Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább egy kis vadállat Nem hiába mondják h a háziállat is olyan mint a gazdia... hiperaktív vadóc -amit én már nem tehetek meg a lábam miatt, azt ő többszörösen is bepótolja

szeretném megköszönni szüleimnek, tanáraimnak, munkaadómnak, a magyar államnak...
..még egy kiváló sportoló díjra is "pályázom" jövőre, ha értitek mire gondolok
amúgy mostanáig kellett bent lenni, de 14re megyek suliba.. este 19ig úgyh addig itt lébecolok milyen szép magyar szó: LÉBECOL
édike!
jahhh.. "kíváló dolgozó" ..bár te fiatal vagy ahhoz h ilyen szockó érdemrendeket ismerj..
Neeeem Nekem ilyenem van (anyáéknál, mert a pasim nem szeretné itthon látni):
A NAGY egymásratalálás
Jah hát a motorozó nők....csinálják a hangulatot Meddig dolgozol ma? Vmi érdemrendre hajtasz, valld be
szia!
Nahááááát! Nordizka! Helló!
jaaaaaa, azt hittem, saját jószág.. ..nemtom, hogy nekem mekkora karika kéne, hogy Mike így tudjon gubbasztani rajta..
hali csajszi! micsoda élet van ezen a topikon mostanában..
Hát... őőő... nem tom, netről csentem a képet
Imola még én is abban nyomom már nagyon várom a januárt
Jajj nekem naon bejött! Isteni cép! Minden év május 1-ét ott töltjük, szigorúan sátorban... bár vannak húzós esték, pl idén a 3. éccakát egy ismerősnél töltöttük jó meleg szobácskában, mert +4-körüli volt az idő előző este és azt hittük még a s*ar is belénk fagy De nagyon ajánlom túrázni, naon klafi!
pizsi 11-kor csak én gyűjtök a nyári benyára h most is dolgozom..
ez kéééééééész ..mennyire aranyos! ő milyen fajta kisegér?
hát ez nagyon tüncike
Parádsasvár? nah az igen Repsibéjbe Gondolom fülön fordult már a Nindzssáááá Én arra csak hátsó ülésen voltam, mert nem nagyon szeretnék a Mátrában menni, bármennyire is szép...
Csajok! A legújabb design
Oksiboksi! Várj, szugerálok
Viccelsz?
nalam jobban nem szurkol nektek senki ugyhogy hoztam is meg egy takarot magamra