Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sok a duma.gyere át
Pedig én olyan kis finomlelkű ártatlanság vagyok
És tényleg...
jahogy. a ciberemester na gyere.nem ugy hiszem hogy védelem kellene...
Leszel a testőröm?
Amúgy Fülöp Gabesz a főmacher...ő azt állítja magáról, h Hondás
zsenge kis urilányt..ha-ha-ha
főmachert?hondás?hát benne vagyok az alapító 4esben de nem tom ki az....na kámon.majd megvédelek
ODa nem lehet csak úgy beköszönni...és az ilyen zsenge kis úrilányt simán szétszeditek ott...
Ismerem az egyik LFP főmachert....szintén Hondás...kicsit nem figyelek és leolt, mint az állólámpát
na dobjad csak át magad az lfp-be!
Mindennek eljön majd a maga ideje... Ha úgy érzem, felmegyek majd...
Ha másért nem, megnézni benneteket rózsaszín kis formaruhában esernyőkkel a kezetekben
pályára szoktál járni?illene
Én sem vagyok márkaleszbikus De nagyon imádom az én kis macskatestű szépségem Kedves, kezelhető, jóindulatú, de ha felhúzod ugrik és kegyetlen
Amúgy mentem már 250-es Kawáwal, csak ha már Kawáról beszélünk és tudom, h nem lehet a sportgépekhez hasonlítani, de az akkor bejött...
ehe -aha.nagy motoros csajszi nem kis körök ezek..
Zsámbék-Tarján- Tatabánya egyik kedvenc...de egyre jobban kedvelem mostanában a Székesfehérvárra menő utakat is Bejön Majk és Oroszlány környéke. Titkos favorit Etyek, majd onnan Alcsút - Lovasberény, Velencei tó. De persze a nagy klasszikusokat sem vetem meg, mint pl. Egom, Visegrád majd onnan be Budapest . Nyár esti motorozásokkor M1 - majd Sasadi - Erzsébet híd, rakpart, vissza Lánchíd, alagút és innen a város föl le - ide-oda stb.
nem vagyok márkabuzi.tisztelem a többit is .nagyjából egyformák ,csak mindegyik más karakterisztika.kawa kezelhetetlensége fogott meg.a honda lágysága annyira nem
nekem is az volt repsi, én nem raktam fel azt a másik progit mikor nekem sem regált a képek feltöltésére, másnap viszont jó volt simán
hát annyira nem.2/a-t ritkán nyomom mert értelmetlen.inkább vác parassapuszta.na az igen komoly szakasz.kitünő utminőséggel....te merre fele?
Hát ha valakinek mindenből a legjobb van, minek castingolni? Lásd Honda
Bocsi
2/A xarrá van már tréningezve a 636osod által?
nem pite
hun az a kaszting? hiába ütöm bé bárhova, nincs tuti.és te miért nem vagy ott?
Van még kérdés? Szívesen megmondom a tutit!
Mert a csajok már javában castingolják az esernyős pasikat jobb helyeken
na itt ma már hullaság van