Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,meg sok a sunnyogó emberke, aki nem meri felvállalni saját magát és apucit kéri meg beírni....viccccccc
Eltaláltad .Öröm látni csajszit motoron
A pálya nem egyik vagy másik klubbé...hanem MINDENKIÉ! Ezt értse már meg mindenki! Már most látom,hogy mi lesz ebből a pályán,és nemkéne!
Egyik 19,másik 1 hiján 20... fejezzétek már be!
FejezzÜk mÁr ezt be!
Értem akkor.....azért csak menjünk jövőre pályázni, nehogymá' ne, mert páran itt beszólogatnak....A kezdőknek is van jövője:))))))))
Hát ja,tudod sok a hülye.
Hayabusagirl!
100%-ig egyet értek veled, de az én klubomban ilyen sosem lesz, mert igaz kevesen vagyunk,de azok nagyon szeretjük egymást!Nincs szarkeverés, egymás háta mögötti kidumálás, mi barátkozni jöttünk össze, nem másért....de attól még igazat adok neked, anők pletykásak, kidumálósak stb....De a pasik még jobban...hihihi
hát én konkrétan a 2.ra gondolnék
semmi uj.csak azért irtam ide mert ez a r 26bet vagy mi a tököm nevű seggrakéta ok nélkül belém is kötött egyet ,de hát vigyáznom kell majd jövőre a pályán mert puszizkodi akar én pedig megrettentem mert hát ő és társai pályaistenek igy oszthatják az észt,ezért lehet ki is hagyom mindjárt első évemet ....na.márpedig ilyen nő nincs!
kösszi! (csak nem az 5. képre gondolsz pontosan? )
még széééééééééééééééééééééép hogy várom nem is kicsit.... nem bánnám, ha már ott járnánk!
Szia Minirossi.
Te is várod már a 12-ét?
Ritáékkal már igen készülünk rá.....
Szia Joe!
ÁÁÁÁÁÁ,hagyd csak, nem érdekes.....Biztos a hideg időjárás az oka..Én ettől csak jobban érzem magam, hogy vannak,akik rám gondolnak..
Lelkiismeret, nagy szó........Egyszer mindenkinek előjön majd.....
Hogy vagy amúgy, mizu?
Szép a mocid minirossi ,és jol mutatsz rajta
neked kisdelfinnel is bajod van koma?
engem ez nem érdekel bezséljen ki bárki, felölem nagyon, de nagyon nem zavar visznt sztem jó tartozni valahova, velük kell megpróbálni jóban lenni, együtt nevetni,a többi meg nem érdekes.
Reménytelen
na pontosan ez az amiért nem akarok én "csajos motoros bandába"tartozni....csak az ember háta mögötti szöveg,a pletyka.
Azt sem tudom,ki vagy, de sejtem, hogy Hajni valakije. Nincs jogod ilyeneket írni valakiről, akit nem is ismersz...De leszarom..amúgy meg Hajnit kérdezd már meg, ki kavar, meg dumál, meg ki a beteg, mert nem én fikáztam őt a háta mögött sosem, hanem ő engem!Jobb, ha ezt tudod!
És leszarom, ha utálnak, majd egyszer kiderül az igazság. És majd én is megkérem a férjemet, hogy írjon már be helyettem, mert a Hajni arra nem képes, hogy felvállalja, amit csinál a hátam mögött...Msn-en is kerestem, hogy zárjuk le, leszarta, hogy írtam...akkor ő nagyon felnőtt, értelmes, családos anyuka ugye?
De tudod mit, nem érdekel, csak hagyjatok már békén...Nem kell nekünk azért kötelezően jóba lenni,mert motorozunk....
Amit meg beírok ide, szívem joga....
Többet nem kívánok foglalkozni olyannal, aki csak sunnyog!
Tényleg ne veszekedjünk már! Felesleges! Akik nem szimpatizálnak egymással, hagyják egymást békén, és kész!
Ancsy!
Te beteg vagy,mi a bajod?Ki nevetett rajtad?Senki!Te képzelődsz ember,ki foglalkozik veled kit érdekelsz?senkit!
A lányok köszönni szerettek volna neked de te elfordítottad a fejed.Tedd már rendbe az érzéseid mert ez a viselkedés semmire nem jó!Ha így folytatod eljutsz arra a szintre hogy mindenki utálni fog a hülye ellenségeskedésed miatt.A válaszod nem érdekel!Gondolom Téged sem amit írtam,de azért jó lenne ha elgondolkoznál azon hogy talán letehetnéd a "fegyvert"
Pici-R Drága!
Nemsokára eljön annak is az ideje, hogy rajthoz álljunk, bár nekünk esélyünk hmmm, kis kezdő motorosoknak, de utolsónak is kell lenni valakinek
Vagy majd mi is nevetünk egy jót, mint pénteken rajtunk nevettek......
Még szerencse, hogy Rezsőbá örült nekünk:)))))Itt is köszönet neki, amit a csajos pályázásokért tesz!