Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsani, örülök, hogy összefutottunk...
Sziasztok!
Megvan az időpont a csajos pályázásra: Június 28.-án délután 5-től. Aki jönne, írjon!
Az a helyzet, hogy már 10 éve nem foglalkoztat a köröm téma, mióta motorom van és főleg mióta megszületett a kisfiam...
Az hogy valaminek mi a neve az teljesen mindegy, a lényeg hogy mi áll mögötte....mik a célok ....stb.....
Azért leírom, hátha valaki eljönne ettől még nem kell csatlakoznia motoros-szívek-hez...
Úgy néz ki, hogy június vége felé lesz "csajos pályázás" mikor csak csajok mehetnek a pályán, ha esetleg valakit érdekel...pontos dátumot amint tudjuk jelezni fogjuk itt is...
de látom gixxered van,akkor gixxereset rakjál bele:P
rakjál bele R1es matricákat
nem fejtem ki, nem baj, ha nem érted
Zsani itt már én is próbáltam kicsit megismerni a lányokat, de valamiért nem jött össze . Itt is meg van már a kialakult társaság, de hát mindegy térjünk vissza magunkhoz, meg kéne beszélnünk milyenre fessem a körmömet a jövőhéten

Amúgy azt a hozzászólást Zsebytől , - hogy "inkább kihagynám" kifejthetné bővebben mert - nem értem
Jól van semmi gond.. Hidd el, annak is megvan az előnye. Barátkozni attól még lehet itt is . De semmi baj, ha mégsem.. :)
Majd randizunk a Ringen.
Vagyis te is kint voltál... Legközelebb gyere oda, és dumcsizunk egy kicsit!

Örülök neked!
SZIA
oks, kellemes pletyizés és körömlakkcserét!

igazából, vigyázzatok magatokra az úton és egy szimpatikus, kigyúrt diplomás mérnök sok csókot küld a csajoknak. itt megtaláltok
Hát igen, ott legalább csak magunk között vagyunk

Plusz, ott nyugodtan beszélhetünk sokat
Szia Zsani!
Nem pang itt az élet, csak a barátságok szerencsére nem csak egyneműek között alakulnak ki, így általában más topikokban lézeng a nép... bár néha itt is egészen aktívak (a fiúk ).
Ne vedd személyeskedésnek, de én azt az oldalt kihagyom. (csak privát vélemény)
Remélem hamar meggyógyul a mocitok, nem volt szívderítő látvány...
elcsalod innen a csajokat, akiknek itt egyetlen jó tulajdonságuk van, hogy keveset beszélnek?
Sziasztok Lányok!

nem tudom, hogy itt miért pang az élet, nálunk jól megy :)

gyertek át az igazi csajos sportmotoros oldalra :))) Egész jó kis csapat alakult ki, várunk titeket is szeretettel!

Zsani

www.motoros-szivek.hu
sziasztok lÁnyok lenne egy gyÖnyÖrÜ dragom elado ha valakit Érdekel
nem erről van szó, csak "fecsegős" topiknak elég egy is (JBK), egyszerre két helyre felesleges pötyögni...
Tarka kollégát meg szekálom telefonon internetes távolmaradása idején ...és készül az ajándék a kis szarosnak


sajnos azóta halott ez a topic, amióta nem érek rá napközben a TL1000R-es komával szóval Tarka/tartani a csajokat... vagy úgy elriasztottuk őket, hogy vissza se mernek jönni...

sziasztok mociscsajok
szerencsére te életben tartod

áááá......
Ma nem toltam bele sokat,csak kb.400km-t
húúúúú de szép az eriggyed
tudoood mi a női logikánkkal nem a gép előtt ülünk ilyen jó időben(mint ti,pasik:P:D) ,hanem motorozunk
Mivan Csajok,megjött a Télapó mindenkinek.
Annyira halott ez a topic.
Látom eltűnt innen mindenki Vagy Kanadában ünneplitek a motoros nőnapot? Ha csak ennyi, akkor nagyon kéne egy autós nőnap is ugyanoda