Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hová lett a fénykép az adatlapodról? Sebaj, az enyémen van Fazered is. Bár már alig várom,hogy lecserélhessem újra. Mit mondott a Zsozsó mikor lesz meg?
Ci.......eeemíííí?
GPS: É.sz. 47 11" 29"
K.h. 18 24" 30"
Azért ilyen csak nem fordul elő! Ha tudtok valamiről akkor szóljatok időben, addig mentem a menthetőt!!!
Ha az lepottyan, még Veszprémbe is jut belőle! Kapd el a napelemtáblát, jó lesz akksit tölteni.
A ti fejetekre eshet,elég messze vagytok !
Csak a fejünkre ne essen! Az igazán elrontaná a napunkat...
Tudom... Nálatok még cifrább,mint az országé általában. De ez az eredménye ha fafejű gyökerek kombinálni próbálnak.
lehet,hogy ti ezt kapjátok:
Kb. 2 éve ígérik, hogy kapunk 1-et!!! Állítólag már meg is rendelték! Nem tudom, hogy milyen cég lehet az amelyik 2 év alatt sem ért ide vele. Szokás szerint csak ködösítenek. Már megszoktam. Tudod milyen a gazdasági helyzet..... itt erre még rá is játszanak.
Majd kapsz egy dzípíesszt, sok folyadékkal beveszed...
Kackac, vicces fijúúúúú! Térképek fölött görnyedek és próbálom belőni a koordinátákat. Ez nem kimondottan az erősségem, ezért lassan megy. Pláne, hogy közben ide is bekukkantok néha.
Projekten dolgozol?!? Nekem azt mondtad,hogy számítógépen
Rajta vagyok! De nem bizti, hogy összejön. Túl nagy projekten dolgozunk, nagy a tét, nagy a pénz. Én persze megint kimaradok a jóból.
Tudod mi a stratégia a szabadulához? A szűkséges feltételek sajnos megvannak.... Khm.
Elolvastam. Erről a TDR-em jutott eszembe. Nem sírom vissza a forgalombahelyezési procedúrát. Tele az iroda és dolgoztatni akarnak. Még ellenállok!
Ne mán! Azt hittem tán még fel is hívsz. Tod, én vagyok a járási betmen
Majd elolvasom prof. Úr! Lassan meló van.
Akkor olvasd el a tegnapi agytágítómat a 125/50-ben
Óh, hát rá teccik érni?
Szép jó reggelt Mindenkinek!!!

Én is vagyok....még egy darabig.
Én vagyok... csak nincs kivel beszélgetni...
Bepunnyadtak a lányok!

Sziasztok! Azaz...őőőő.... napok óta nincs is itt senki....

Na, szépen vagyunk: amióta nem tudok napközben itt lógni, azóta másnak sincs erre ideje???

Demééééé??? Nehogy azzal gyertek, hogy állandóan motoroztok, amióta besz@rt a tél...

Remélem, nem lesz böjtje a nyáron, mert akkor lehidalok. Tesóval már tervezzük a tavaszi + nyári kiruccanásokat, rettenetesen várom. Addig meg marad a beöltözökmintállat verzió, meg a hétvégi gurulgatás...

Na, jó pihit minden motoros csajnak, akik nincsenek is (itt....)

Hayapapa
Sziasztok Munkás népség!

Remélem sokat dolgoztatok az elmúlt napokban még én pihentem!
Nos, ezt kicsit későn vettem észre!
Szóval én nem lesem, ghanem megpróbálok segíteni :P Mint kontár :) Hihi Tudod hegesztek-esztergálok-javítok :) Aztán lehet nekem hálálkodni