Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek 16000ft a 2db
Hátul hidegen 1,9, vagy melegen 2,2-2,3.
Elöl 2,1 hidegen.
Szia Brian!

Úgy néz ki elvitték tőlem a Dunlop D209-eket, amikről küldtem neked a fényképet.
R1-re és 1000 GSXR-re mennek fel.
Szinte csak utcán lesz használva, de nem tudjuk milyen guminyomással lehetne használni.
Köszönöm
szia köszönöm a segítséget éppen ezt néztem ki magamnak én is néztem tesztet rólla kb 8 fajta márka volt jelen ebböl kettö michelin volt ez a anakee meg egy másik az most hirtelen nem ugrik be az inkáb sport gumi volt azon a teszten ez a sport lett az első a második pedig az anakee és szerintem ezt is választom köszönöm a hozzászolásod szia
Szia! Ez bizos? Mármint, hogy 3 ill5 zónás.Én azt olvastam a Metzeler honlapon azt hiszem, hogy maradtak az egy komponensű/zónás-nál és a szövetek lazaságával érik el , hogy oldalt jobban melegszik és tapad, középen merevebb tartósabb. Eddig 5 zónást csak a BT 016-ost tudtam.3 zónásban a Pirr.Diabló Corsa 3. Mich Pilot Power 2CT, Pure, Dunlop Qua RR,209,211.Sportsmart.
Szia! Én sportmotort hajtok, de egyszer egy kollégám csatlakozott hozzánk egy Varanggyal(Varadero) és a méretileg rávaló Michelin Anakee-val akkorákat döntögettett kb 26 C fokban országúton, hogy már kezdtem imádkozni érte. Egy hónap múlva tesztelték a túragumikat és pont a Mich.Anakee lett a vesztes.(gyártva Jumurdzsák szülőföldjén) ezekután bármelyik ismert márka beválhat.Próbáld meg ,hátha van Varaderó,vagy V-Strom fórum.
Köszönöm a hsz-t. A gumi részén már átrágtam magam Brian segítségével, maradtunk a 180/55 méretnél. Ráadásul D211-el!

A kormánygátlón gondolkodtam már régebben is, gondolkodom most is, de valami olcsóbb megoldáson. Csakhogy az nem nagyon van.
Kovács Attila Zs = Ügyeletes okostojás! Van még valakinek kérdése gumiügyben?
Nem vagyok egy nagy pálya guru, de szerintem 190/60-ast csak versenypályára érdemes feltenni 2db Öhlins kormánygátlóval egyetemben. Vagy, 85-tel túrázó motoros csapathoz lehet csatlakozni vele. A kezelhetőség miatt ragaszkodnék a 180-ashoz. Kivétel a Dunlop D209/211 mert azokat 5.5 coll felnire gyártják állítólag!
Én nem csodálom, hogy szitált. Nekem a gyári 190/50 utcai gumi :magasság 61.5 kerület 193cm helyett Kopott Dunlop D211 190/55 verseny gumi : magasság 64.5 kerület 205 cm. Képzelheted a /60-ast. Az utcai 190/55 jóval peresebb, mint a versenygumik.Nekem rossz úton motorféküzemben szitálgatott másfél cm faremelkedéstől.Aztán lejebbtoltam a villaszárakat
Metzeler honlapon olvastam, hogy az Interact egy új fejlesztésű, szerkezetű gumi. Az új utcai sportgumijuk is Interact .A Sport-Tec M5. A gumi alatti szövetrétegekkel más elhelyezésével érnek el előnyösebb tulajdonságokkal. Így továbbra is egy komponensű,állítólag mégis viszonylag tartós.
A Diablo túragumi leváltója gondolom az Angel.
Régik: Diablo, Diablo Corsa,Dragon Supercorsa,Dragon Supercorsa Pro. Újak: Diablo Rosso,Diablo Rosso Corsa,Diablo Supercorsa. A Dragonok és a Diablo Supercorsa sc-sei a pályagumik. Az SP-sek utcai kivitelek.(hogy minden igény ki legyen elégítve) Jól mondom Brian?
Bocs, pótolva
Azt gondolom, hogy igen.
A kép lemaradt
Szerintem nincs sima supercorsa pro
mitas fim enduro gumit tud valaki olcsón?
ef06 90/90-21
ef08 120/80-18as
Brian, conti race attack médiumnál elöl melegen1.9 hátul 1.7müködik szerinted? (Hungaroring)
Eladó slick gumit keresek Drz-re max.160-as méretig.
Ja.Gyűjtesz a jobb időre.Vágesz.
Ősember-módban vagyok
Kihalászom a hirdetéseket, levadászom a jó ajánlatokat, és begyűjtöm a gumikat!