Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tyúkól-fight..
..amikor elindultak a csajos klubok, mindkét oldalról megkerestek, hogy legyek tag.. megvolt a saját indokom, hogy miért nem lépek be, de megmondom őszintén, hogy most már áldom az eszem érte..
..én egész eddig nem tudtam, hogy a két tábor ellenségeskedik, de amit itt csináltok, lányok, az egyszerűen vicc..
..nem ismerlek személyesen benneteket, de van olyan, akivel beszélgettem, vagy beírások alapján esetleg szimpatikus, és most rendkívül örülök, hogy az emberi értékei alapján tudom megválogatni a barátaimat, barátnőimet, nem pedig az alapján, hogy kinek milyen logó van a homlokára vésve..
..mindkét csapat sokkal több tiszteletet és jó hírt tudna elérni, ha a saját dolgával és saját tagjaival törődne, nem pedig a túloldallal.. és talán nem lennének olyanok, mint Hayagirl vagy én, akik boldogok, hogy nem kötődnek egyik társasághoz sem..

..vigyázzatok magatokra csajok, akárhova is tartozzatok..
ja és egy jótanács minden "pályamenőnek"...soha,de soha ne lefelé nézzetek...ne azt fikázzátok aki rosszab kört megy nálatok,mert tőlletek is van jobb....neveket gondolom nem kell emlitsek...Nézzetek sokkal inkább 2fölfelé"...legyen példaképetek,bárki a motorsportbol...és hozzájuk viszonyitsátok magatokat....Nektek is jobb,hiszen belátjátok,hogy mondjuk Rossi-hoz képest faszba sem vagytok,mint pl:én hozzátok(pályamenők)...Én sem fikázom aki robogóval közlekedik..sőtt..leszarom...Van példaképem...Dani Pedrosa..soha nem leszek olyan mint Ő,viszont ahelytt,hogy egy gyengébb képessségü motorostársamat fikázzam,(mert én 0-rol100-ra felgyorsulok 3 másodperc alatt)inkább gyakorlok...és minnél többet gyakorlok,annál jobban rájövök,milyen béna is vagyok valójában....'(bár gondolom a menőknek nincsennek ilyen érzéseik,tapasztalataik,hiszen Ők menők)..a kérdés nyitott..........Ki -kik szerint?
én meg városi menő vagyok....hogy mennyi menő van ebben a kibaszott országban...de valahogy a motorozás,a motorozási kúltura,a motorozás mint versenysport valahogy a béka segge alatt van...szerintem én vagyok a hülyegyerek és nem értem ezt az egészet..ennyi menő,faszagyerek,ringmenők a 2.05-ös köreikkel meg stb..és a magyar motorsport a faszban sincs...vajjon miért...pedig menőgyerekfaszacsávóbol itt aztán hiány nincs....
No hát szép jó reggelt..Tegnap már nem bírtam az egymás szapulását és kidőltem...
Kedves Hajni! Csak pár sorban még reagálok itt Neked a tegnap általad leírtakra, mert nehogymá\' másként legyen leírva a dolog, mint ahogy valójában törént anno..Legalább az én verziómat is olvashatja mindenki és kiderülhet, hogy nem vagyok én egy akkora görény, mint azt itt páran hiszik....aztán majd felveszlek msn-re, bár már több, mint egy hete megtettem, csak hát hiába írtam, nem jött válasz...De ez van...
A Ritás dolog sem pont úgy volt, ahogy te ide beírtad..Én nem köteleztem senkit arra, hogy jöjjön szalonnázni, meg hasonlók, én anno azt írtam a fórumra, hogy nem csak pályázni lehet menni, hanem a közös progikon is részt lehet venni, meg ne csak pályázni érjenek rá a csajok, hanem a közösségi életre is..Mert a mi által szervezett progijainkra valahogy senki nem ért rá, most meg érdekes módon nem csak pályáztok,hanem halat enni jártok, hasonlók..Ennyi volt, amire te bepöccentél és nem engem hívtál fel, hogy Ancsy bajom van veled, hanem a Ritát nyaggattad, és ez szerintem az én hátba támadásom volt..Ezek után még én vettem fel a plépofát és felhívtalak, mert ugye nem te hívtál, pedig neked volt bajod velem..Nekem került súlyos ezrekbe, hogy tisztázzam a dolgokat, mert több, mint fél órát beszéltünk..emléxem minden szóra..Azt hittem, ott vége a félreértéseknek, de hát benned azt hiszem, ott maradt a tüske, vagy nemtudom,mi..
Ennyit a kiindulásról, mi miért indult..
Amit a hátam mögött mondtál, ezzel szintén vitába szállnék veled, mert igenis mondtad, sőt nem is mondtad, írtad, amiket én állítok itt.. bizonyíték is van rá a ti fórumotokon...DELFINGANGYAL,akkor a BAH csomóponttal is élcelődtél, hogy azt nem is C-vel írják..Bocsi,nem vagyok Pesti, nem tudtam...Ja, meg hogy Ancsy megint benézte, stb..folyamatosan nekem célozgattál a nyílt fórumotokon és hát olyanok is fikáznak ezáltal, akik nem is ismernek..Én Téged sosem fikáztalak nyílt fórumon, legalábbis én is csak beszólogattam burkoltan, miután ti már élcelődtetek rajtam, mert nem fogom én sem hagyni magam..Nekem nem fog a férjem beírni helyettem, mert ez elég nevetséges dolog valljuk be,amit a párod, férjed, vagy nem tom kid csinált tegnap...Azt sem tudja ki vagyok, hallott dolgokat, engem meg nem kérdez, úgy volt e, és akkor így kioszt engem, azért álljon meg a menet!Ez a dolog nem tartozik se rá, se másra, csak ránk..Ez őt minősíti, ahogy megnyilvánult, nem engem, nem minket, és hát igazából együtt érzek veled, hogy ilyen a párod, hogy egy családos anyukát le \"hülye picsáz\"..Nagyon szép, felnőtt viselkedés ez egy szintén családos férfitől...de hát ő tudja, ha ettől az úgymond \"tűzszittástól\" jól érzi magát, tegye, de nehogy azt higgye, hogy ezzel eltapos engem, vagy bárkit, akit így kezel..Az én férjem is megtehette volna, hogy ide beír személyesen Neked, hogy te egy hülye akárki vagy, mégsem tette, mert nem tartozik rá!Ő tudott privátban írni párodnak azok után, hogy a párod engem már szinte fenyegetett..Na ez akülönbség tudod, hogy ki milyen ember..Mert ez a dolog, amit itt a párod csinált, sajnos az összes motorost minősíti és csodálkozunk, hogy az utca embere utál bennünket...
