Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem ha kitalalsz valami jo fesulesni mintat, mindenhova jut
hogy all a Kiralyi Epitkezes
na mégegyszer...
Szóval Ő előlről, Te meg hátúlról...
..már olyan topik is van?
na ja... csak Ő előlről, Ő meg hátúlról... de jó is nekem...
hej-haj... most akkor átmegyünk népművelőbe?
akkor ugyanarrol beszelunk
haj - fej
Neked nem épp fürdetned kellene vaskesztyűben és fürdőruciban
ÉN CSAK a mindenki szamara lathato reszekrol tudok nyilatkozni
hogy te esetleg meg mit lattal, azt nem is szeretnem tudni
de már csak hátul...
Nagyon el tetszett tűnni... kellene sütizni megint egyet...
na-na ..azért határoljuk körül, hogy melyik részen..
neked legalabb a hajad hossza stimmel ide
kutyákhoz én is hozzá tudok tenni egy-két infót...
Sziasztok!
Annyi mindenki hozzászólt ehhez a témához, akinek szerintem nem kellett volna, mert csak ártott vele, és tovább fokozta az ellentéteket. Én csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy vigyázzatok magatokra lányok úgy a közúton, mint a versenypályán, mert Rátok is várnak otthon, és ha ezt az ellenségeskedést felviszitek a pályára, akkor ott nagyobb baj is lehet.
Ja, és hogy a köridőkhöz is hozzászóljak, én a Hringen 3.13 mp-et mentem... igaz hogy '87-ben, és trabanttal...
Feltetlenul, csak elobb hagyd kibontakozni az anyukakat
mar nagyon belejottek es ahogy nezem, olyanoknak is bele kellett szolniuk, akik mashol ugyigy szitjak a tuzet ha marad bennuk meg energia, a BRIroda&Bufe futamon indulhat egy tyukol-futam is
nevetseges, hogy felnott emberek nem tudjak EGYMASSAL kulturaltan megbeszelni a gondjaikat es ez az urakra is vonatkozik, akiknek az egyik holgy szimpatikus es a masik nem, aztan itt kakasodnak tenyleg, mint egy tyukol
bar legalabb egy kis elet koltozott a topikba
átműtessem magam,, megteszem, nem tréfálok,,
akarjuk
de lassan át kell nevezni a topikot
meg már nem is a csajoké
tiszta biologia ora,,
egyszer láttam a Nathional Geographic-on ahogy két kan krokodil összeveszekedett na az durva volt,, , tényleg azt tudtátok hogy a hétpettyes katicát a rovarvilág T-rex-nek hivják na amit az művel a nálánál lassabban haladokkal, az is durva,, ha akarjátok mesélek rola,,
Amikor két kan(kutya) összeverekszik, rendszerint nagy a csatazaj, de ha éppelméjűek az ebek, és kb egyforma nagyok, akkor rendszerint néhány lukadással megússza a vesztes, a továbbiakban a téma le van rendezve örökre.
A szukák nem púposkodnak ennyit, de ha egyszer összekapnak... na, az durva, ott garantáltan vér folyik, ha az emeber nem avatkozik be.
Az ember hímeket és nőstényeket ugyan azok az alapvető ösztönök vezérlik, ahol két dominás nő van, ott garantált botrány is van, pláne, ha eleve két csoport van.
(ezt a párhuzamot a hölgyek ki fogják kérni maguknak mindkét oldalról, de nembaj, az emberállat már csak ilyen, akkor tud csak remekül összefogni két amúgy ellenséges csoport, ha egy harmadikat kell/lehet utálni:)
Mind a két pályanapodon?
Én még csak annyit tennék hozzá, hogy eddig vagy 5fmotoros fórum aktív tagja voltam, kettőből saját elhatározásomból kiléptem de még sehol nem láttam, hogy valakit kitiltottak volna. Pedig úgy vélem, hogy jóval több tagot számláló fórumokról van szó. Itt meg mást sem olvasok csak hogy, kit melyik fórumról tiltottak ki!
Lányok! Nevetségesek vagytok! Sajnálom. Ez a véleményem.
ui. Bár én hímnemű vagyok de örülnék ha a párom megvédene egy nyílt fórumon. Nem tudom mi szégyellni való van benne.
Hát az tök jó. Legalább van valaki aki nálam is lassabb. Jövőre fotozzál sokat(főleg engem, mert az idén kihagytad ).
Zseby!
Teljesen igazad van!
Ilyen nyugalommal és ész érvvel kellene mindenkinek felfognia dolgokat!
Zseby: Te csináltad jól,és egyet értek Veled!