Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vidékiek kimaradnak a jó buliból???
Ancsa!
Jöhettél volna velem és a párommal a Roglára síelni!
VAgy szánkózni, vagy fenéken csúszkálni... Ami tetszik!
Zsani!
Szerintem a DRZ nem nagyon marad le, na jó, 160 felett az is lemarad...
De azért bírják ezek a kis gépek a tempót!
Szia Gino!

Riasztó kapcsán még keresgélek, de idáig nekem ez a legszimpibb. Sajna nagy forgalmú helyen dolgozom és nem is látok rá az irodából a motorra. Féltem.

Nemrég költöztem Mohára, kevés embert ismerek a környékről. Sárkeresztesre is át szoktam gurulni, néha ott tankolok. A benzinkúton szoktak gyülekezni a simsonos banditák, ők lehetnek a környék kemény magjai. Bukó nélkül, pólóban, papucsban próbálgatják mit bír szegény szimó.
Szia polo!

A képen látható távkapcsolós riasztó van az egyik barátom GSR-jén.
Eddig semmi problémája nem volt vele.


Látom van valami közöd Moha-hoz?
Én valójában Sárkeresztesi vagyok. Bár régóta nem lakom ott.....
Lehet, hogy régebben láthattuk is egymást?


Üdv: Gino
Napot!

Van valakinek riasztó a motorján? Mennyire megbízhatóak ezek a kütyük?
Különösen a Sentinel 1100 típusról érdekelnének a tapasztalatok.
Üdv!

Tomato, mint mindíg, gáláns úriember... csatlakozom! De szerintem ez a Valent(y)in day nagy baromság...
Nem hiszem el, hogy van olyan csajszi, aki elégedett lenne, ha a barátja csak ezen a napon venne neki vmit, vagy gondolna rá szerettel... ez nem is normális! De tőlem...

Meg is lepem a kis solymomat valami kedvessel... hehe!!!

Zsani! Nagyon király kis utat terveztél, sajna vidékre kell mennem a hétvégén, amúgy beneveznék... de biztosan lesz még rá alkalom, hogy megismerkedjünk, hisz a szezon még ezután kezdődik!!!

Na, csókolom:
Hayapapa
Boldog Valentin Napot Hölgyeim!!
A vidékiek megint kimaradnak 1 jó buliból....
Jó gurulást, az én kiscsikóm még darabokban van.
Sziasztok Csajok (és annak a pár srácnak is)!

Itt van a jóidő, jó lenne személyesen is megismerkedni.

Szerintem nagyon jó idő van, mi már a múlthét végén is gurultunk.
Egy "lightos túrára" invitálnálak titeket.
A lényeg, hogy ne messzire menjünk, de élvezzük ki a jóidő örömeit, majd együnk valahol egy jót, együtt közösen:)

TÚRA időpontja: 2007.02.17. szombat

Találkozó: M1/M7 kivezető OMV kút, 11 óra

TÚRATERV: Bp- Bicske - TATA (OTT EBÉD) - Komárom - Nyergesújfalú - Tát - Leányvár - Pilisvörösvár - Bp. (vagyis egy komolyabb körutazás az 1-es / 10-es úton)

Jelentkezéseket emailben is kérném a zsanett.kasai@gmail.com címre.
Ha jöttök, de elaludtatok, stb. akkor a 06/20 771 3941-es számra dobjatok egy sms-t!:)

Gyertek ha van kedvetek motorozni egy jót ÉSSZEL!!!

Remélhetőleg kegyes lesz hozzánk az időjárás.

Jelenleg még a DRZ-vel fogok jönni, de nem kell aggódni, tudom tartani a tempót
Vagy akinek esetleg kevés lesz, azzal találkozunk Tatán a kajáldában

Üdv. Zsani

Azt vettem észre, hogy a sok mafla autós meg csak bámult ki a fejéből , ahogy elsepertem mellettük...

Pedig jó lesz, ha hozzászoknak a motorosokhoz újra, mert 13 fok körül egyre többen lesznek az utakon...
Tényleg: alig találkoztam motorossal...
Én láttam,sőt mitöbb éltem is az alkalommal,és elvittem a vasat "sétálni",amiből persze nem komótos sétálgatás lett.

Dobro Veèer...

Olyat motoroztam szombaton, hogy na.... csak úgy röppent a kis sólyom , bár a tapadás (-hiányos mivolta ) azonnal figyelmeztetett, hogy csak óvatosan!!! Olyan szép napsüti volt délután...
Ugye Ti is láttátok???

Jó gurulgatást hétközben is...!

Hayapapa
Errefelé mindenki alszik? Itt a tavasz! Ez NEM a motorozó medvék topikja! Bár szerintem lassan már ők is kibújnak a barlangjukból. Vége a téli álomnak! ÉBRESZTŐŐŐŐ!!!!!
Hát ha csak 5-ig vannak nyitva akkor necces. Lehet, hogy péntekre marad.
5-ig vannak. Elmenek veled, ha nem zavar, hogy sok papírt forgalmazok... Bár ahhoz tuti nem 4-kor kéne szabadulnod... Gábor szerintem csak estve lesz, de megkérdezem majd.
Nemsokára indulok ebédelni. Még nem tudom, hogyan alakul a du.-om Otthon van egyáltalán a Gábor? Vagy csak este lesz? Ha végeztem akkor rohanok haza a gyerekekhez, utána gurulhatunk egyet (4 keréken). Meddig van nyitva a Pink? Kellene nekem index.
Mindjárt sírok te szegényke!
Én most szárnyaszegett kis árva vagyok, így marad az autó.
Jer velem! De minek neked autó? A redbull szárnyakat aaaaaaad!
Szólj, hogy mikor mennél, akkor elkísérlek, úgyis autóval vagyok. Én most egészen jól érzem magam, kaptam egy Red Bullt. Utálom a torokgyíkot!
A tieddel azért nagyobb eséllyel lehetne elindulni! Az enyémen hengerfej sincs per pillanat. El kéne már mennem lefényképezni. Meg kimozdulni itthonról mert nem bírom kivárni, hogy meggyógyuljak.
Leszedtem a képeket, mert jelenleg egy icipicit sem hasonlít Rá. Majd idővel frissítem. Nem mondott semmit. Majd jelentkezik. Jó munkához idő kell! Tudom lassúhoz meg mégtöbb. MOTOROZNI AKAROK!
York.... ja nem. A koordinátáid. Északi szélesség ennyi fok ennyi perc stb