Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, egy csajszihoz két fiú, miért is ne Egy aki segédkezik irányítani a rajtrácsra, és a motort tarja (ne dőljön el... ) , a másik pedig a naptól óv minket (remélem esőtől nem kell...)
Oké válogatáson megjelenés csakis neonszínű fürdőnadrágban (ala kukásmellény ), és pontozzuk a feltűnőségi indexet Skála: 2.00,000 - 3.00,000-ig a köridőmérés után szabadon vigyázat hajszálon is múlhat a befutó
Heló csajok, fiúk! Eszti nagyon jó lett a cikk
Szerintem ezt az esernyőtartós fiús válogatást komolyabbá kéne tenni nem? nekem szükségem lenne még egy fiúra aki megmutatja hova kell állnom és hogy Őt is észre vegyem elég feltűnő ruhát kellene hogy viseljen
az esernyőtartó-fiu álláshirdetésre való jelentkezésnél mindenképpen fürdőruhás/alsónadrágos fotó csatolása szükséges!
És mit szóltok ehhez a modellhez ez egy kicsit diszkrétebb
köccike együtt-egymásért, mint a muskétások
Mennyit fizettek a krosszdresszingért?
T Olvaso!
Igenye ertheto, de sajnos mi ALANYOKAT keresunk a ruhakhoz
esetleg palyazhat az allasra
szuper a cikk... jó végre látni hogy igy együtt

jó muri lesz jövőre... pasik reszkessetek
akkor ezt a négy lányt kérném szépen. Köfi.
Mármint melyik stílusú ruhában szeretnénk látni Titeket
meg valaszthatsz is
+ magassarkúban és topban
Felveszünk, de csak a ha miniben jössz
esernyősfiunak jelentkezem
Hát az hogy nyersz !
Melyik része? A jóidő, vagy hogy nyerek esetleg? :D
Izgis, mint a zsákbamacska, a végén tudod meg, mit húztál
a pontos koltseget csak a szezon vegen fogjuk megtudni
ennek ellenere koszonom
majd az ev vegi zaromulatsagon megtudakoljuk Rezsotol, mi a helyzet. addigra csak megalmodja, mennyit szeretne keresni. ha rosszul viselkedik, max neki is indulnia kell a Bufe-futamon
Jah, én is csodálkoztam, hogy +áfa, de ezt mondta...még jó, hogy a Licenset csak egyszer kell kiváltani..De remélem ez hamar kiderül, hogy mennyi lesz a pontos költség...
+áfa
szerinted kapott mar ott barki is afas szamlat? en ugyan ket eve, hogy elindultam egy kawa-futamon, de csak atvettem egy papirt, amivel a gepatvetelre mehettem. mas ott nem volt
de ha lesz, eskuszom, visszaigenylem
Én úgy hallottam a megbeszélésen, hogy a csajos verseny kb.15000+áfa lesz...Persze plusz licensz váltási díj...stb.
Nem szeretnek unnepronto lenni, en is szivesen indulnek, de tudja mar valaki, hogy mennyi lesz az alkalmankenti nevezesi dij az idei sorozatban minden verseny 30e korul volt, termeszetesen ehhez jottek a jarulekos koltsegek es ez azert egy kisse meg fogja szurni a mezonyt.
legalabbis szerintem
orulnek, ha lenne erre is mindenkinek penze, de ez azert nem keves, ha mindent osszeszamolok
vagy csak en nem keresek ennyire jol
Vagyis ne balettos legyen, csak elírtam..
Az biztos, hogy a kisgyerekek nagyon édik,amikor motorral gurulnak, légyen az kislány vagy kisfiú...Hát remélem Milán balettos akar lenni
Amúgy a verseny meg nem is lesz igazi verseny, mert nem egyforma motorokkal megyünk( bár az igazából nem is lényeg), sok kezdő is lesz, tehát szerintem mindenki inkább annak fog örülni, hogy egyántalán pályázhat:)))
Nyílván lesz helyezés is,meg trófea, de hát azt nem én nyerem, ez is biztos!De alig várom,mert szeretnék fejlődni-tanulni,hisz' én is a kezdők táborát képviselem....egyenlőre..