Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joe lassan te leszel köztünk a legjobb nő Kár, h kájt szereted
egy het nem az volt amikor osztottátok itt egymást?bár a tökömet érdekli....hhhhh..na kopok is innen,mert a végén még teljesen.... . . .
apropó..csjostopik..Te Joe....te mit keresel itt? . .
Jaaaaaaaaa...vagy úgy...értem már . . .
már not alone,joe.....jöttem megvédeni öt,bár nem kell ,mert kemény és tud magára vigyázni!de mi ketten....
ezért még számolunk te kis csacsi,hogy pukkadnál meg
barátkozni?eladsz bakker,figyejjé oda csájé!
Wáááááááá! Én is éhes vagyok! Ide mind nekem!
orosz!ez it a csajos topik.viselkedj!
fogalmam sincs. már az iskolapadban ülök..
ki fogom bírni a szekálást ne aggódj
naaaaa! csak nekem egy kicsit!
látod..mondom én hogy köcsög vagy nöi topikoba járkálsz... te kis buzirudi... . . . .tudtam és tudtam . amugy meg kis szünetet tartok,mert annyi,de annyi finomság van az asztalon . . el sem merem árulini...szóval nem is haragudj meg,hogy nem mondom el,hogy ettem finom frankfurti leveskét,meg van hideg görög gyümileveske is,meg rakottkrumplicska,meg van tarhonya csirkemellpökrkölttel jó tejfölösen,meg somlói..franciakrémes..sör,bor pálinka..ugyhoyg most fullra telebaszoma abeleim...te meg gondolj aerre.. . . .. .
ki dolgoztam pár nick nevet:
- palackorrú delfin
-nádiposzáta
-ciklon
-lepke ? :)
Megkaptad a képeket?
ááá nem mer átjönni.. pedig olyan szépen invitáltam..
orosz,itt vagy? ? ?
...csak hülyültem..
de ha rászánod magad az új nick-re, akkor se más mondja meg, hogy mi legyen az, hanem te..
Köszi a neveket, nem igen szeretnék váltani ám, mert akkor töltsek fel mindenemet újra?ÁÁÁÁÁÁÁ, meglátom, lehet majd eccer, ha lesz hozzá kedvem. Én leszek spice girl...hehehehehe.......na persze...
Joe jófej és ő lesz a jövő szezonomban az esernyősfiúm, szóval tessék csak vele barátkozni:))))))))
De nem adom oda tartónak ám senkinek!
kiscsillag?
Csijja! Hát na! Legalább kiélvezheti a sok csaj társaságát!
Akkor nekem is keríthet egyet, mert nekem olyan mág nincs