Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem! Nincs sok szabad percem! Csak ügysebben osztom be, mint más!
Jó neked,hogy ilyen sok szabad perced van!
Naná! Nem szabad unatkozni! Én legalábbis minden szabad percemet kihasználom jó és hasznos dolgokra!
Látom te mindenre felkészültél.
Tavasz, ősz az vegyes... áthidaló megoldásokkal!

Ha van valahol jó hó, akkor még lehet síelni április elején is, de ezt hiszem az idei év nem ilyen lesz! És mivel most ilyen meleg idők járnak, igy tavasszal több lesz a motorozás, mint a sí! Ősszel meg lehet kirándulni meg jó időben motorozni....
tavasz,ősz???
Igen-igen! Megint megyek siklani... Most még ennek van itt a szezonja... És nagyon jó volt hétvégén a Rogla, mert olyan jó csípős hideg volt fent a hegyen! Mínuszok voltak! Olyan igazi téli idő, amilyen itt nincs... Király volt!

Nyáron a motorozás, télen a sí.... Mindig kell valami!
Látom tarka, tanultál te a viszgára!
Megint mész siklani? De jó neked!!!! Nekem sportolás címszó alatt most csak a kutyaséta jöhet szóba. Olyan régen volt síléc a lábamon. Hiányzik. Egész nap csak ülök. Nem lesz ennek jó vége.
Már megint?????
Te csak hóra költöd a fizetésedet,vagyis a vállalkozói kivétedet?
Hát most nekem is illene valami sport után néznem... Akkor két másodperc alatt lemegy, de ehhez kell a rendszeres mozgás... Heti 2-3 alkalom intenzíven!
Bár egy síelős hétvége az mindig segít!
És mivel csütörtökön megint megyek 4 napra, így talán ez is segítség lesz!
Az én súlyommal nincs gond,ilyen szempontból! kb90kg
Van egy fiú ismerősöm, ő sem tartozik a nagy és zömök emberek közé... Ő meg pont ezért szeret magával vinni lányok motorozásnál a hátsó ülésen, hogy legyen a guminak valami tapadása!
Csokihoz nem kell valentin nap.azt szoktam vinni sűrűn.
De nem hízik tőle.52kiló. Ami nem baj,mert nem fogja vissza a mocit!
Polo!
Mi úgy látszik nagyon egyet értünk! Én sem szoktam nagy dolgokat venni és nem is szeretek nagy dolgokat kapni, inkább személyeset és kedveset! Olyan !
A többi ajándék, ami nem ilyen, az felesleges!

Amúgy szerinem az amerikaiak nem jó dolgukban ünnepelnek minden félét, hanem azért, mert nincs kultúrájuk, ezért próbálnak maguknak idióta ünnepeket kreálni, mint ezt is....
Engem rendszeresen csokival tömnek, az sem rossz dolog!
Ill. hízok, mint egy kismalac!
A liliom tömegcikk??
Nekem a Valentin-nap semmit nem jelent. A hülye amcsik jó dolgukban mindent megünnepelnek. Már nyomon sem lehet követni! Részemről bőven elég a Karácsony, szülinapok, névnapok. Nem szeretek túlzásokba esni. Jobban örülök valami apró személyes kis ajándéknak, mint valami nagy, drága, a fogyasztói társadalmat megcélzó tömegcikknek.
Liliomot nem!
Csak valami virágfélét.Időnként.
De remélem nem csak most vittél neki cserpes liliomot, hanem máskor is szoktál....
Én most olcsón megúsztam.Cserepes liliom.
Nekem is nagyon tetszett és úgy látom, hogy aki megfogalmazta, annak is valami hasonlót jelent ez a Valentin napi pénztárcaleszívó akció....
"Akkor ünneplem Valentin-napot, ha az amerikaiak a busójárást!"

Ez nagyon tetszik!
Tomato rendkívül kedves, de nekem ettől az egész Valentin-naptól van!

Engem egész évben szeressenek, nem kell venni semmit, csak szeressenek!

De Valentin napra megkaptam valakitől a nap mondását, miszerint:
"Akkor ünneplem Valentin-napot, ha az amerikaiak a busójárást!"

Én ezt be is tartom!
Csajok a motoron oldal már létezik egy ideje...
Én is vagyok ottan... És Ancsa is....
És vannak ott még jó arcok!