Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bolints Gábor,, mehet,,,,,?
tudtam, hogy számíthatok Rád...
Hogy a ló is, mint magyar hagyomány megmaradjon powertapezzük rá még egy minipónira is (arról leér a görkoris lába), persze a matracokkal, görkorival, mindennel egyetemben
ez egy hatarozottan JO otlet
szabadalmaztatni kellene, kozvetlenul a kiprobalas utan
tovább gondoltam, lehetne egy kötelet kötni a derekára, több görkorcsolyát is fel powertapez -ni különböző helyekre, és lehetne vontatni motorral,, no break system,,
egyszerű ,, powertape-el körberagasztunk Gáborra egy csomo felfujt uszo matracot, a réseket kifujjuk purhabbal, ugyan ez a kamerára is, görkori a lábára ,és felirjuk rá : airbag cameraman Gábor
gondolod, hogy úgy nagyobb biztonságban leszek?
Viszont akkor az egész felvétel olyan lesz, mintha lóhátról forgatnánk, vágta közben...
szerintem a bevetelt inkabb az uj kamera megvasarlasara fogjuk kolteni, ha ennyit esel-kelsz
de a testi epseged mindennel fontosabb ugyhogy kitalalunk valami megoldast hatha valaki a nyakaba vesz es fut veled a teljes tavon
dehogynem... csak akkor burleszk filmet forgatunk, melyben vetélkedő gyanánt tippelni lehetne, hogy a verseny alatt hányszor bukok orra, és hányszor esek hanyatt a kamerával... a bevételt meg elosztjuk...
ja, ha kiépítjük a sínt, akkor utána meg eladjuk a Paliknak kisvasút gyanánt...
kihivasnak kihivas lenne, az tuti
gorkorcsolya nem lenne jo sin helyett
na pl. az is jó... De elég sok utómunkát kellene végezni, hogy a motor hangját kiradírozzam a futás alól...
És szerinted ez jutalom lenne, vagy bünti?
Stílus kedvéért oldalkocsis motorkerékpár? mert több száz méter sínt kellene kiépíteni de nem lenne rossz, a győztes jutalma egy kis Fahrt kocsikázás
Végül is miért ne csak nem szeretnénk 5letrablók lenni, ezért gondoltam eme útját a háttér-tények feltárásának, egyeztetésének.
Megfejtettem amúgy lfp = Locsi-Fecsi-Pályázás a topic csak erős idegzetűeknek való
Kedves káj felgyógyultál már ?
kijeza káj,,? és milyaza lfp,,,?
mii?útálják aLFP topicot? kizárt bakker
Szerintem maga ismerkedni akar velem!
azt majd én megoldom... megiszom előtte...
Köszi... de akkor már jó lesz egy Fahrt kocsi is... csak a teljesség kedvéért...
De ha valaki végigtol egy kisdömperben, isten bizony vállalom...
csak arra kell nagyon vigyazni, h a kave a tetejen ki ne boruljon
Azaz dömpert... csak nem tok írni rendesen
Hmmmm nem semmi
Könnyítésképpen Te kaphatsz rollert, vagy valami kocsiszerű szerkezetet (kisdömbert ), ha cipeled végig a távon az oltári vágta alatt ezt a szerkezetet
Szóval komplett szolgáltatást akarsz? Megoldható...
A gyalog onboard-ot nálunk úgy hívják, hogy Steadicam, és nem túl könnyű szerkezet...
Kedves Kisgazdánk
Az ötleted már el kezdett önálló életet élni, azaz a háttérben kidolgozás alatt van, egyelőre csak egy futam, nem az egész sorozat
Kérlek priviben vedd fel a kapcsolatot velem (emilkén, köccike ), mert az ötletgazdát nem szeretnénk kihagyni semmiből, sőőőt kell a Fővédnök természetesen minden jog fenntartva Neked
na csak ovatosan azokkal a jogokkal, otletgazda ur
Sesztyvel meg a vegen valami ellenplatformot hozunk letre es akkor majd ezen is lehet huzakodni egy jot