Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem már a jogsi hallatánn is hátast dobtak Mindenki kézzel-lábbal hadakozik ellene és ecsetelgetik milyen jó kis robogók vannak Sajnos utasként is ritkánn van alkalmam,hogy motorozzak
Hány éves vagy? Az adatlapodon nincsen sok minden
hihihi Az komoly lett volna Egy zx6-tól akadtak volna még ki
Ez megnyugtatott Mert attól féltem,hogy idiótának néznek mit akarok én gyakorlat nélkül
mi lett volna ha hazamész egy ZZR 1400-el?
Ja, az ősök Eleinte hülyének néztek, aztán látták, hogy ez nálam valami komoly agybaj
Volt egy mocis balesetem még 2005-ben, ez volt a hab a torta egyik felén. Azt hitték, hogy ennyi volt, meg minden, többet nem ülök gépre, de nem Pár hét múlva utasként metem ide-oda.
A hab a torta másik felén az volt, amikor bemutattam nekik a gépemet Mondtam, hogy kicsit vettem, csak 250 ccm meg minden, aztán mikor meglátták, hogy mekkora, mindketten dobtak egy hátast.
Aztán beletörődtek.
Tavaly májusban lett meg a jogsim, aztán július végefelé vettem meg Picurkát. Csak a motoros suliban ültem motoron és vezettem
Én sem vezettem csak nagyon régen babettát. Végül is B kategóriás jogsim is előbb volt mint autóm Otthon sem tudtál gyakorolni? És mit szóltak az ősok amikor bejelentetted a terved?
Én eleve úgy mentem a motoros suliba, hogy még életemben nem vezettem sem motor, sem robogót. Aztán az első 2 órán át egy robival cikáztam fel-alá, aztán kaptam egy kis ccm-es suzukit (nem emléxem a tipusára ), végül egy 250-es Suzuki Maruderen (csopper féleség) vizsgáztam.
Egyszer elhúztak a forgalmin, de ezt leszámítva simán megtanultam vezetni.
Szia! Megnéztem már az adatlapodat ,mivel már régóta olvasom a fórumokat. Nagyon szép lett a motorod akkor hogy tudtál levizsgázni?
Szia Nekem cbr250, amit láthatsz az adatlapomon is Erről leér a lábam (csak 160 cm vok), el is bírom, már csak kanyarodni kellene tudnom
Még mindig érdekelne,hogy a jogsi megszerzése utánn milyen motorotok volt?
Sziasztok!
Szegedi vagyok és segiteni akarok!
Szegedi és környéki motorosokkal szerevezek gyűjtést!
Üdv:Marcsi
Szia

Ezt én is olvastam, és találtam hozzá egy weblapot is de valahova elkavartam. Számlaszámot nem tudsz véletlenül? Ha ebben tudnál segíteni azt megköszönném

Szia
Sziasztok!
Régóta olvasom a fórumokat és nagyon tetszenek
Sajnos eddig csak utasként élveztem a motorozást feltett szándékomban áll,hogy megszerzem a jogsit és ebben szeretnék tőletek segítséget kérni. Ti hogy kezdtétek?
F E L H Í V Á S
György Melinda (24) egy szörnyű motorbaleset után tizenhét hónapja éber kómában fekszik. Ma már otthon van, otthon ápolja az édesanyja, akinek így megszűnt a munkahelye. A legfontosabb azonban az, hogy Melinda elinduljon a felépülés útján.
Az édesanya mindent megpróbál elkövetni azért, hogy lányát "visszahozzák" a kómából, viszont csupán az akaratereje kevésnek bizonyul, mert pénz is kell minden kezeléshez, ráadásul nem is kevés...