Amúgy meg itt közölném azt is veled, hogy nem vagyok se beteg, semmi, egyszerűen felvállalom a tetteimet, vagy amit mondtam és lehet ti nem vagytok hozzászokva, hogy valaki nem azon a véleményen van, mint ti, de ez ellen nem tudok mit tenni én sem...Ha úgy gondolod, hogy ez üldözési mánia, ám legyen, ettől sem érzem magam kevessebnek...Nem az én klubbom férfi vezetője hazug ember...Persze ez nem a te/ti hibád..Csak elgondolkodnék, milyen az a klub,ahol a vezető oda hazudik,ahová az érdeke kívánja...A lányokkal, tagokkal semmi bajom, félre ne érts....Csak ezt itt le akartam írni, hogy legyen vége a hazugságoknak!
Én mindig azt hittem, tök jó lesz közétek tartozni, ráadásul te is családos anyuka vagy, de hát sajnos nem így alakult...Ez van...Talán egyszer majd máshogy lesz...Többit majd priviben, ha akarsz beszélni.Szisztok szép napot és bocsi mindenkinek ezért a litániáért,télleg befejeztük és legyen béke.
Seszty,kérem a békepipát!Elsőként!
Fejfájás a múlté éber vagyok teljes erővel Oké beszélünk ha fel tudok kelni
Szia Eszti! Látom mostanra ébredtél meg :D remélem fejfájás elmúlt..... ha ráérsz holnap hívjál fel léci :D 9 után már fent vagyok
Neked úgyis inkább fotózni kell a Nép így kívánja Gratula a képeidhez
Igen, adom: Cölöp (Fekete Béla) 06-20-33-72-355, benne megbízhatsz, és üdvözlöm
Ja tettem fel egy képet, azon a ruha háta is látható
nekem sikerült 2.58 is kölcsönmotorral
kicsit nagy rám mert lötyög ittott ezért ha már seggemre pászintotta lehet hogy megkérném tegyen már rá pár száz felvarót.hallottam már cölöp nevét és keze munkáját ezért lehet hogy neki odaadnám.tudsz elérhetőséget?
a pálya istene én vagyok, már mentem 2:30-at idén
Mindenben jó a ruha akkor nem is kell hozzányúlni. Egyébként Cegléden van.
hát én most vettem egy zsir uj dainese-t,tuti nem fogom szétszedetni.amugy cölöp mester hol található?
Nem tudom próbáltam jetezni védőcucc nélkül de nem ment. Megszoktam mocin, hogy rajtam van. Így nyakig neoprén ruha + gerincvédő + magasszárú cipő + sisak + kesztyű ja és mentőmellény. Egyébként egy kis jet: www.mjssz.hu
Igen nyomtam jet-en is ebben a sisakban, totál jó. Azóta van krossz-sisakom is, persze átfestve tehénkésre :) (by Shakti).
A ruha Cölöp keze munkáját dícséri. Igen szét kell szedni hozzá, de amúgy is szabni kellett rajta. Ne félj szétszedetni, összevarrás urán jobb lesz, mint volt ezt zúzásteszek bizonyítják (mármint nem én eddig szerencsére, lekopogom!, hanem sokan mások, akik átvarrt ruhában estek). Tudod, ha már gyors nem vagyok, legalább esztétikus legyek
ügyi. jópofa.jeten ugyanabban a sisakban nyomod?nem is láttam még senkit sisakban jetelni.lehet csak nem figyeltem ,.és a ruhádon a virágok ?azt ki cvsinálta?mert én is akartam felvarrokat rá de a bőrös szerint szét kell hozzá kapni az egész ruhát ami logikus de azt nem akarom.-..
hu azt meg se néztem,várj
Köccike én készítettem saját kezűleg az összeset . És a kistehén? Meg ne sértődjön, ugye ő is az, légyszi-légyszi
betyár cuki az a motor a virágokkal
te hofilákifáky?kizárt.téged szeretlek
Azaz NO BALHÉ , békés vágta (ez kimaradt az előbb), békepipát a helyszínen biztosítunk
Na akkor már tudom mivel fogom felbas.ni az agyad.
én konkrétan nem nagyon tolerálom ha pofánvágnak ,de hát én is remélem hogy lesz békepipa vagy mi.már csak azért is mert addigra nekem is bent lesz a pc-m.szoval nem azért irtam amit irtam mert rossznak tartom és ellenzem.ennyi.ja meg annyi hogy apunál értemesebb vagy néhány fényévvel.no de :pc gyengít mert nő a leadott teljesítmény.hol a békepipa?vagy állítsunk sátrat?
Igen igen kedves ötletgazda, készülünk már a nagy vágtára !