Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak semmi "almodik a nyomor"
szerintem oruljenek, hogy jelentkezhetnek es ha az elso alkalommal nem teljesitenek rendesen, akkor - termeszetesen fajo szivvel -, de lecsereljuk oket
Jaaaaaaaaaaaaa, hát úgy nem is képérzékeny a dolog...
Jelentkező az biztos lesz, csak nehogy az álomból rémálom legyen...
nem a Tehen az oka az en lassusagomnak
nade! kulonben se probald meg ramsozni a negyed motorodat
hát remélem, mert igen hülyén néznék ki, ahogy neonzöld fürdőgatyában, kukásmellényben, kamerával a vállamon tologatnak a dömperben...
Dehogy!
Verseny előtt, mint a nagyoknak...
Tudom, álmodik a nyomor még mindig...de hátha lesz jelentkező:))))
verseny közben?
Tedd le a japán szent tehenet, add el, én tudok neked egy Kawát, ZX4R, ami pályamotornak való, olcsón.
Mi jól vagyunk,köszi, Milán már egyre nagyobb, nézd meg a képeim között, tettem fel most ide is újat...háááááát, tervezni tervezzük, hogy lemegyünk a téli pályázásra spanyolba, csak hát várjuk, hogy mennyiből jönne ki....Azért az nagyon nem mindegy...
Balusk!Abból a rágóból én is kaphatnék, hogy jobb legyek?Bár nekem a féktávjaim túl nagyok....
viszek neked majd turbó rágót aztán majd süvítesz az egyenesben is
Vissza kellene egy kicsit terelgetni Tehénkét a legelőre, biztos vágyik már rá, hogy kanyarogjon.
Majd megyek előtte a margarétákkal, hátha az ösztönzőleg hat rá, bár nem félek, hogy az első kanyarban már kergemarha lesz és pillanatok alatt elcikázik a margaréta ágyás mellett oszt leshetem tehénke farát a távolban eltűnni
te is tudod, hogy a Z750 nem kifejezett palyamotor , igy aztan neki is kell nemi futomutamogatas, nekem meg egy kis lelkiero, mert nem huzom neki, pedig ero van benne tisztesseggel. csak uuuuugy faj a szivem, amikor elkezdi kisse horogve venni a levegot
bezzeg utana ugy ment, mint egy kergemarha
na majd ossszeszedjuk magunkat es bulizunk egyet emleknek biztosan joooo lesz
aztan megint a SuperBike magazinban vegzem
Lehet, hogy Red-Bull-lal kellett volna itatnod Tehénkédet és akkor szárnyakat kapott volna
Nem baj, majd jövőre faragsz neki új lábakat, adsz neki Red-Bullt és aztán senki meg sem állíthat röpülsz a pálya felett
en voltam a meglepetes-ember
Brian gyonyoruen kiszamolta, h majd a negyedik korben fognak utolerni, erre almaim motorversenyzoje egyszercsak megjelent mogottem a harmadik kor kozepen a palyatol hazaig azon rohogtunk mindketten a telefonba, hogy mennyire meglepodtunk mindketten o sem erre szamitott
apam persze buszke volt, mint a fene, Brian azota is noszogat es asszem egy par futamra en is benevezek jovore, ha sikerul a Tehenet kisse jobb labakkal felszerelni mar csak a kedvem kell, hogy megjojjon az egyenesben valo szaguldashoz kanyarodni egesz tisztessegesen tudok mar
És a végén mi lett a nagy koncentrálás eredménye?
Húztad a gázt, vagy toltad a motort?
ugye ez a musorszam nem kotelezo
eletem elso es egyetlen versenyen a rajtracson Brian folyton azt ismetelgette: barmi van, ne torodj vele, csak huzd a gazt! draga Apam allt a masik oldalon, aki meg eppen erthetoen motyogta: nem kell sietni, csak ovatosan! nehogy bajod essen!
hat szerintetek hogy lehet igy koncentralni
Hát még mindig a vásárlás elején tartok, dec 15-ig kapok egy kis prémiumot, meg weboldalt is tervezek, abból is csurran cseppen, szóval remélem meg tudok venni pár dolgot hamarosan. Már várom az idény kezdést, de olyan messzinek tűnik
Veletek mizu? Trónörökös cseperedik? Fogtok menni külföldre motorozni vagy nem jön össze a télen?
Juj, Tutis, de duuuuuuurva egy kép.....
Hogy vagy, mizujs, jó rég hallottam rólad...már tudjuk ám nagyjából, hol laksz...alakul a moci építés télleg?
Ha azt nem is, de egy angyalt tudok küldeni így télvíz idején
Én olyan esernyősfiút szeretnék ,aki a nagy melegben pálmalevéllel legyez és hűsítő italt hoz, ha megszomjazom ....Na jah, tudom....álmodik a nyomor...
hát, erről már biztos, hogy felvételt kell csinálni...
bíztam benned nekem tetszik az ötlet