Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Michelin vadonat új sport gumi 180/55/17 méretben 20,000Ft.
70/520-4856
Pirelli Sport Demon-ról mi a véleményed?illetve a Pirelli MT75ről?
okés akkor majd írok mailt.
annyi szöveg van az adatlapodon, hogy most meg az e-mail címet nem vettem észre elsőkörben
Tudom fejből Természetesen megírom, viszont de. a melóból nem tudok fórumozni, csak mail
Sziasztok
én meg főleg nem vagyok profi, de gondolom utcán valami brutálisan puha keverék fog jól betapadni szépen, mivel nem valami jó a minősége az betonnak

Brian, ha holnap beírom a mostani keverékemet, megnéznéd majd nekem, hogy milyen gumi van most a motoromon? kíváncsi lennék. köszi
Nem vagyok profi, csak sokféle gumival és sokat motoroztam
A kérdésedre szinte lehetetlen válaszolni Az biztos, hogy 180-as hátsóval könnyebb, mint 190-essel. Az is biztos, hogy a Bridgestone BT002,003 és Dunlop D209,211GP gumik nehezebbek, mint a Dunlop D209,211GP-Racer illetve a Pirelli Dragon, Diablo, Metzeler Racetec, Continental RaceAttack gumik és minél könnyebb egy gumi, annál könnyebb kezelni a motort.
Nem a tapadással van gond hanem a dönthetőséggel! A gond inkább az hogy "harcolni" kell a motorral kanyarban!
Én ugyan nem vagyok profi, de olyan gumit keress ami tapad a poros úton is
Helló! Látom gumi ügyben te vagy itt a profi! Nem ismerjük egymást, de egy kérdést én is intéznék hozzád. Utcán melyik gumival a legkönnyebb ledönteni a motort lábtartóig? GSXR 600 ról van szó!
nekem nincs
hát ööö...sima utcai kéne és lehet használt is
2,1 hidegen.
Bridgestone Battlax BT56R.. tegnap beszéltünk a gumiról,csak ezt elfelejtettem megkérdezni.
Köszönöm.
Van új 110/70 ZR17 Dunlop D209GP ,
illetve egy használt Bridgestone slick pár 90/580 + 120/600 méretben.
A többit emailen vagy telefonon
hello.tudnál nekem gumiügyben segíteni ?
90/70 v 90/80-as érdekelne illetve 110/70 v 110/80.R17 mindegyik
Ez nagymértékben függ a rajta lévő gumi típusától.
A gyári értékek valóban túl magasak, mint azt a neked válaszoló már megemlítette.
Sziasztok!
Keresek Pirelli Scorpion 160/60/17 gumit! Ha van valakinek, és még használható, legyen szíves szóljon. Üdv: Zsolti
Szia

Bar nem vagyok Brian es kotoszkodni sem akarok, de ha beirod a gugliba, hogy mondjuk "service manual honda vtr1000 sp2" akkor azonnal az elso talalatnal ingyenesen letoltheted a hivatalos manualt aminek a 8. oldalan megtalalod a kert gyari adatokat. Asszem volt 15 sec.

Mondjuk en kevesebbet tennek bele...
Szia Brian.
Azt szeretném kérdezni hogy a VTR SP1 -nek mennyi a guminyomása elöl és hátul.Nem pályázok.Köszönöm.
Koszonom!
Ok köszönöm
Melegen
elöl 2,0 - 2,1
hátul 1,8 - 2,0
Brian
Milyen keréknyomást használjak a hungaroringen diablo supercorsába sc1elölsc2hátul mindenki mást mond

Előre is