Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de hü..pi...vagy Te ekkor kell kimenni emléxel?
hát lehet h jobban teszed:D:D:D simsonnal odaállítanék szerinted mi lenne a reakció...? mondjuk helyem az biztos lenne ahogy ez füstöl....

Nemzetközi Női Motoros Nap

Tavaly a kanadai Motoress csapata hirdette meg az első női motoros napot május első pénteki napjára. A nagy sikerre való tekintettel 2008-tól a világ minden táján összehangoltan, ugyanezen a napon motorozással demonstrálnak a női motorosok.
Nem számít, hogy hova, csak az, hogy ezen a pénteken motorral közlekedjünk, hogy mindenki lássa, milyen sokan hódolnak a hölgyek között is ennek az életformának.


...nos, én asszem, nem merek majd kimenni az utcára...
sok sikert a dologhoz jó dolog tényleg legalább egy ötvenes váltós gépen elkezdeni motorozni, hogy szokjad (no meg olcsóbb is mint valami nagyobb) na... tényleg hajrá... én szurkolok
HÚÚÚ hááány hónapja nézegetem én a kis 50es használt mocikat:D a nyárimunka elméletileg meglesz, de az sajnos csak a jogsira lesz elég, de azért remélem lesz egy kis szülői támogatás de a legeslegnagyobb baj az,hogy "anyuék egyetlen kicsi lánya vagyok és nem kéne ilyen korán kezdeni,és féltenek..." peeersze igazuk van,na de nézzék már az én helyzetemet is
nem hogy felpattantál volna a Fazerre aztán gyi
amúgy biztos butaság, de az még nem jutott eszedbe, hogy 1 millió alatt is van motor? tudom még 500 ezer is sok ha tanul az ember, de szülői támogatással kis nyári munkával azért nem mondanám lehetetlennek a dolgot (persze a család anyagi helyzetétől is függ... nekem is csak mióta melózok van pénzem arra, hogy motorozzak kicsit)
"sajnos" nem vagy vaksi, tényleg nem voltunk apuka azt mondta hogy szar idő van,és tudod,ha ő azt mondta, akkor az úgy van..........................................................
.............
Szió Kitty!Nem voltatok Komáromban,hiába lestelek?Vagy csak én vagyok ilyen vaksi?
Miért mennyi vagy? Nem tolakodni akarok
Bár igazad van,egy 125-ös kezdésnek tökéletesen megfelel
Egy 180LE-s géppel kezdeni,...az durva lenne.
Tiszteletreméltó,hogy nem várod anyuciéktól,hogy toljanak anyagilag
tetszik ám dee az R125 is elférne itt a garázsban.....csak ennyi idősen nincs egy millám rá, meg anyuciék se tolnak hátulról(HÁLA ISTENNEK) úúúúgyhogy ezek a "csodagépek" jövő kérdései.......
jobb, mint a papucs állatka
perverz állatka
dejó is az!
há' gyere, nyakonváglak én!
mer kell a balhé azé!
...csak tudnám, miért vagy erre úgy rápörögve



várj! ne! nem akarom tudni....
na, kezdik felfedezni ezt a topikot...
na jó,most már ne fikázzátok a nőket!
ezt a kettőt?
deeedeeeee
nem lehet, hogy a motorozó nők eccerűen nem ismerik a betűket?
Látom,tetszik az R1
tessék bizonyítani, itt a hölgyek játszótere