Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem vennéd észre akkor én és kisdelfin erről beszélünk.ha te nem beszélsz erről akkor ne szólj bele a mi beszélgetésünkbe.ennyire accerű
Akkor marad a "kutyacsont" ezzel tudod ültetni a magasabb mocikat .Ha érdeklődhetek milyen mocit szeretnél majd venni
kösszike...
nemtom miért kell megint beirni, amikor már nem is erről beszél senki....
Van egy kiváló videóm, ahol kistermetű párom egy krosszmotorral indul (elrúgja magát a partfalról) és megáll (lehuppan ügyesen). Szóval semmi sem reménytelen. Nah, elmentem vacsorázni.
Minirossi.Mi így is szeretünk:)))))
hát a magasságom midnenre kihat..kérlek az rs-ről is csak 1lábam ér le lábujjhegyen...ezzel lesz gond jobban...a karom hossza annyira nem probléma
MÁRIS hány de hány ingerem lett
Én Hajnit vettem fel msn-re nem Téged, okoska!Ott is cseszett válaszolni..vagy te vagy fennt a nevében csajként?Hmmmmm...
És mér én menjek oda hozzá segget nyalni, amikor ő dumált rólam a hátam mögött?Nem én róla.. Amúgy meg, az előadás vége előtt már el kellett jönnöm és nem fogom mindenki előtt kibeszélni, ami kettőnkre tartozik, nem rád, nem másra. Elég szégyen, hogy itt, egy nyílt fórumon ilyeneket írogatsz, Téged-titeket minősít, milyenek vagytok...Ezért szar a motorosok megítélése, mert egy új ember ide benéz, és hányingere lesz, hogy itt mik mennek....
bulimoci.hu 40 valahányezer ujonnan.én többet használom mint ők ilyen nő márpedig akkorsenincsen
Rettentő helyesek a fiaid.)))
Mi is már néztünk a miénknek hasonló kismocit...tök tuti...
Amúgy 10 a milliomodikont kaptál
Jaj bocsáss meg azt hittem hogy a lábad nem ér le teljesen ,sajna a kormányra nem tudok megoldást.De addig is vigyázz magadra de nem csak az úton!
ez 10 a hanyadikon,mert magasról nagyot lehet esni
Crazy Joe!
100000000000000000000000000000000000000 pont nálad és köszi a megvédést. Végülis családos anyuka lennék...De hát ez van...Ilyen a világ...
gemini!
mi nem sajátítottunk ki semmit sőt éppenhogy ellenkezőleg:mi csak a szaros béna LFP tábprunkkal szertnénk jóban lenni de hát a pályaistenek azok pályaistenek mert ők nem idén kezdték.de hát végül is ki a faszt érdekel a véleményük.felőlem akár egy sátrat is felállíthatunk puszizásra és a délelőti és délutáni menetek közt meccselünk szedjük a bevételt igy legalább lesz szendóra is betevő:))ugyanmár-ők pofáztak nekem alapvető műveltségről aztán nézzed már megfele hogy beszél egy nővel a bunkója...ilyet lehet,csak vele nem lehet igy beszélni mert sérti az önérzetét.ennyi az ok amiért ide most írtam és megvédem kisdelfint ,mert bunkó vagy fiam.nem kicsit bunkó.ÉS A PÁLYA MINDENKIÉ:))még a matricás tanulókéé is mint mi..
Kutyacsontal le lehet ültetni a nagyvasakat is ugyhogy ne aggógj le fog arrol is érni a lábad
Tegnap megtehetted volna hogy odajössz és elmondod amit akarsz,de még köszönni se tudtál!Te beszélsz sunnyogásról!?Hajni nem kért meg semmire,nekem van elegen az ilyen hülye picsákból,mint te.
Miért akartál felvenni msn-re ha nem azért hogy megmagyarázd a magad igazát?Tegnap miért nem tetted,he?
váááááááá ...tényleg ott a pont... ez tetszik...
Tudod,az okos ember, elengedi a füle mellett az ilyen beszólogatásokat.....
Crazy Joe!
Nálad a 10 pont!
tudtam mindenki azt mondja h pucsítok.... pedig neeem, vagyis nem direkt csak picike vagyok, és nem érem el másképp a kormányt... komolyan hogy lesz így egyszer nagymotor...nem tudom...
Gemi!
Igazad van, de én kiállok magamért és nem hagyom, hogy olyan beszólogasson, akinek köze nincs a csajok dolgához..........mér nem írogat a nagymenő fiúknak?
de még mennyi ilyen van!
ha szembe állsz a tükörrel pont ott van az egyik
kösszi....nagyn pirulok...