Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szasztok csajok.Látom megy a hülyeség ezerrel.Szegény Dzsó meg itt alone.....
lassan már manikűröshöz is fogsz velünk járni? Úgy ide szoktál
Kisdelfin?
delfincsillag.ennyi
Jaj, neis mond Joe, utálom, hogy egy L-el tom csak írni a nickemet itt, de ez a frány sportmotor.hu nem engedi helyesen leírni, azt mondja, túl sok karakter...Kéne nekem egy rövidebb nick név ide. 5let?
na ezt megnézném videón!
Ahan! Még sosem tipitapiztam ilyen nyuszikat
Zsiguli? Nagyon édik!


Mike legnagyobb heppje a lelki terror.. ..ha kaját akar, elkezd követni.. kitartóan.. és közben magyaráz ezerrel..
meg páros lábbal ugrál.. mind a 4-gyel egyszerre..
A te állatkádnak is vannak heppjei? Pl h így alszik?
igen, törpenyúl (volt ), bár neki szerintem erről nem szóltak.. ..a lógófülűnek teljesen más a szőre tapintása is, meg a fejformája, bár a zoknijuk hasonló..
tegnap voltam egy barátnőmnél, neki Zsiguli-ja van, teljesen kész az a szőrmók..
(nem túl jó a kép, mert telóval csináltam)

ő Zsiguli (alias Zsizsik):
A francba! Most lebuktam de már meg nem tom hová tettem a csattogóst Asszem olyat kérek karácsonyra
Jújj de cuki! Szobanyuszi? Sajna nem értek hozzá Egy barátnőmnek is van hasonló - bár még személyesen nem láttak a két nyusziját, de asszem törpenyulacska .. és asszem az övé lógó fülű De naon cuki!
..és aztán vettél egy motort h utolérd
Olyan nekem is volt! Csak akkor még nem jöttem rá, h hiába szaladok utána, nem fogom utól érni
..a másik képen mintha mást sugallna a tekintete..
..nekem Mike előtt Bélusom volt, de ő sajnos már nincs velem..
mondd csak nyugodtan így: "neked bizonyíték kell, nem ígéret!"
Na ha aranyos kedvében van, ilyen:
Hát persze...én még a csattogós lepkét toltam, mikor te már kanyarfighter voltál
Hmmm... hát hogy is mondjam... nem
Mingyá összekukázok egy normális képet róla
szóval neked az ígéret nem jön be.
hú de szép cica... ..maj' egyszer nekem is lesz.. ..hangosan szoktam mondogatni Mike-nak is, csak a mihez tartás végett..
Azt majd jövőre! Nincs megelőlegezés, Bizonyíts!