Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lányok!
Akinek van kedve, csatlakozzon a mi sportmotoros csajos brigádunkba.Itt tudtok regelni a fórumunkba éslehet ismerkedni, progikat,pályázásokat szervezni:
http://forum.sg.hu/forum.php3?...
Lányok!
Akinek van kedve, csatlakozzon a mi sportmotoros csajos brigádunkba.Itt tudtok regelni a fórumunkba éslehet ismerkedni, progikat,pályázásokat szervezni:
http://forum.sg.hu/forum.php3?...

Már weboldalunk is készül, szóval várunk bárki lányt, akinek van kedve.Iwiwen is fennt vagyunk, száguldó angyalok a nevünk
Eladó rózsaszín Icon női textil kabát. Nem igazán lett használva ezért nagyon szép állaptban van.
Mérete XS. Protektoros.
Ár:30.000 Ft.

Érdeklődni:
tihanyio@freemail.hu
06/70-362-09
64
na, amióta Tarka meg én nem gyepáljuk itt egymást a lányok szórakoztatására, azóta döglött a topic. Mi a f.... van? kihaltak a "motorozó nők"?



csókolom!
Sziasztok!
Tavasszal rendeltem a szalonból egy hátsó lánckereket a mocimra. A "MORJA ÉS TÁRSA KFT." , a forgalmazó, az ESJOT utángyártott lánckerekeknek. Őket az Üllői úton lehet megtalálni.
A lánckerékkel kb. 40 km-t tudtam menni, mert egy komolyabb gázadásra, az összes fogat elhajlította a lánc(új DID lánc, új kis lánckerék), és le is dobta a láncot, ami végigkarcolta a lengőkaromat. Visszaküldtük, amire azt mondták, hogy nem megfelelően volt felrakva a lánc, meg hogy ezeket a lánckerekeket nem szokták hőkezelni, megedzeni.
Nem a 23 ezer Ft a probléma, hanem az, hogy belegyalúlt az excenterembe(hátsóagy), amiért nem is szóltam.
Fúrcsa módon a gyári lánckerék szett az jól lett felrakva. 12ezer km van benne, és csak 1x kellett utána állítanom a láncnak.
Csak azért írom le, hogy legalább ti ne járjatok így ahogy én. Innem ne vegyetek semmit.
Pótoltam
Bocs pótolom
Szia! Nincs fent, tedd fel légyszi... (az enyém fent van)
Oké,Pest tökéletes. Akkor szólj ,mikor lehet leghamarabb megnézni. Adatlapomon fent van a mailem is.
Nem vagyok otthon, csak jovo heten vasarnaptol. Pesten, vagy Esztergomban lehet megnezni!
Szia! Érdekelne,ha nem laksz túl messze.
Merre vagy található?
Szia Norbu, igen megvan még a nadrág, nagyon profi Hein Gericke gatya! esetleg írj egy e-mailt, ha érdekel.
Sziasztok!
Felhívás Csajoknak! A Motoros-Szívek csajos pályázást szervezett Augusztus 20-ára a BR segítségével!

Klubtalálkozó kint a H. ringen 17 h kezdettel, ahová minden új és régi tagot várunk szeretettel!

Pályára lépés csajoknak 19:20 tól 2X 20 perc!

Jelentkezni a Szívek fórumán a pályázás topikban lehet:
Szívek fórum
Szia Csutka.
A nadrág meg van még?
sopron vonzÁskÖrzetÉben 100km-ig hÁzhoz viszem!
CSAJOK FIGYELEM! AKCIÓÓÓÓ!http://www.kepesmotor.hu/motor...
Nem tudom, alkuképes mindegyik, mert nemigen tudok velük mit csinálni... A kabát 25e körül (ez messze sokkal jobb mint a Spool, tényleg nagyon profi kabát, olyan mint a Bering! Viszont nagyon nem rózsaszín... Csizma 10e körül, gatya 14e körül, bőrruha 30e körül.)
Bukóból van egy új BMW System-IV felnyitható 54/55-ös méretű (S)! (vagy esetleg egy használt piros Schuberth Concept szintén 54/55-ös... Egyelőre nem döntöntöttem el, hogy kell-e a BMW, vagy sem... De asszem a Schubi marad. (öööööö, a nők már csak ilyenek... ))
árakat írj hozzá aztán megmutattom majd neki
de van a spoolnak ien rózsaszínes kabát azért van oda .... :S de először sisak kell neki :D
Van sokféle mindenféle. Szerintem feldobálom őket majd a képesmotorra. Nagy nem tom.
Itt van néhány kép.
(Pl. van egy nagyon profi világoskék textildzseki termobéléssel és mindenféle protektorokkal, S-es méret, új. Bőrnadrág protektoros, 38-as méret van beleírva, de inkább kicsit kisebb (vagy én híztam meg...), párszor használt. Fekete yamahás bőr túracsizma 38-as, új. Meg van egy kb 36-os eredeti Dainese bőrruha, na ez egy régi darab, de még mindig "divatos" és alig volt használva.) Bármi érdekel, írjatok nyugodtan e-mailt.
képeket dobhatsz fel de sztem ebből a vásárlásból jövőre vagy ősszel lesz vmi mert még azzal a 6 sebivel gondjai vannak a hondánál :D de gyakorlás kérdése

az én alpine csizmám most eszkábáltam neki össze powertapel leragaszgattam mert mániája hogy a földön húzza meg az elejét kitömtem papírral mert a 38-39es lábára nagy neki az én 42esem xD
Ügyes. Ilyen szép zöld pólóban biztos a vérében van a motorozás...

Nekem meg van egy halom felesleges női motoros cuccom olcsón, ha esetleg valakit érdekel. Csere-bere is lehet akármire. Nadrág, kabát, csizma, ilyenek, amik rám vagy kicsit nagyok, vagy kicsit kicsik... Mind újszerű (vagy új) és márkás.
itt egy új motorozó nő ---- húgom
ma vittem rutinra gyakorolni aztán nagyon jól ment neki és jövőhét végén vizsgázik :)

"kicsit" büszke vagyok a tanítványomra aztán megkapja a hondámat jövőre
Voltál kint tegnap? Nem láttalak, csak azért kérdezem. Ha nem, akkor mondom, nyertünk. 7-0 ide. Pápá
figyi, hívlak, meg dumáljunk itt, ami meg nem publikus, azt msn-en, jóóóó?
Akár!