Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem érezted az iróniát a csodás üzlet kifejezésem alatt?
Hondát Suzukira? Rossz csere.
nem nagy wasistdas,ha tudsz biciklizni,menni fog a rutin is!
Kit nem fogol utolérni?

Amúgy nem üzlet,csak rövidke csere! próba,tapasztalatszerzés,kiváncsiak vagyunk,hogy megy egy ilyen gép!
Huha, csodás üzlet. Ha ti elveszitek Picurkát, én lelépek a TL-lel Utól sem fogok érni
Öregnek azért még nem érzem magam De a bukást kihagynám
Sőt,mi már azt is megbeszéltük Ginoval,ha egyszer úgy jön be az élet akkor kipróbálnánk a kis hondádat (ha odaadod persze,ha nem akkor elvesszük ). Te meg mehetsz a TL-el egy kört!
Hát.........Talán! Ha ennyiszer szeretnél te is megbukni!
Az az öreg,aki úgy érzi!
Én 125ccm-el kezdtem,aztán 250ccm-el és rájöttünk,h felesleges végigmenni ezen a létrán, uhogy Én azt mondom, első motornak simán lehet egy 400ccm vagy 600ccm-es motort venni!
Csak vélemény.....:D
Nem is 1000-re gondoltam. Az még a tapasztaltakat is megtréfálja
Nem tudtam menni De majd legközelebb
Zsini: A kor ne legyen akadálya annak, hogy motorozhass. Csak arra figyelj, hogy ne rögtön 1000 -es vassal indíts. Márkát nem akarok mondani, mert ha mondanék, valószínűleg a saját márkámat preferálnám. Ne törődj azokkal, akik furcsán néznek rád esetleg. Csak az irígység szól belőlük.
Kawalány: Gino hívott téged motorozni, hogy menjünk hármasban. sajnálhatod, hogy nem jöttél, mert nagyon jót szórakoztunk, nyugodt tempóban motorozva. Igaz, Dobogókőről lejövet azért ény csapattam egy egy kicsit, de a végén bevártam Gino -t. Szal, ragyogó időt és egy jó motorozást hagytál ki. Na jó, egy picit fújdogált a szél, de az semmi.
Szia!
Kösz a biztatást!
Bocs hogy kétszer küldtem el,de haldoklik a netünk A válaszokat is allig birom elküldeni
Mint a Tiéd! A sportmotorok tetszenek A csopperek nem igazánn
Mint a Tiéd! A sportmotorok tetszenek A csopperek nem igazánn
Sziasztok!

Apukám sem éppen fiatalkorában kezdte a motorozást...50évesen rakta le a jogsit, és elötte sosem ült nagymotoron,még robogon is csak egyszer-egyszer....És sikerült minden vizsgája elsőre :):)
Uhogy sztem nem késő elkezdeni....!
Szia!
Akkor talán még van esélyem
És milyen gépet szeretnél?
Elvan már döntve Csak kíváncsi voltam a tapasztalataitokra
Mikor én vizsgáztam volt egy 54 éves "néni",akkor döntötte el,hogy neki A-kat-os jogsi kell.
2-szer megvágták rutinon,mikor én rutinoztam akkor ment 3.alkalommal.Az utolsó körben,mikor egy sima balos visszafordulást kell csinálni,lerakta a lábát! Megbukott,pedig a 8-as ment neki szépen.


És Sziasztok!
Dehogy nézlek hülyének ;-) Ez nem kor kérdése A műmájeres topikbal szokott irogatni Karmi, neki is 1 éve lett meg a jogsija, és veled egyidős asszem Azóta megy mint a villám
Elég "nagy" vagy, hogy eldöntsd, hogy mit akarsz Nosza rajta, tessék beíratkozni egy mocis suliba, és nekiesni a témának Lehet, hogy 2 hónap múlva már a sajátoddal fox menni melózni
Így már gondolom Te is hülyének nézel?
Már nem fiatal 37