Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha meg marad a balhé, akkor ott lesz a BR-Büfé vágta teljes harci díszben.
Köszönöm. A tiéd sem kutya. Na de ha látnád DDT500 mociját. Na az igazán szép. No meg igazán jó is.
Azért ez kicsit kemény, hogy leszúrni valakit, valamiért nem? én a fiamért és a közeli hozzátartozóimért tudnék ölni, de egy ilyen kicsinyes vita nemhiszem hogy idáig el fog jutni...mire megkezdődik a jövő szezon addigra remélem mindenki megbékél mindenkivel....
Hali!
Hát nem semmi a géped! Szép! Nagyon szép!
nem néztem,vagyis azt igen hogy te is aranycsapattag vagy de a párodat nem csekkoltam hogy ki is ő.na de mostmár megnéztem ugyhogy képben vagyok viszont a haverodnak jol be van borsozvacsípőspaprikázva a segge mert nagyon nem bír magával aztán mostmár hagyom is mert még a végén még tényleg odajön emberkedni,netán még pofán is vág mert elbízza magát és azért ezt jó volna elkerülni nehogy még valaki leszúrjon valakit egy pc vita miatt.simán csak egy igazi überseggfej aztán pont.
Azt hittem érthető a beírások alapján, bár ha jobban belegondolok, ha nem nézted az adatlapot akkor nembiztos, hogy egyértelmű.....akkor itt kérek elnézés, tőled!
és elmondanád hogy miért kellene nekem azzal képben lennem hogy babnak ki a párja?vagy te is isten vagy itt hogy mindezt tudni kell rólad?nem értelek
SZia hát az R6omrol nekem is lábujhegyen ér csak le a lábam:Dszéles az ülés rajta :)
dehogy láki.ő neki nem kellett válaszolnia arra a kérdésre amit feltettek mert felmentése van belőle.ellenben belekötni valakibe abból nincs.még mindig csak mosolyogsz rajtam?szólj majd ha ideges is leszel csak, hogy tudjam.a mihez tartás végett.mert te kemény gyerek vagy és beszélhetsz mindenkivel bunkó módon.szóval szólj majd ha már mérges vagy és "nem lesz jó vége".de addig is tanácsolnék valamit:vegyél már egy kis példát bab-ról ,te nem "egy súlycsoport"és tanulj meg nem lenézően kommunikálni azzal aki nem azt a véleményt irja amit te hallani akarsz azzal a kemény ,ámde annál sötétebb búrádal.és igazad van ne felejtsd el szavaimat ,igy legalább ragad rád valami ha legközelebb bunkó mód próbálnál érvényt szerezni igazadnak.főleg női nemű egyénnel szemben.basszál le most is nyugodtan és ird le hogy hu mi lesz jövőre.te vagy a nevetséges csak nem látod a geci nagy önelégültségtől.
mi a faszom...itt is áll a "bál"?!...beszarok....viszont annyit had hozzak mindenki tudomására,hogy.......Szóval én azért szerettem bele a motorokba,magába a motorozásba,mert ugy véltem a motorostársadalom egy olyan réteg szerte a világon,akik összetertanak,még,ha nem is a szó szoros értelmében...Tudom..ne is mondja senki...naiv voltam....Ha megyek az országan,bármerre és szembejön velem egyy"magamfajta"intünk egymásnak.....közbe meg lehet,hogy itt csesztetjük egymást a kibaszott monitor előtt néha,egymásnak osztva az észt,hogy ki a szebb,jobb,menőbb,frenkygyerek...csak azért örülök,hogy rátaláltam anno a sportmotorra,mert mára világossá vált számomra,hogy hamis illúziókat(délibábot)kergettem gyerekfejjel,amikor egy olyan "társadalmi réteghez"akartam tartozni ami valójában nincs...nem is létezik...Mindenkinek üzenem...faszagyerekek vagytok!csak igy tovább!
