neked a kérdéseket!
Még Tibitől is várunk egy bemutatkozást

Nahát Ancsy! Nagyon jó lenne ha itthon lennétek a csajos bulin!
Ennyien ?!:O Nah de jóóó!:D