Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja bocs, rohanok aludni. :)
Ha jó az alany még akár egy szuper kép is kisülhet a végén Na most képzelj el 10 motorozó angyalt...Hát tudnál rólunk rossz képet csinálni?
Szia Bálint, te még ébren? Tudod...amilyen a motor..olyan a gazda
Nekem van ilyenem. Tök jó. :)
Vagy veszek egy ilyet aztán enyém lesz a best shot of the year
Oké,
Tényleg zoomolás Kíváncsi leszek azokra a képekre, amiket a pasik csináltak a CSAPATról Ott nem automata, hanem mechanikus zoom volt Ha kevés a hely...menj az üvegajtón kívülre.....wáháháhááááá
Ancsy - Alex lesz az Angyalok sajtófotósa, ha a jövőben szorgalmasabb?
Out of order .... volt mind .. Én mentem volna de hát most kicsit távolabb vagyok ... Pedig vittem volna a fasza NDK Practika fényképezőgépemet hogy rá zummoljak a brigádra
Vártuk a paparazzókat, de nem küldte őket Alex. Pedig még tortát is kaptak volna, igaz Ancsy?
Üdv Alex!
Ha a paparazzo-d jó képeket csinálna rólunk, küld már el őket:))))
Paparazzo-k is felbukkanhatnak arrafele vigyázat
Tuning angyalai ?
Éljenek az Angyalok
Most szerdán klubtalink lesz az Atlantis pubban este hat órától. (Bp.Váci út.156.) Várjuk a motoros csajszikat szeretettel:)))
Kislányok!

Kukkantsatok be az adás-vétel forumba, van egy eladó Hayabusám. Csak bátran, lehet vele alázni!

És azok a tekintetek, amikor majd leveszitek a sisakot... hmmm!

Szóval hívjatok, ha érdekel valakit.

Csókolom!
Csak gratulálni tudok a képeidhez! Az első egyszerűen tökéletes, hiszen három 'szépség' is van rajta: TE a kismancs és persze a CBR!
dejóóó üdv a hugidnak és jöjjön ő is fórumra
Majd mek én helyette!
majd mondom neki ... bár nem hiszem hogy 50ccmel
igen, ugyanarról a Beáról beszélünk..
motorozás kapcsán jöttél szóba.. kérdezte, hogy emlékszem-e rád, mondtam, hogy nem tudok róla, hogy kéne, aztán leesett neki, hogy mi hárman (Évivel) csak általánosban voltunk együtt, utána már csak ők ketten..
..egyébként jól van, ugyanolyan bolond banya, mint mindig is volt..
Hát tényleg kicsi a világ bakker:)
Igen, Évivel együtt néptáncoltunk, de már nagyon régen volt..azóta ő is gyerekes anyuka már:)) Rég nem beszéltem én sem vele amúgy. S.Bea? Sejtek valakit, akiről szó lehet, fősulin volt szaktársam,ha egy személyről beszélünk.De hogy jöttem én szóba nálatok? motorozás miatt tán? Mi van Beával amúgy, jól van?
hétvégén otthon voltam Győrben, és találkoztam az egyik legrégibb és legjobb barátnőmmel (S. Bea), aki rákérdezett, hogy ismerlek-e téged.. ha minden igaz, akkor egy tánccsoportban voltál Gy. Évivel, aki nekem szintén osztálytársam volt még általánosban... ..Évivel én már nem tartom a kapcsolatot, de Beussal immár 21 éve nyúzzuk egymást..
Helló Tuning, várjuk a hugidat hozzánk.
Hyyyyyyyyy!
Ezt mire értetted?