Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves hölgyeim!

Szeretném ha kicsit több tiszteletet tanusítanának az új 2009-es évben kezdődő Büfé&BR iroda Trpohy versenysorozatnak. Ez egy jogilag már levédett verseny lesz, melynek minden jogát fentartottam magamnak.(mint Bernie a F1-ben ) Természetesen még nincsenek teljesen kiforrva a szabályok és bármilyen véleményt szívesen fogadok. Az alapszabályok viszont már teljesen egyértelműek. Bár egy kis finomítást még biztosan elbírnak.
Az ötleteket szivesen várom.
Megtalálható vagyok a méltán hírhedt és sokak által útált LFP totyikban.
oksa
Komolyan, az utolsó incurka-fincurka körmöt se hagyd ám ki, mert megsértődik, és a bosszúból benő, vagy kegyetlenül betörik még a végén, azt nem lesz ám futás, csak sántikálás majd a nagy napon
Vidijót akajok sőt célfotót is
Az eseményt feltétlenül meg kell örökíteni, hogy a hosszú téli napokon, mint onboard felvétel sokat profitálhassunk belőle, rögzülhessenek az ívek a BROrg - Büfé között, végül is, ez is a pálya része.
ESZTI! ! !
Ő a mi emberünk szep kis video lenne ebbol
Szerinted biztos, hogy az én személyem a legmegfelelőbb rá? Inkább hozok egy kamerát...
most komolyan mondod, hogy a legkisebb labkormomet is reszelgessem
okes, iwiw.en megtalalsz es ha kellenek, nagyon szivesen segitek
Oké-oké minden támogatás elkell ezekben a vérzivataros időkben a részletek amint körvonalazódnak, akkor nyomjuk fel a fórumokra, addig lélekben itt az idő elkezdeni felkészülni.
A körömreszelés már nagyon bíztató kezdet, de a lábkörmöt is, nem csalunk, aztán egyet sem kihagnyi.
Gabor!
ha osszejon az evvegi "futam" a Ringen, nem lenne kedved kozvetiteni hatha szukseg lenne egy joooo kommentatorra
Köszönjük... pedig sok minden keresztbe tesz nekünk, főleg a médiatörvény, ami napszakokra, majdnem percekre lebontja, hogy mikor mit kell adnunk...
Igen, bár ők nem egészen így gondolták, de mivel végig bent kellett lennem a foci eb-n, vizilabda vb-n az olimpián, a NATO csúcson, és szinte az összes Moto Gp-n, nem tudtam kivenni az összes szabimat, maradt 9 napom. Na most meg én mondtam, hogy 4 év után akkor most itthon karácsonyozok... Dec 16-tól jan 4-ig nem melózok. Belementek, mert most nem lesz nagyon fontos nemzetközi műsor, úgyhogy a kutyának se fogok hiányozni... (de azért a mobil be lesz kapcsolva, vész esetére... )
remek remek
ha esetleg segitseg kellene, vagy csak a lelki tamogatas, nagyon szivesen allok rendlekezesetekre
a koromreszeles edzesnek szamit mar
Igen-igen, már rajta vagyunk a témán a háttéripar beindult , a big-big gépezet
Készüljetek, indulhat a felkészülés, ne csak a billentyűverő ujjaitokat edzétek, hanem közben el kell kezdeni bokakörzéseket is végezni, mert a végén kénytelenek leszünk kézenjárva megtenni az utat, mert a sok fórumozásban a lábunk elsatnyul
Eszti,
a Palyamotorozas topikban az egyik Zoli jelezte, hogy ha ezt tenyleg (legalabb viszonylag) komolyan gondoljuk, akkor kuldj neki egy mailt. ezt olvastad?
evek ota nezhetobbek vagytok, mint a ket kereskedelmi remseg
jol lattam, hogy "kenyszerszabadsagoltak" a karacsonyi orulet kellos kozepere biztos nem akarjak, hogy trefabol husveti musorokat kozvetits
Sajnos ez egy kegyetlen, gyalogos futás lesz
Bár lehetne egy rollerkategóriát is nyitni, de csak azok mehetnének rollerrel, akik már egyszer célbaértek gyalog, ez lenne a jutalom
Azért még a Szabadság tér-i székház teljes üzemmel dolgozik mellette... a közvetítőkocsi csak a stúdióhoz kell, most úgy használjuk, mint külső helyszínt...
Azért mi még mindig le tudnánk közvetíteni a F-1-et is, és nem kellene kiadni az osztrákoknak, mint bizonyos "nagy" kereskedelmi tv-nek... Ja, és amíg mi közvetítettük, a FOCA tv szerinti éves rangsorban mindig az első 3-ban voltunk... És NEM gyártunk valóságshow-t...
Gyilkosok... na, hozzád se mernék bemenni...
már csak azért is, mert akkor biztos, hogy kiskutyával jönnék haza...

Gyönyörűek...
a ket kozvetitokocsiban csinaljatok az adast
zsenialis, mire kepes mar a technika van mindenfele babotok es eljatszatok zseniaaaaaalis
Itt az egyik tyúkóllakó kotkodácsol
Vasárnap délután van eljött az idő a megpihenésnek, az indulatból való fórumozás felfüggesztésének, bár tényleg életet visz a topicba, de talán a mellőzésével sem halnánk ki unalmunkban, mint a dinók egykoron, ha már az állatvilágnál, és azon belül a főemlősöknél járunk.
Csajszik: A békepipák kifaragásához kell egy kis idő, így addig is azt javasolnám, hogy próbáljunk meg átlépni egy új időszámításba, a régi nyűgeit-bajait feledve. Legyen ez egy olyan korszak, ahol tiszta lappal indulunk, a régit lezárjuk. Oké egy kicsit lehet, hogy naivan hangzik, mint a világszépe választáson mindenki szájából a világbéke, de egy kísérletet mindenképpen megérne.
naná... foglalkozási ártalom... már elég régen...
inkább nem találok ki semmit...
Jelentem halad. Már két stúdiót beindítottunk, igaz, még nincs benne végleges technika, két közvetítőkocsi odaállt, és úgy műxik. Csütörtökön már így vettük fel az Önök Kértéket, és holnap élőben már az ördög ü... akarom mondani a "TV ügyvédje" is onnan fog menni.
hatarozott NEM a valasz
reszletek es felszereles leirasa a Palyamotorozas topikban de szerintem Sesztyvel meg egyeztetunk ezugyben ha van otleted, csak nyugodtan, de kifejezetten gyalogos program lesz
Hát nekem is egyszerűbb volt az életem mikor még nem voltak klubbok, de olyan jó ötletnek tűnt, csak túl naív voltam....pedig olyan jól indult....... számomra is nevetséges az egész vita, én is kérem a béke pipát

Rollerrel lehet indulni a Br-Büfé versenyen? én csak úgy vagyok biztonságban ha valami gurul alattam
ilyen az amikor két domináns szuka össze verekszik,,
perverz vénember




..kamerával..
Ha sokat ej-hajozunk, lesz...