Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ebben egyet értek
Krézi add el gyorsan a tested az üzemeltetőnek, h ne álljon még e a sportmotor.
Neked az úgy is olyan jól megy
Az gáz ha csak főzni tud jól... Nekem ne főzdigéljen a szentem
tuttam én hogy hiába vagy mislenbaba
Na sziasztok!Elmaradt a meccs... :)
bár én konkrétan még a hideg vizet is odaégetem mégis szeretnek
ezt már egy kicsivel lejjebb írtam ugyhogy lemaradtál a marketing 5lettel
duma kicsi lány.duma.a nők oda vissza pisilnek egy főzni tudó pasiért.főleg egy jól főzni tudóért
Szerintem nyissatok ügynökséget é keressétek xarrá magatokat Már ezt is nekem kell megszervezni?
Áh pasik, vagy mik
Nono! Csak a pasik hasán vezet át az út!
neked marad a lákihofizoli !ugyis isteni gőzgombócot meg dios sárgabarckos fonottkalácsot tud csinyáni. majd hoz nekünk finom kaját.meg kenegeti a kopasz fejünket nehogy leégjünk
hoppácska.!na lökjed ide a fülembe kicsi virágszál:mennyit adol érte hogy elengedjem a kezeit egy kicsit.?mi kommunába fogunk tömörülni,oszt nem ugy lesz,hogy stipi stopi! vagy igen?
Héjkás! Nekem is hagyjatok valakit! Velem mi lesz? Ahan! Majd szerelek egy esernyőt a sisakomra!
Aúúúú! Az nem jó! Le a gipsszel!
kájt nem kérheti fel senki ő az enyém csak GSR-nek tarthatja ugye tesó
mivel gipszes a genya ,a legstabilabb helyzet számára az egyhelyben álldogálás na.
Hát ezt: "egyébként Kájt mé nem kéritek fel erre a nemes feladatra,ő a legstabilabb lenne mindannyiunk közül:moccani se bír"
Barátkozzon veled a vacogós állkapcsú cápa
Én csak szimplán nem úúúútállak
mit szeretnél tudni repsike?
barátkozz csak velem....ha még nem volt sok ellenséged
Jól van te kis szemérmes Csináld meg a BÜFÉ trofit , majd én megmenedzselem
Nem érteni
leszek?már vagyok.mindig kurva voltam Kájt pedig valóban szeretem meg Predet is ,csak ő nem értékeli..vagyis igen csak nem akarja hogy csorba essen férfiúi becsületén ezért nem akar erről tudomást v nni.de egyszer ezért megbaszom no lukihofi milyen ruhát csinálsz nekünk,gyere te is esernyőt tartani,ha már motorozni nem tudunk mert a múltkor már leírt az aranycsapat akkor lehet hogy erre még jók leszünk...baszki lassan átvesszük rezső bától a staférungot büfétrophy stb.milliárdosok leszünk...a csajokból egyébként Kájt mé nem kéritek fel erre a nemes feladatra,ő a legstabilabb lenne mindannyiunk közül:moccani se bír
Te is arra vágysz titkon, h megkérdezze a Katus Attila, h "Még egy tánc"?