Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.
Klubtalira gyühettek,meg túrára is,egye fene
Hát nem csak lányok mehetnek?
Egy kis invitálás a motoros társadalom tagjainak!
December 12-én este 7 órai kezdettel motoros kluboktól függetlenül mikulás-karácsonyi összeröffenést tartunk a bp-i Atlantis billiárd és étteremben (váci út.156.) Bárkit szeretettel várunk, aki motoros...békepipát is lehet hozni..bár nemdohányzóba kértük az asztalt asszem No de sebaj..
Köszi... a két ellentét, a kicsi, meg az óriás...
Hová lett mindenki?
Miért? Most sem vezetsz gondolom.... vagy mégis? Egyébként az első 2-3 nap a rossz, amég meg nem szokod a gipsz hiányát. Addig biztos belassulsz kicsit -tapasztalat
Jajj már látom a képeid Édes kis sztárfotó az első. Kár h rólam nem készült ilyen, pedig én is ralliztam ám mentővel Szerintem most már télleg meg fogom alapítani a Sánta Motorosok Klubbját
Helló-belló Én szokásos módon nem unatkoztam, Szarvason voltam festőstül
Ők aztán nem piskóták!
már szerdán nem lesz gipsz!csak azt nem vágom,hogy onnantól kezdve hogy fogok tudni vezetni
meg b-kingnek
nem érted?be vagyok gipszelve
ööö,hogy nyalld meg a végét!én beédelek,te meg belöksz az oroszlánok közé?szertlek bazdmeg

Hölgyeim,millió
Egy kis invitálás a motoros társadalom tagjainak!
December 12-én este 7 órai kezdettel motoros kluboktól függetlenül mikulás-karácsonyi összeröffenést tartunk a bp-i Atlantis billiárd és étteremben (váci út.156.) Bárkit szeretettel várunk, aki motoros...békepipát is lehet hozni..bár nemdohányzóba kértük az asztalt asszem No de sebaj..
No majd akkor jövöre szervezhetünk közös túrát.Hm?
Ok! Mi elég sokat túrázunk.
Egy kis invitálás a motoros társadalom tagjainak!
December 12-én este 7 órai kezdettel motoros kluboktól függetlenül mikulás-karácsonyi összeröffenést tartunk a bp-i Atlantis billiárd és étteremben (váci út.156.) Bárkit szeretettel várunk, aki motoros...békepipát is lehet hozni..bár nemdohányzóba kértük az asztalt asszem No de sebaj..
Szia!
Itt nem csak pályázós csajok vannak, megyünk mi uccán is, csak ott félünk
nem találkoztunk, én most kezdtem a motorozást abszolút zöldfülü vagyok még , csak láttam eccer vaterod adatlapját és felismertem róla a szép szőke lányt nagy kék motorral , ilyet nem mindennap lát az ember
Találkoztunk már? Kösz az elismerést. A fater lánya vagyok az igaz.
szia te tsanyi lánya vagy ugye? :) amugy le a bukósisakkal előtted, hogy ekkora géépel megbírkózol
Na de micsoda pasik?!
nem-nem, itt mindenféle csajok vannak... ..olyannyira mindenfélék, hogy némelyik pasi..