Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Repsi: Kb ugy fogok kinézni meccsen mint a Michelin baba, annyi cucc lesz rajtam :) De remélem,hogy elmarad a meccs, uhogy lécci drukkoljatok,de ne azért h nyerjünk,hanem hogy elmaradjon a meccs! :)
Kössszi :)
Már késő! Pizsi volt, de lecseréltem
hát ha nincs rajtad ruha jo vagy igy
Hehehe lehet h fel kéne öltöznöm?
Má tisztára szétfagytam! Le vannak lassulva az agytekervényeim Kéne egy kis +30°C, aztán minden rendben lenne
na látod.tudsz te ha akarsz
Áááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááá! Én megfagynék!
Te Gemi! Van bundabugyid? Sürrrgősen szerezz be egyet ha nincs! Meg mondjuk vagy 3cicanadrág. Nem is! Termo gönc! De abból is vagy 4-et!
Jaa...az egy dolog, hogy a motor elvan már rakva, de nekem 2től focimeccsem van kint a szabadban...:S Szted?
Ne is mond! Egyenesen ilyen:
Mocsok egy idő van!
én már megöregedtem
Hát ja... a jogokról inkább ne beszéljünk, habár az esernyőtartós toborozás miatt kell ám látnunk a hozzáállást
Egyébként meg aki kíváncsi, hamar megörexik
Neked is!
hello csajok.van egyáltalán nekünk jogunk ide beirkálni?Repsi,te meg szorgoskodj má oszt szeggyé össze magadról valami használható képet.te ninnyatulaj
Jóreggelt!
Hát na! Nem vagyok vmi egoista h az egész fórumon csak én látszak
Cijja! RRCat! Kafi túrák a javából! Nekem a legelső km-im a vassal Parádsasvárig vezetett. Azt mondtam, ha túlélem a hegyeket, biztosan jó pilóta válik majd belőlem... bár még van mit fejlődnöm
hát ez tényleg kicsi
Ám legyen. Van kiskapu
Én imádom a tieteket is! Még közös fotónk is van Vele a Ringen
térdepeljünk vagy mi?ha nem jössz jövünk mi ide de akkor topik off
előfutót kütté vagy mi f..sz
gyere már na!