Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jajj mikor lesz már jövőre, és mikor lehet már rajthoz állni?
Kedves motoros csajok, asszonyok!
December 12-én lesz a Mikulással és Karácsonyozással egybekötött harmadik klubtalálkozónk, várunk majd mindenkit szeretettel!
Akit érdekel időpont és helyszín későbbiekben a weboldalunkon.
www.szaguldoangyalok.hu
Igen néha olyan jók ezek a nem történik semmi pillanatok, én kifejezetten vágyom rájuk időnként a városi zűrzavar után (épp most is ). Ja a házakat bérbe is adják, lehet, hogy tavasszal bepróbálom milyen lehet elbújni ott a világ elől, most egy kicsit hideg lenne.
- Igen ezeken a helyeken az a jó hogy amig ott vagy "nem történik veled semmi" szóval azaz oldhatlan nyugalom.
Most így hétfő du. nézve az iroda falait, hát inkább ott lennék.
Legalább a sok levendula otthon emlékeztet a tegnapi napra.
Majk valóban gyönyörű hely, én is mindenkinek csak ajánlani tudom( 1 hónapja voltunk ott). A béke szigete és lenyűgőző mindenével együtt. Jah és kitűnő minőségű út található az erdőben, ami Oroszlányba vezet A harangjáték pedig még különlegesebbé teszi a helyet.
Száguldó Angyalok Mikulás-Karácsonyi 3.Klubtalálkozó!
December 12-én este 7 órai kezdettel megtartjuk idei évadzáró összejövetelünket, szülinapi és névnapi bulikkal egybekötve (jó hangulat garantált), az Atlantis Billiárd és Étteremben (XIII.ker, Váci út 156.). A már meglévő és új tagokat is várjuk sok szeretettel:))))
Klubtali után a B7 szórakozóhelyre megyünk szüli-név napozni:))
sziasztok csajok, jó reggelt
A motoros csajok nevében thank you!
Köszönjük
hasonlóan gondolom én is ezt mint balu , szintén minden tiszteletem a motoros nőknek akik bevállaják ezt legkevésbé sem nőies hobbit, fittyet hányva arra hogy ezek a vasak nem 2 kilósak , hidegre, fagyra, hülye autósok keltette veszélyekre , mindenre ami a motorozás hátulütője.....ez mindenképp tiszteletet érdemel a részünk, főleg ha azt veszem mien nyafogós férfi utánzatú osztálytársaim vannak szánalmasak ahogy nyivákolnak nekem hogy meg fogsz halni, meg fogsz fagyni, meg hogy ök azért nem motoroznak meg veszélyes....nevetséges mind :) A legnyafogósabb motoros hölgyet is keményebb fából faragták mint őket , szóval büszke lehet magára minden motoros nő
Nos látom jók voltatok, míg nem jártam erre és senki nem kapott újabb szívbajt
Wellness progi nagyon jó volt, Várgesztes Villapark (ez itt a reklám helye), illetve ma Majkpuszta kamalduli kolostor, béke és nyugalom szigete (http://hu.wikipedia.org/wiki/M...), érdemes elmenni a nagy idegeskedésben nem árt néha egy kicsit megpihenni.
Jó kis motoros cél és ajánlom nagyon, közel Bp-hez, a tóparton egy kitűnő vendéglő van, motorral is könnyen meg lehet állni.
de csak a szívünkre...
Motoros csajok "veszélyesek mint a hátsó fali infarktus"
A Száguldó Angyalok csajos csapat nevében köszönöm a hozzászólásodat!
Jól esik, hogy valaki így látja a motoros nőket:))
www.szaguldoangyalok.hu
Max.respekt minden csajnak aki motorra száll. Egyik-másik fasziban nincs annyi tökösség,hogy felűljön egy mocira,inkább ilyen hülye válaszokat adnak,hogy:"áá én úgyis meghalnék a motoron.."stb.Úgyhogy le a sisakkal csajok
"Ha motorra szálnak a vad angyalok.."
Sziasztok csajok .Van valakinek kawa zx7-ese .
dejónekeeeeeed vigyetek engem is jó szórakozást
Elmentem wellness hétvégére kipihenni a fáradalmakat, jók legyetek
huh de felpörgött a topic
Igen, a Csajokamotoron.hu-n van ducatis csaj.
A fórumon, a CsamClub.hu-n a taglistában márka szerint is lehet keresni.
Nos látom zajlik az élet, nincs unalom
R: Úgy emléxem én is voltam kitiltva fórumról, vagy tévedek......, úgy emléxem év elején volt, aki a példaképének tekintett, legalább is ezt mondta.... vagy tévedek, az új logónk már készül, a régit szívesen átadjuk, a jelmondat pedig sehol sincsen az új oldalon, de ezek nem lényeges dolgok.
Ez szánalmas, ami itt kialakult, hogy tényleg nem tudunk felnőtt emberként viselkedni és örülni annak, hogy végre úgy tűnik lesz egy női kupa. Ez az egész viselkedés nem méltó a "motorsporthoz".
Talán felül kellene már emelkedni ezeken a dolgokon nem gondoljátok? A verseny nyílt, BR oldalon került meghirdetésre, bárki indulhat, ez nem klubfüggő úgy vélem és eddig sem volt.
És az, hogy a potenciális indulok nagy része jelen állás szerint az MSZ-en található (szándékosan nem írom már ki) ez matematika. Aki ezt bántónak veszi az magára vessen, mert úgy vélem aki az utóbbi években Mo-n nőként versenyen indult (amatőr versenyen) az javarészt itt van, és ez a kijelentés nem azt jelenti, hogy máshol nincsenek lányok, más lányokat nem várunk, azaz nem mi, hanem a szervező, sőt az a lényeg, hogy mindenki értesüljön a lehetőségről, részt vegyen rajta, aki úgy gondolja, hogy ki szeretné próbálni magát.
És az, hogy egy nyilvános fórumon személyeskedünk az meg végképp degradálja az egész csapatot, azaz globálisan a motorozó /pályázó/ lányokat, nem csak az Angyalokat, hanem a Szíveket is.
Inkább azon kellene elmélkedni, hogy a Kupa terén hogyan lehetne összefogni, mert igazán röhejes, hogy valami el sem indult még és már ekkora visszhang van a háttérben.
És az, hogy ki milyen köridőket megy nem elsődleges, talán a részvételnek kellene annak lennie. Részemről én leszek a sereghajtó, tudom, hogy így lesz, és én annak kifejezetten örülök, hogy olyanok is lehagynak majd, akik úgymond „kezdők”, mert nem vagyok irigy mások sikereire.
Még egyet zárásként, én már megéltem azt, hogy majdnem elvesztettem valakit a ring kapuin belül, ezzel szembesültem, hogy lehet, hogy nincsen tovább. Talán erre is kellene gondolni, hogy ez is benne lehet a pakliban, és talán emiatt is „normálisan” a versenypályához méltóan kellene viselkednünk, és ezt mindenkire értem, csapattól független.
Oké befejeztem. És talán le is kellene itt zárni a dolgokat és lapoznunk kellene. Akinek továbbiakban konkrét személyemmel kapcsolatban van hozzászólni valója, az pedig privát úton keressen. Én sem írtam soha senkire semmi rosszat ezen fórumon, azaz senkinek a konkrét személyére és kérem más se tegye.
Pici!
Okos enged, szamár szenved....
Nem kell törődni a csípkelődésekkel....
Előbb-utóbb minden rossz jóra fordul, tudod te is:))))))