Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még csak az kellett volna! Én csak kiszáradt csontokat mosok néha. Nem ilyen penészes bűzlő halmot.
Segéd voltál valami sorozatgyilkosnál?
Csak nem a Pándi mesternél?

ilyen jellegű elfoglaltságra nem gondoltam,de hát mindenki máshogy kapcsolódik ki!
mért te ilyet csináltál v mi?
aha ott balinkánál jó
Gorsium csak akkor szép ha látogatóba van az ember. Ha már a penészes csontokat kell összeszedni az égetésre az már nem vicces.
azazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazazaza
zazazazazazazazazaz
én fehérvár felé szoktam menni,balinkánál fordulok ki,de nekem a minőségével nincs bajom.szerintem jó.
81es.... annyira nem jó:S meg nagyon sok a baleset rajt... mondjuk almástól mór fele már jó minőségileg
Az a 81-es.
igaz.kb 20perc

néha elcsavargok felétek is.jó a 81 vagy 84-es út,nem tudom melyik az bevisz fehérvárra,mórról
akkor pályázz többet az m7-en. ki van írva valahol polgárdi után asszem.

és matekból buktam nem töriből!
50km nem nagy táv
De ha töri órán megtanulom, hogy római kori leletek tömkelege van ott, attól még nem fogom tudni, hogy hol van az az ott... Meg engem nem buktattak meg annyiszor, hogy még friss legyen az emlék...
annak könnyű aki odafigyelt az iskolába töri órán!
nem is a közelben lakom.
naja
Az esély mindig megvan... ...mint arra, hogy Petőfi benéz az ablakon... Vagy benéz, vagy nem...
aki ott lakik a közelben annak könnyű tudni hol van
aha pedig az esély megvolt
Nem tudod?
Pedig római kori leletek tömege van arra. Tác-Gorsium
Jaaa, Szabadbattyán fele? Így már tudom...
Nem, nem én voltam...
A névsorban Vác előtt.
akk nem te:D csak őis piros fekete cbrel volt:D Tác ööö háát Székesfehérvártól nem messze szabadbattyán fele:D
Hol van Tác?
De lehet elveszett a csipesz és nemtalálja!