Ui:végezetül még annyit,hogy....lehet fikázni a nemrég "született" LFP-t,hogy ilyenek,meg olyanok ott az emberek,viszont ha másra nem is jó,arra mindenképp,hogy marhuljon az ember...és kiengedje a gőzt..Megy a baszdszájba buziköcsögözés,ami lehet egykét emberkének nonszensz,viszont ez az egyetlen olyan réteg,aki tenni próbál azért,amiket az imént fentebb emlitette,...És megértem,hogy sokan,többre tartják magukat mert ugy vélik többek annál,minthogy egy ilyen társaság központi tagjaivá válljanak,és ezért negativ kritikávalilletik...viszont had adjak egy jótanácsot....Kivánom,hogy senki ne essen abba a"tévhitbe"ami én beleestem....Ne kergessetek délibábot...és én is lefosom,hogy ki mióta pályázik...csak ezek a nagymenők azt felejtik el...hogy senki nem ugy született,hogy 2.05-ös kört ment a ringen...Ezek az emberek is voltak anno kis (...-ok) ..most lehet engem is fikázni...hiszen ehhez itt mindenki nagyon jolért...szevasztok-...
Tudom én, hogy ez a pálya. De hát minek? Nincs értelme.
Igen ebben igazad van! Csak hát unatkozik esténként és gondolta szít egy kis tüzet
Na erről beszéltem, totál nem vagy képbe beszélni még nem beszéltetek, csak írtatok egymásnak minden szépet és jót....egyébként a szókincsed hihetetlen gazdag főleg ha szidni kell valakit és jelzőket kitalálni rá
köszönjük a sikerosztást minden kezdő nevében.és kisebbségi komplexusa.... .. .hát nem tudom kinek is van itt.
"A hallgattál volna" helyett viszont ha elmagyaráztad volna mi is az a pc és kifelytetted volna a véleményed akkor elkerülhető lett volna egy kissebb verbális háború.
A TE párod?hát az meg ki?beszéltem én vele valaha?
Már megint a balhé! Hát miért kell ez hölgyeim és uraim? Felesleges. Motorozzunk és érezzük magunkat jól a pályán. Különben is én vagyok a PÁLYA ISTENE . Már mentem 2.18-at is a pályán . Akinek pofon kell az hozzám jöjjön.
Na megjöttem, egyéb elfoglaltságom volt! bocsánatot kérek mindenkitől, hogy a párom fel mert szólalni és nem az én nevemben beszélt, nem én kértem meg. Ja és nem a csicskám! Nos Ancsy!
1. amikor a Ritának írtam, hogy állítson le az azért volt, mert azt írtad ki a fórumra, hogy aki nem jön szalonnát sütni az ne jöjjön pályázni sem, ha már ti megszerveztétek.......és én erre a moderátornak jeleztem (Ritának), hogy ilyet nyilvános fórumra nem írhatsz ki mert aki új tag és belenéz nem fogja tudni mi a helyzet, azt fogja hinni hogy el kell járni szalonnát sütnie ahhoz hogy pályázhasson a csajos motorozáson....ennyi de ha jól emlékszem ezt személyesen vagyis telefonon lebeszéltük és nem volt harag köztünk, én azóta túl tettem magam ezen az egészen, sajnálom hogy neked ez nem sikerült!
2. a hátad mögött sosem mondtam semmi újat mivel nem is ismerlek, a delfing...nemistudommi nem az én számból hangzott el.....
3. tegnap a Ringen sajnálom, de nem ismertelek meg csak mikor már mentél kifelé, ha tudtam volna hogy te vagy ott, hidd el én odamentem volna hozzád....
4. egyébként amit a hátad mögött mondtam, az annyi volt, hogy milyen frankó lett a honlapotok tényleg profi munka és őszintén tetszik, és még azt is mondtam, hogy tök jó hogy ti nem csináltok problémát a gyermeket miatt, hozzátok a pályára és megoldjátok a felügyeletét amíg motoroztok....
