Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ma éjszaka megint rémálmaim lesznek
elrettentésként minket...
És altatónak mit kapunk ma ?
Igen jó kis buli volt, jó, hogy ott voltatok csajok
Valószínű egyazon buli résztvevői voltunk
Csá Lányok!
Bocs a zavarásért csak azt szeretném megtudni, hogy van-e közületek valaki Gödöllőről?
Nem csajozás szempontjából!
Köszi
Sziasztok
Lehet, hogy ugyanazon a bulin voltunk? Harley Pub.
Köszi Gemmancs!
Amúgy tényleg jó kis buli volt tegnap.....Örülök hogy találkoztunk!
Gondoltam, hogy a tegnap esti hosszu éjszakázás után ez így mindenkit felébreszt ;)
Váuuuuuuu köszönjük, máris szebb napom lett
Oké mikisapka fejre, fűszoknya lentre, de nem a bokához és a térd sem a jó válasz
Mikulásos jóreggeltet csajok!:)
..szerintem a mikisapka helyét határold be, ha nem akarsz meglepetést! ..én 1-2 jelöltből simán kinézem, hogy összevonva értelmezi az "eltakar, de nem többet mint kell" és a "mikisapka is előírás" c. részt..
A hanyattfekvős öltözetre gondoltam (oké a test sem rossz ), olyan kis fűszoknya kellene, ami ápol és eltakar, de nem többet mint kell persze a mikisapka is előírás lenne
hasonfekvős a szalmában?
Köszönjük a sok mikit, az a kis cuki hasonfekvős az nagyon jó esernyőtartó lenne tényleg, mi lenne, ha mikiruhában tartanátok az esernyőket, nyári miki ruhában, mondjuk a szalmában fekvős kép pont megfelelő lenne
Boldog Mikit lányok...
hát mit mondjak...beácska oszthatna nekem is egy két lapot....
repsi ezen a képeden totál úgy és olyan jól nézel ki mint a volt némettanárnőm http://kepeim.hu/userlapok/kep...
szerettük a németóráit , rendes kis csajszi volt, csak nehéz volt melette a németre koncentrálni nem is tanultunk meg németül rendesen viszont érettségi előtt fél órával megemlítettem neki, hogy én csak 1 tételt tanultam meg és jó lenne azt húzni..... vette a lapot felszaladt -visszajött és odasúgta a fülembe, hogy ballról a második lesz, de ne túl feltünően 4-es lett a német érettségi utólag is köszi bea ha ezt olvasod
oda is lőttem, bár én ott nem vagyok aktív, de mivel ez eléggé koedukált topik, ezért nem lett volna fair, ha csak a csajsziknak írok... különben egyből benyafogott volna valaki, hogy mé hagyom ki a pasikat.. ha van sapka azért, ha nincs, akkor azért..
..a bizonytalanok is kaptak opciót..
hát erre annyira nem gerjedek csajos punis cicisre inkább.de hát azért kérdeztem hogy forradalom van é ,merthogy ezeket a motorok+csajok topikba szoktátok lőni ugyibár-bugyibár
miből?
..de ha akarod, akkor legyen neked külön..
hát akkor én maradtam ki
mé? ..korábban is sokat tipródtak itt gádzsók.. néha még akkor is, amikor csajok nem
juppijjé.topikforradalom van?
..meg hát izé... ..mittomén...