Néhányan a Csajok a motoron.hu oldalról úgy gondoltuk, hogy megpróbálunk segítő kezet nyújtani Melinda édesanyjának ezekben a nehéz időkben, hiszen ő már eddig is megvívta a maga csatáját.
Tavaszi rendezvények szervezőivel egyeztetve lehetőséget kaptunk arra, hogy adománygyűjtést végezzünk az alábbi időpontokban és helyszíneken:
Március 24. - Hilcz és Fia Mazda és Yamaha kereskedés - Kakasd
Április 07. - Citadella - Budapest
Április 07. - Iron Horses MC - Tavaszi motoros party - Szalkszentmárton
Április 14. - Devils Motor Show - Bp., Népliget, Építők Sportcsarnok
Április 20-21. - Desperado MC - Buli az erődben! – Koppánymonostor
Május 11-12. - Condors of the Road MC - Motorostalálkozó – Jászboldogháza
Május 13. - ZÁRÓNAP: Esztergom – Gran Camping

A Csajok a motoron Melindáért adománygyűjtés zárónapja május 13-án lesz Esztergomban, a Gran Campingben, ahol a Nemcsak Berry, a Soundtrack és a Zuzu Petals élő zenéjével, pici finom meleg étellel, hűs üdítővel, valamint Erdős Csaba stunt show-jával várnánk az addigi és új adományozókat, valamint átadnánk Melinda édesanyjának az összegyűjtött pénzt.

Kérünk, légy Te is részese Melinda gyógyulásának, nyújts segítő kezet Melinda édesanyjának!

Külön köszönet azoknak, akik azonnal mellettünk voltak az ügyben:
Kapitális Nyomdaipari Kft. – Debrecen, Devils MC, Gran Camping, Desperado MC, Hilcz és Fia Mazda és Yamaha kereskedés, Iron Horses MC, Nemcsak Berry, Condors of the Road MC, Soundtrack, Pirates Family MC, Zuzu Petals, Erdős Csaba - stunt show, Born To Be Wild motoros magazin
Szia Chris!

Örülök, hogy jössz. Akkor várunk holnap!

Üdv.
Szia

Én csatlakoznék a kis brigádotokhoz kis utasommal egyetemben. Remélhetőleg oda is érek időben. Ezért természetesen mindent meg is teszek.

A holnapi viszont látásra
Szia
Sziasztok!
Holnap (AZAZ PÉNTEKEN) lesz egy rövid túra Budakeszi felé, ha gondoljátok csatlakozzatok nyugodtan.
Indulás: 10:30-kor
Helyszín: Hűvösvölgyi úti MOL KÚT, ahol elágazik az út Nagykovácsi felé.
Túraterv: valahol ott a környéken, Budakeszi, Solymár, P.vörösvár, stb...
A többit majd ott kitaláljuk.
Eddig vagyunk 6-an, ebből 3 lány :)

Szombatra pedig (az anyagiak miatt) ismét egy kis túra van tervezőben...
Indulás szintén 10:30
Helyszín: Budafoki úti OMV.
Túraterv: Dunaújváros - és utána Fehérvár felé haza.

Ha valaki csatlakozva valamelyikhez jöjjön nyugodtan. Ha késik szóljon: 06/20 771 3941-as számon.
Pusza
Csodálatosak a virágok,köszönjük Gino, és Riki!
Jaj! Elfelejtettem még valamit!

Ha valaki tud olyan motoros összejövetelről, motoros találkozóról, motoros boltról, ahol vállalnák, hogy segítenek a gyűjtésbe, annak is örülnénk!
Lányok, aki tud segítsen!
Egy másik oldalon elindult a gyűjtés, aki szívesen adakozna keressen meg!

Egy anya segélykiáltása:

Melinda édesanyja vagyok. Őt 2005. szeptember 16-án súlyos motorbaleset érte, aminek következtében 17 hónapja kómában fekszik, azóta nem nyerte vissza eszméletét. Lehetőség nyilt arra, hogy lányomnál őssejt-beültetést végezzenek.............. Segits,hogy újra ilyen vidám lehessen,mint a képen .............Kérlek
Itt az oldal címe: http://gportal.hu/portal/segit...
Ricardo és Gino!
Csak ámulok és bámulok!
Ennyi sok szép virág, köszönjük!
Ricardo, Gino

Ez egy kihalt topik lett, mert éjjel-nappal motoroznak a lányok!
A jókívánságokat köszi!
Szintén Boldog Nőnapot kívánok minden motorozó hölgynek!