Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez itt a hogyan csajozzunk ma cimű topik?joe helyen járok?
Nem pamela andersont keresek meg nem is plázacsajt bár külsőre se olyan az ideálom de mind1 hogyan néz ki külsőre csak belsőre legyen "normális",na most ez tág fogalom azért leírom :)
Külsőre amik tetszenek nekem:göndör haj(sötétbarna vagy fekete),kék szem,nagy popsi és mell
Belsőre:valamilyen mérnöki vagy orvosi dolgokkal kapcsolatban tanuljon,dolgozzon,érdeklődjön,stb de lehet felölem egy mezei elektronikai müszerész is mint a volt szomszédunk anyukája.Meg legyen motoros végülis ha nincs mocija meg jogsija nem baj,mert motorjogsit 3hét lerakni rutint szerezni meg ugye úgyis évek,motorból meg van számos több darab a háznál.
De már ott tartok nem kell se göndörhajú,se kékszemű,se nagy mellű,se nagy popsival csak okos értelmes legyen de az okos lányoknak már van barátja :(
Legszarabb,hogy kb. 6éve járhatam volna egy iszonyat jó lánnyal aki talán a világ legjobb lánya,csak azóta van pasija és akkoriban még fiatalnak gondoltam hozzám meg úgyéreztem túl komoly hozzám pedig gyönyörű kék szeme van és iszonyat okos,jah meg mocikért is oda van,aztán ugye ahogy zajlott az élet külsőre belezúgtam másba de egy megint másik valakivel hozott össze a sors évekre aztán ugye az éveknek vége :)
De ha meg akkor összejövök vele lehet nembecsültem volna meg annyira amennyire mostmár megbecsülném :)


Versenyen ti hogy jöttetek össze?
Volt közös ismerősötök vagy csak mint vad idegen csajszihoz hozzád odament udvarolni a párod?
Szerintem elég gáz lenne egy gyorsasági versenyen odamenni valakihez,hogy bocsi de nagyon tetszel,meg attól még,hogy valaki tetszik nembiztos okos is,most akkor meg ilyen alapon találomra oda mehetek az összes lányhoz egy versenyen.Jah hát füleljem ki mit beszélnek és a beszédből lehet következtetni a belső értékekre de akkor meg eljutunk egy olyan körfolyamathoz,hogy a versenyre a motorokért vagy csajok beszélgetésének hallgatásáért járok :DDDDDD


Na nem ragozom a szót,mert reggel 8óta intéztem egy anyakönyvi kivonat fénymásolatát ami kell a munkahelyre,nem semmi ügyintézés volt mivel elméletileg csak személyesen a születési helyen kapnék ami innen többszáz km,de hétfőre bekell vinni melóba,mivel több mint egy év után átvesz a melóhely(eddig munt árucikk kölcsönözték a munkaerőm.Ez is fura,hogy árucikk lett a munkám 2008ra de formálodik a világ csak rossz felé)
Most viszont öltözködök és indulok le az egyetemre hátha a vonaton útközbe látok egy aranyos lányt :DDDDD
Nana Gemmancs! Ejnye ejnye hát szabad ezt?
Sijja Seszty! Ez nem is kérdés......... biztos lesz folytatás!
Együttérzek vele Kawabiker, de amúgy hogy ellenpéldát hozzak fel Neked, én a leendő páromat, aki már a férjem és egy nyolc hónapos kisfiú apukája is,én anno egy motoros gyorsulási versenyen ismertem meg és azóta együtt vagyunk boldogságban..Az viszont biztos,hogy a világ kezd igen "átformálódni" a normális kerékvágásból valami torz felé.. hogy sok agyament nő van a társkeresőkön,az biztos, de vannak rendes lányok is, csak azok meg nem biztos, hogy "plázacsaj" kinézetűek...De hát gondolom nem Pamela Andersont keresel, hanem egy rendes lányt.Ugye?Én ismerek ám párat
HSZ előzményét is nézted?
Nem nőknek szolt a kérdés,hanem reagáltam egy másik HSZ re az elmélkedésemmel.Mivel ugye felvetette a motoros kolléga,hogy vacsora meg virág az ő korában.....
Kit vigyél el vacsorázni, kinek vegyél virágot? Például amelyik nő ezekre a kérdésekre válaszol, az maximum egyéjszakás :)
Az a baj digitális a jobb csuklóm van rajta 1 meg 0 pedig nem is informatikusmérnöknek hanem gépészmérnöknek tanulok :))))))
Néha a ménes meg úgy megszalad,talán egy rigával estem a legnagyobb és leglátványosabbat :DDDD
Nem olyan nehéz, csak a jobbkezedet óvatosan használd...
Hát nehéz dolgok ezek...
de azé' megy még ma is...
Szerintem már én is öreg vagyok,de tartja a dal nemcsak a húszéveseké a világ :)))
Lassan majd énekelhetem :DDDDDDDDDDDDDD
Na jó azt a 30at meg is kell élni ami elég nehézkes sportmocival :DDDDD
Ezzel nincs is baj,de kinek vegyek virágot meg kit vigyek el vacsizni? :)
Bár birágból cserepest szeretek venni mert az nagyon sokáig megmarad és ha már a virágot szerelem kapcsán veszi az ember legyen az a virág hosszú életű mint a szerelem is :)
Vacsival sincs baj föleg ha az adott étteremben kérhetek Hortobágyi palacsintát :P hmmm nyammmm.
Motorozással sincs baj,van itthon elég motor :) Még közös mocizáshoz is akadna kettő :)
Na de kit hívjak vacsira meg mocizni és kinek vegyek virágot?
Netes társkeresők teli az agyhalot hülye plázapicsákkal,összes reglapján "élj a mának" meg hasonló idóta dumák azt rájuk keresek myvipen egyetemhez beírva:minek az nekem,hobbyhoz beírba:pia meg sorolhatnám,hát broooááááffff :)

Na mind1,csak gondoltam hátha van itt egy motor kedvelő és agyilag értelmes nőci aki független most azért mert felvenne valaki MSN re nemkell még egyből lefeküdni vazzzeee :DDDD

Jó tudom most jön az járjak mocistalikra,de az se jó,mert tapasztalataim szerint(bár már 2éve nemjárok) ott vagy pasival mennek a csajok vagy csak alkalmi esti kefélés lesz,namost az első ugye nem nyerő mert abból max 3as lehet a második megint nem nyerő,mert olyan csajból kismilio van azt simán bármelyik cseten vagy uccasarkon találni,tehát megállt a tudomány.
öreg vagy bazmeg
Az ment fiatal koromban is...
Hát, ósdi elavult módon virággal, vacsorával, mozival, esetleg motorozással... Lehet, hogy rosszul csináltam? Bár akkoriban bejött...
CSAJOK!Stylmartin 39 es,prexport 37 es diadora40- 41 es.ha valakinek kő szoljon.meg van titán ovál és kerek leovincsi sbk auspuff.mind új.
Hello!

Leszel az esernyőtartó fiúm? :D
kÖSZI.... Én magamról is találtam egy nagyon rossz képet...:S
Simán! Úgy is itt lakik felénk ahogy látom, legalább Kawas banzáj lesz
Szia Kedves brokkoli pajtás!
Jó az "öreg" a háznál, ha nincs baj, CSINÁL!
Mert hogy csináltad?
Ez igen...

Ezt én annakidején mintha kicsit másképp csináltam volna... ennyire öreg lennék
Pici szijjjaa
Igen jó kis buli volt, remélem lesz folytatása