Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ŐŐő azért nem elég csak a gumi, fék, világítóberendezések!
Nem szabad, hogy nagymértékű olajfolyás legyen a motoron, se a blokkból, se a teleszkópokból, épnek kell, hogy legyenek a lábtartók, (ezeket szeretik megcibálni) Akkor szeretik megtrángatnia futóművet, ha bármi lóg, IrgumBurgumvan, ha nagyon gáz a lánc, esetleg azt is megkritizálják, és egyes helyeken már fékpadot is használnak, de pl Egerszegen csak menni kell egy kört vele az udvaron, és fékezni, az a fékpróba!

Nos, viszont lehet trükközni! Ha pl folyik az olaj valahonann (pl telo)kicsit előbb megállsz, letörlöd stb stb (persze ettőlmég tessék megcsináltatni!!!!!!
Nem én írtam ezt a sok röhögőt,valaki belenyúlt a gépembe!
Ezt nem én írtam,valaki a gépemről.Úgyhogy tárgytalan.
Még itt vagyok ám!
Most mi van? Megint okos voltam? Miért nem így van? Kicsit leegyszerűsítettem az akku kérdést.
Az állásba biza merül. Ha mész a motorral akkor töltődik az akksi (meg ha töltőn van ).

Tarka:
Előbb-utóbb csak túl leszel rajta, akkor majd lesz mit ünnepelni!

Lassan én is lépek, kellemes 7végét mindenkinek!!!!
Sziasztok!

Köszi az infokat. Van A jogsim, csak már 7 éve kaptam, így kicsit homályosak az emlékek:)))

Akkor simán át fog menni a baba a műszakin, mert ezek mind jók rajta...Csak az akksim halt meg, szerintem...igaz, még nem töltöttem fel, de nem értem, hogy az állásba hogy merülhetett le teljesen...:( Francba!!

Na pusza csajok
még mindíg a mester-en mesterkedem.nem olyan gyorsvonat ez,hogy sitty sutty mester leszek.majd talán március végén meglesz a mesterlevél. kúva sokat kell tanulni,még1 szakmunkásvizsga 2 hónap alatt.
Az vagyok. Ez a pénteki munkaidő a legjobb az egészben, meg a 13. havi egyebek.

Már megint okosodsz? Most éppen milyen tanfolyam? A MESTER mellé még milyen titulust szeretnél? Annyit tanulsz, hogy a motorozásra már nem is lesz energiád! Kiszívja az összes erőd a TUDÁS! Akkorára nő majd a fejed, hogy új bukót kell venned!
Közalkalmazott vagy,hogy ily hamar lelépsz pénteken?
Én este 6-ig copok.Igaz,hogy itt csak 1/5ig kéne de menek tanfolyamra.
Lehet nekem lassú a felfogásom.
Nem Leon, hanem Cordoba és nem 2 lityós, hanem 1.4-es a csacsi. Arra céloztam az előbb, hogy ez már a második játékos, mert az előző "megkarcolódott".

Folyamatosan elbeszélünk egymás mellett. Nemhiába, péntek van, nekem még 1.5 óra és jön a 7vége!
2,0 seat? Leon? Szadheti a lábát!
Akkor idáig csak nekem nem volt szerencsém. Valamit mindig kellett csinálni a használt motorjaimon. Hol egy láncszett, hol festés, hol a kopó-fogyó alkatrészek....stb. Viszont ha újat veszel akkor ezekre csak később lesz szükség.

Az autónál kicsit félreérthető voltam, nem a sajátom, csak használom (Seat Cordoba 2.0 verzió - az előző tk. lett ).
Nem csak az új lehet kifogástalan,sőőőőt.......vannak furcsa dolgok.
milyen új autód van?
Visszaszívom, NEM vagy gonosz! Sőőőőőt! TARKAngyal vagy!

Szeretnék egyszer egy motort szalonból kitolni, az tuti kifogástalan. Idáig még csak autóhoz volt szerencsém, de egyszer a motor is összejön majd (remélem). Sajna mindennek ára van, használt dolgoknak mindig vannak anyagi vonzatai.
Nem gonosz csak jók a memoárjaim!

A vizsga feltétele lehet még a sok pénz is! Rossz autó-motor+sok pénz=kifogástalan gép+2év műszaki.
Szia Tarka!

Köszi, hogy emlékeztettél rá! GONOSZ VAGY!

Zsani!

Akkor helyesbítek! Ha gyári kipu van a dörzsin akkor nincs gáz.
A kipufogót kifelejtetted!!!!!!!!!

Zsani:
Ha van "A" jogsid akkor tudod, ugyanaz mint a műszaki oktatáson hallottak.
Szia Zsani!

Műszakin rendbe kell lennie:
-gumiknak
-világító berendezésnek (első-hátsó lámpa, indexek)
-fékeknek

Nagyjából ennyi. Ha szerencséd van akkor nem kötnek bele semmibe. Nem kell tartani tőle.
Én itt vagyok:) Igaz elég ritkán:(

Alig várom már, hogy guruljak :))) Bár jövőhét szerdán fogok a DRZ-vel...viszem vizsgára :)))
Remélem nem hóba kell menjek:))

Tényleg!!Mik a műszaki vizsga feltételei???Tudja valaki??

Infokat kérek!!

Jó estét kívánok, jogosítványt, forgalmi engedélyt... hehe!

Berezeltetek, mi?

Egyezzünk ki egy kis télben, de minden hétvégén legyen száraz az aszfalt és legyen legalább 8 fok, szél nem fúj. Aztán március elején a szokásos enyhe felmelegedés, lassan sok-sok napsütés, száraz út, 10-14 fok... A gazdák kedvéért éjjel egy kis eső...

Úgy látom, vannak, akik beruháztak egy új darabra, gratulálok hozzá! Tessék sokat gyakorolni, aztán nyáron túra!!!!

Meglehetősen sajnálom, hogy a "csajok" rovatban egyedül vagyok épp, de majd jöttök... (ugye?)

Addig is szép brümmögős álmokat:

Hayapapa
Gratulálok a motorhoz!!!!!!!!
Kitartás,1 kicsit erőlködik a tél,de szerintem csak kóstoló lesz,és már jön is a tavasz!
Nem-nem! Én még síelni akarok idén! Utána jöhet a meleg...
Ill. itt nektek lehet meleg, de nekem legyen a hegyekben sok-sok hó!
Én 1 hónap múlva vagyok befizetve egy sítúrára.. de nekem elég lenne, ha csak ott lenne hó, az utakon pedig nyár!!!

De nincs ilyen szerencsém... én is motorozni akarok. Ma kifizetem totálisan a mocikámat, így el is hozhatnám, de a buzi időjárás miatt nem lehet.

Na mindegy, tartsuk egymásba a lelket.
Nyár jöjjön, motorozni akaroook.