Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azóta kicsit megbántam, hogy annyiban hagytam, de igyekszem fegyelmezni magam. Az autós és motoros közül mindig a motoros húzza a rövidebbet.
Alólam a robogót ütötték ki. Alig volt nálam pár napja. De nem ment el a kedvem!

Köszi Tarka!
Van (volt)ismerősöm,aki sajnos nem.
Hát akkor látom mindenkinek van valami hasonló élménye! Még jó, hogy megúsztátok!
szép lett a fézer.
Azt a bukósisakos beköszönést megnéztem volna
Rám eddig csikket dobtak (még motor nélküli életemben, utasként) (bele is rúgtam a kocsiba válaszul ), kinyitották az ajtót, meg miegymás
A leszorításokat már kezdem megszokni (már ha ezt így ki lehet jelenteni), viszont az durva volt amikor a lámpánál állva a bunkó némber odaköpött a csizmám mellé és közben gúnyosan vigyorogott. Legszívesebben én is belevigyorogtam volna a képébe...... bukósisakkal!
2005-ben utasként igen. Kikanyarodott elénk szabálytalanul egy kocsi, és elkaptuk a jobb szélét. Repültem, aztán leszálltam (egy repülőgép sem tud nálam szebben földet érni azóta ).
Halálosan féltem, amikor pár héttel később visszaültem a motorra; akárhányszor csak fékeztünk, mindig azt hittem, hogy nekimegyünk valaminek, és esünk Aztán ez az érzés is elmúlt

2 héttel ezelőtt meg a parkolóban volt szerencsém egy köcsög autóshoz. Gurultam be, ez meg a semmiből előbukkant, és tolatott felém (egyáltalán nem vett észre h ott vagyok, a tükör csak dízsnek van... Fékeztem, kicsúszott a hátsóm, földre esés, aztán az autó elgurult mellettem, rám nézett, meg a fekvő gépre,és ott hagyott.
Szerintem sokat segít egy szerencsés esés,már 2 szer eldobtam a gépet,a mostani 1 szer,meg a Hondát egyszer,zúzódással-bordarepedéssel megúsztam.A motor meg totálos lett (csak gazdasági,szerencsére)
Azóta jobban értem a fizikát!
És mikor nagyon belemerülök az állatkodásba,eszembe jutnak azok az "élmények",mikor repülök,meg földetérek,és picit visszábbveszek.
Bár sok olyan embert is ismerek akik még nem estek,és ők is jobban vigyáznak,fel kell nőni ehhez,szerintem,kinek így-kinek úgy.
Te estél már?
2 fajta motoros van: aki már esett, és aki még nem.
Bár ez az eséstől is függ Ha csak eldőlsz vele a a parkolóban, attól még viszaülsz rá. Viszont ha komolyabban taknyolsz, az már összetettebb dolog.
Remélem és Biztos!
De állítólag ( de lehet, hogy ez hülyeség) a motorosnak legalább egyszer esni kell, hogy azt is megtapasztalja! Ezt többen mondták!
Ez hülyeség?
Majd "megszokod".
Én is autózok-motorozok.Motoron a szembejövő fejével is neked kell gondolkodnod,különben vége a dalnak.
Mindennaposak az olyan szituk,amelyek akár a motoros halálával is végződhetne.
Pl: kykee tesó (GSR topik) tegnap majdnem egy transzporter elején kötött ki,5 autót előzött a VW záróvonalon.Mikor megfordult és utánament megkérdezni,hogy miért akarja megölni,akkor meg ráhúzta a kormányt,egy lehetősége maradt,leverte a tükrét,majd félreállt,de az autó továbbment.
Ha mégis rászánod magad,akkor nagyon óvatosan,mert hamar megvan a baj....
Sziasztok!

Ti láttátok tegnap a híradóban a nagy balesetet?
Hát nem szőrnyű?
Nekem nincs motorosjogsim,de autót vezetek.És még így is tapasztalom a sok figyelmetlen autóvezetőt. Én mindig figyelek a motorosokra, de néha olyan hirtelen tünnek fel.
Most akarok jogsira menni, de amiket hallok. Tudom, hogy ha félek ne menjek! De nem félek, csak nem értem...

Csak Hondapijosss
Oké, nem felejtem el! Szia
Most nézem, Kawagirl, hogy a géped milyen szép lett Tetszik
A kígyós jobban hangzik, az r1 kék csak r1 kék (most kapok mindjárt a yamaha tulajktól )
Most sajnos mennem kell, de ne felejtsd el a képet
A színe még meg van, de nem sokáig. Még gondolkozom, hogy milyen színűre festessem. Két alternatíva van: Yamaha R1 kék, vagy metál fekete ezüst kígyó mintával
A színe megmaradt? Vagy át is fényeztetted?
Sajnos még nincs róla kép De a hétvégén mindenképp csinálok és felteszem! Nagyon szép lett
Pontosabban: streetfighter cserebogár
Sziaa gyorsan tedd fel azt a képet, hadd lássam miből lesz a cserebogár
Sziasztok!

De rég jártam erre... Hogy vagytok, csajok? Ritkán járok erre, mert minden időmet leköti a munka, a tanulás és a motorozás Már 1 hónapja jogsival motorozok... Kicsit furcsa még, hogy nem kell a rendőrök elől menekülni, de azt hiszem meg tudom szokni A legfontosabbat majdnem elfelejtettem, végre kész van a motorom! Átalakítottam, igazi streetfighter lett a kicsike Valamelyik nap teszek fel róla képet.
Hát én pest megyében teszem le! De úgyis csak egy kb. idő kellett! Köszike
Nekem 1,5 hónap volt.De szerintem régiónként változó.