Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most?
Jaj dehunnem hiányzóóóóóóóóóóóóó
Ma kirándulni voltunk a srácokkal kocsival , mert az időjárás igencsak kiszámíthatatlan volt
Miko beszéljünk? Bármikor!
..én meg meg sem nézem
Mutter, el vagy tűnve, mint szürke szamár... ...hát nem is hiányzom?
mikó beszélünk?
Én is kaptam, miután megnéztem az oldalt...
Vizsgáltassátok ki magatokat, mert majdnem elkaptam tőletek valamit
nem durcultam, csak véleményt írtam
Fuckyyy ,,rosz helyen vagy kicsit idősek hozzád nem?
Mit csinálsz?
Egyébként szép az rr-ed!
Én nem a női motorosokra mondtam, csak ugy kiragadtam egy példát, amit észrevételként mondtam. Nem kell bedurculni rajta, csak ha az ember pályára megy, akkor az első dolog hogy tudja a jelzéseket. Amugy szép az rr-ed
pasik között is ugyanúgy vannak degenerált idióták, úgyhogy szerintem kár általánosítani... te se lennél boldog...
Ez de durva De amugy a csajok közül láttam párat kakucsringen és hát eléggé életveszélyesen közlekednek pl nem jelzett az egyik csaj ,amikor kijött és külsöröl egy supermotos majdnem telibe kapta. Amugy szép az rr-ed
a fotógalériába vagy négyen is töltöttünk fel képeket, mazsolázz!
Rólam is sikerült csinálni pár képet?
Olvasd el hogy mit írtam,vagyis nem a motor szépségét fírtattam.
És te azt honnan tudod hogy a saját vagy nemsaját pénzből vette? Meg amúgy is nemtökmind1? Szép a motor és kész.
de neked ez igazából miért fáj?
Lehet hogy szép de nem a saját munkájából vette , más faszával meg könnyű verni a csalánt
Jó reggelt!
OK, majd figyelek
köszi
felrakom vagyis felszenvedem (bocsi ) majd az összes képet ide a fotókhoz
aztán majd megnézed hogy melyikre lenne szükséged
nem sok képet csináltam amúgy
de ma semmiképp mert örülök ha hazaérek még reggeli előtt
hú.. tényleg.. akartam kérdezni, hogy tudnál párat átdobni mailben? ..esetleg adnék leírást, hogy ki mindenki lenne érdekes számomra... ..ha lesz időd... meg kedved... meg energiád... és egyébként is...
Zsani: a pályamotorozás topikban találsz magadról egy - két képet!
ebéd után értünk ki, mivel délelőtt az eső elvágott minden lehetőséget az indulásra... ...aztán egyszer-kétszer láttalak, variáltam, hogy zavarjalak-e vagy sem, utána meg próbáltam fotózgatni az utsó két turnust, ez után mentem csak oda hozzád...
képeket találsz a fotógalériában... nem túl jók, mert még nem bogarásztam át annyira a gépet, no meg túl jól helyezkedni se tudtam... ...de azért a semminél több
a látszatra meg sose adj...
Ja, hogy töltöd fel a képeket? :)
Szia Zseby!

Én is örültem, kár, hogy a végére értél ki.
Kedves lánynak tűnsz, remélem gurulunk majd együtt.

PUSZ