Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy a Spéter Bözsi? Ja nem. Az öregebb,mint a dinók.
Cöcöcö..... Ha nem látszott rajta a kor, minek kellett kozmetikába vinni?!?
Vakolat=Gábor Zsazsa?
Csak nehogy kiegyék blőle a májkrémet mert az lehet,hogy én voltam....
*azt
Ugye milyen szépen restaurálták? Nem is látszik rajta az a sokmillió év! Hol lesz már a tiéd ennyi idősen...? A távoli jövőben ha megtalálják nem is fognak foglalkozni vele, mert azz hiszik, hogy egy májkrémes dobozt találtak.
Le is takarom, az enyémre sajnos még nem vonatkozik a műemlékvédelem. Tudják a múzeumban, hogy hazavitted?!?
Munkahelyi ártalom. A tiéd fiatalka? Én azért gyorsan letakarnám nehogy beköpjék a legyek.
Ne marhulj, az enyém csak 21 éves, a tied meg elmúlt 65millió! Egy fosszília! Rá is van írva, hogy RAPTOR... Valami feltáráson kalapáltad ki az üledékes kőzetrétegből?
Akkor minek parkolsz a szakadt Babetta mellé? Jaaa! Mert így fiatal versenygépnek néz ki a Gizi?
"mi ez a kotvány a GSX mellett?!?"
Te mindig előkerülsz ha írok? Csekkolj ám, mert a végén még kimaradsz valamiből!
Szeva!

Most mit irígykedsz? Tudom, hogy Mohára akarsz költözni! Hízelgett a májadnak mi, hogy a bringás kiskölkök néztek a motorodra. Ne örülj, ha az enyémet meglátják a tiédre rá sem néznek többet!
Vigyázz Tarka ha arra jársz! UltraZoom-os sasszemű térfigyelő mami már a messziről észreveszi, hogy nincs E-betű a kipudon és lövi is eléd a Körzeti Meghízottat akit mindenki csak CsákkNorrissznak becéz!
Gino, Tarka!

Komolyan mondom Ti NAGYON lököttek vagytok!!!!
A térfigyelő mamik nagyon hatásosak ám! (Idáig még csak egyszer törtek be hozzánk) DE! Mikor láttok a kertetek végében 6(!) legelésző őzikét? Moha nagyon klassz hely! Kicsi falu ugyan, összvissz 4 utcából áll. A munkahelyemre is beérek a reggeli csúcsforgalomban 15 perc alatt. Nem propagálni akarom, isten ments, hogy ideköltözzetek!!! Oda lenne a nyugalom!
Akkor erre:

ejj mamik, hende hó,ihr bist blőde vasszerkopf! deine mutter.alle.
Erre a válasz: nix visszen , junge
moha már nem magyarország?

entsuldigung líbe mami,wo wónt fészeres polo?


Már ha értik a kérdést........
biztos megacity az a moha,és ha betévedsz oda akkor sem fogják a padon üldögélő térfigyelő mamik megmondani,hogy hol lakik a fészeres polo!
Szia polo!

Hát Sárkeresztes felé nem fúj, csak mindig szembe! De ezt te is tudod!
Ha begurulunk a kútra, csak úgy szerte és széjjel szaladnak a simósok!
Persze érthető, hogy nem írod ide ki a földrajzi adatait a búvóhelyednek.
Természetesen érdekel és várom a mélt!
Nagyon remélem, hogy a mostaniaknál már csak jobb idők lesznek! Nekem még a héten (pétek vagy szombat) le kéne gurulnom Zalaegerszegre. Csak pont a hét vége fele lesz rosszabb idő.

Addig is, üdv!
Szia Gino!

Majd ha Sárkeresztes felé fúj a szél akkor nézz át Mohára, ha otthon leszek elkísérlek egy darabon motorral, elkenjük a simsonos kölkök száját a benzinkúton. A bázisom pontos helymeghatározását itt nem szeretném közzétenni, az adatlapodon szereplő freemail-es címre elküldöm ha érdekel.
Elhúzódott a téli átalakítás a motoromon, nekem csak egy hónap múlva kezdődik a szezon.
A végén még kiderül, hogy ezerszer mentetek el már egymás mellett csak nem ugrik be a másik arca...
Szia polo!

Valóban, a kúton szoktak gyülekezni a srácok, én is láttam már többször is mikor otthon voltam.
Ha majd arra fele gurulok, átnézek Mohára hátha összefutunk.
Merre lax ott? (csa, hogy merre guruljak)
Bár sok utca nincsen...


Üdv: Gino