Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maci, ugyen csak motorozós köre gondoltál?
elvigyelek egy körre?
Sziasztok!

Mindig elolvasom a hozzászólásaitokat a fórumban és irigyellek titeket, hogy ti motoroztok!
Én még csak most fogom a jogsit elkezdeni, remélem sikerrel!
Aztán remélem nem most írtam ide először és utoljára!
Hehe!
Engem nem ért utol senki!

Na sziasztok! Jó lesz számolni a motoros fiúkkal is, előlük nincs menekvés!

Igaz Tomato?

Hayabusás locsológép.... zutty háromszázzal

Bővült már a csapat Szeged vagy Szeged környéki motoros lányokkal?

Akkor hétfőn....
Szegény lányok... Már akiket utol érsz!
Naná hogy lépünk Húsvétkor motoronzi, nem gondolod, h megvárom míg a szomszéd srácok átjönnek,és büdös kölnivel meglocsolnak, vagy épp szódásszifonnal...?!
.
Már készítem a 2 literes szifont
Jesszum pepi!
Húsvét hétfő!
Hát tényleg menekülni kell otthonról....
Sziasztok Lányok

Hallom szervezkedtek HÚSVÉT Hétfőre túrát hogy ne keljen várni a locsolókat?!

De csak ÓVATOSAN
Ezt itt nem a reklám helye, de a csigavér autós iskolára gondoltam...
Árban is jók és van náluk egy jó oktató (akinél én is tanultam)! Tényleg tanít, ami a mai világban ritka!
Szívvel - lélekkel! Úgyhogy sokat köszönhetek neki!
Szia Bolond!
Bocs,hogy csak most válaszolok,de nagyon elvoltam havazódva
Nagyon kedves tőled ,hogy biztatsz! Minden ami a motorozással kapcsolatos az nagyon érdekel.Ráadásul rátaláltam a sportmotor fórumra és bocs mindenkitől ,de nagy előszeretettel olvasgattam a Ti írásaitokat is.
Mi az a csigajogsisok?
Ezt már megbeszélted valamelyik főszervezővel, hogy a zárónapra jön egy küldönc?
Tudnak róla?
Csajok!

Nincs olyan ismerős, aki szintén most kezd és mondjuk egy 125-ös Virago is megtenné neki kezdésnek?

Ha van szóljatok léccy....
Szia!
Igen tudom olvastam,de szervezek egy túrát Szögedre amire az országból minden felől jönnek és a Szegedi motoroskal lesz közös találkozó!Ennek keretén belül lesz lehetőség gyűjtésre,és az egyik motoross barátom Esztergomi,ő is itt lesz. Lesz egy " küldönc" aki elviszi személyesen Esztergomba máj.13.-án és átadja nektek!Nekem ez az első túrám amit szerevezek,nem rég kerűltem vissza a motoros életbe.Minden tőlem telhetőt meg teszek.hogy segiteni tudjunk,tudjatok!
Üdv:Marcsi
Redmary!

CSak azokon a helyeken lesz gyűjtés, amit Millarca megjelölt! Sajnos több nem fért bele a naptárba!

Esetleg ha ráklikkelsz az oldalra vagy átjössz a www.csajokamotoron.hu oldalra, ott fel tudod venni a kapcsolatot Melinda anyukájával...
Szia Zsini!

Ne hagyd magadat eltánorítani, a korod miatt meg aztán végképp ne! 37 éves vagy, még előtted az élet! Van egy másik honlap (www.csajokamotoron.hu), ott egy 5X éves hölgy kezdett el motorozni, MOST!
Amúgy én is úgy kezdtem, mint kawagirl!
Soha nem vezettem motort, elmentem a suliba, beiratkoztam, a vizsgák megvoltak elsőre (könnyen megy, ha előtte átlapozod egyszer-kétszer a kresz-teszt könyvet). Utána gyakorlat! Mivel még soha nem ültem motoron, először mz-t kaptam a popsim alá, utána egy 250-es Hondát, utána egy 500-as Hondát! Korlátlan jogsit csináltam, nem akartam korlátozottat, nem láttam értelmét!
Ennek már két éve, az első szezonomat túléltem, úgyhogy jöhet a következő!

Ha kedvet érzel hozzá (és szerintem ne hagyd ki, mert egy életre bánni fogod), menj és szerezd meg a jogsit! Tudom ajánlani a csigajogsisokat!
Kedves Chris és Redmary!

http://www.gportal.hu/portal/s...

Ez Melinda honlapja, itt elkérhetitek az anyukájától a számlaszámot.

Bennünket a www.csajokamotoron.hu oldalon találtok, mi személyesen gyűjtjük a felhívásban szereplő helyszíneken az adományokat, amit majd a zárónapon átadunk Melinda anyukájának.
Üdv
millarca
Teljesítettem a normát
Megvan a terv,elég embert daráltál ma be,mi?
Szerintem is,nem is cserélném el!
Hazaaaaaaaaaaaa, 2kor?

Na, megyek is haza, mára ennyi volt. Most fogok szarrá ázni, mert itt esik...
De, csak biztosra akartam menni.
Miért, volt benne?