5. a negatív amit mondtam, hogy szerintem üldözési mániád van, és nem értem mi a bajod velem mikor én semmi rosszat nem tettem neked és családodnak, nem mondtam semmi olyat ami ennyire bántó lett volna.....
És akkor innentől kezdve léci vegyél fel msn-re én nemtudom a címed a többi amit mondanék nem tartozik nyilvánosságra, bár ezeket sem írtam volna le csak ha már ennyire nyíltan bántasz akkor gondoltam leírom és megpróbálom a közönségnek érthetővé tenni ezt az egészet....

CrazyJoe vagy ki a fene! Ha nem szimpi a párom akkor ne foglalkozz vele, a locsi-fecsi pályázás topikba éld ki magad és ne itt! A te kisebbségi problémáddal nem tudunk mit kezdeni...sajnálom! És sok sikert a jövő évi pályázáshoz!
akkor ezek szerint rossz vége lesz.de mondtam már hogy ne bánts.és valszeg nem mondtam hülyeséget ha néhány motorszerelő ezen az állásponton van,de látom neked fő szempont az erősködés.nem ártana agyra is gyúrni.remélem nem bántottalak meg most és nem taposod ki a belem.mert annak nem örülnék.Te ÁSZ
nah haggya kedves.ők jobbak okosabbak szebbek..
Jóska!
Te el vagy varázsolva!Engem marhára nem érdekel hogy valaki kezdő pályázó vagy vérprofi.Lehet mindkét oldalon ilyen és olyan ember.Téged kifejezetten nem bírlak,minek csak annyi az oka hogy olvastam a hozzászólásaidat az elmúlt pár hónapban.De nincs is ezzel semmi gond.Nem vagyunk egyformák.A múltkor mikor szerinted beléd kötöttem"hallgattál volna bölcs maradtál volna"mondattal igazat mondtam.Mivel téves infót nyomtál.Az hogy többen mellém álltak annak az volt az oka hogy nem volt igazad.
Az Ancsy féle vitáról semmit nem tudsz,de hát ha neked jól esik állj mellé.Az arcodból viszont visszavehetnél és befejezhetnéd hogy így beszélsz rólam,mert fingod sincs semmiről,és nem vagyunk egy súlycsopotrban.
Még szórakozok rajtad,de ha nem hagyod abba nem lesz jó vége.
Ja és én tíz év motorozást írtam, nem pályázást, ha nem tudtok olvasni....
és Hajni kezdte az egészet azzal, hogy a hátam mögött a Ritának írt egy levelet, hogy engem állítson le. De kérdezd meg, így volt e, biztos hazudok!de nem felejtek.....
a nagymoci még nagyon messze van...2-3 év...jelenleg a kb legmagasabb 600as tetszik, az r6....de még nagyon messze van...egyenlöre rs...
Én inkább nem fenyegetőznék.......Ez már mindennek a teteje....
Te vagy Hajni csicskája, hogy te írsz a nevében?
A saját házatok tájékán sepregessél, hogy ki kezdte és ki kire mit mondott....Én felvállalom amit mondtam,Hajni hol van?Ja, te írsz helyette?Komoly
Hagy emlékeztesselek arra,mikor leszánalmaztad Hajni 2:14-es köridejét!Innen indult a "móka".Leírta neked,hogy a 2009-es év lesz a második amit pályán tölt.Nem 10 ahogy te írtad.És ezek után erőlködtél az msn-el.Szóval veled nem foglalkoznánk egy percig sem,de te kezded mindig a hülyeséget.Ma megint jössz azzal hogy kiröhögtek.Mint mondtam senki nem röhögött ki!Hajni nem beszél rólad a hátad mögött,ha valamit másképp tudsz az téves.
Szoval szakadjál már le rólunk amíg szépen mondom!