Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minek neked?
Guminagykert nyitsz?
sziasztok!

Valaki tudja, hogy mi a különbség a pirelli dragon supercorsa pro és a sima supercorsa pro között?
Elküldtem a képeket, amiről beszélgettünk.
( Én vásároltam ma tőled)
Szia Bali!
Engem érdekelne a Dunlop! Ha megoldható, akkor kérnék fotókat az e-mail címemre!

Köszönettel: Kölyök
Írtam az 1ik hirdetésedre. Érdekelne az 1ik.
Sziasztok!Van egy pár db eladó Dunlop D211gp gumim 190/55/17-méretben!Ha valakit érdekel írjatok!Közepük szinte új a szélük sem leharcolt.Mind fiatal guma!
ok, hívlak!
SZia !
fzs 600-as fazerre milye guminyomást javasolsz utcáran ?
(78 kg-os vagyok ! ) válaszodat előre is köszi !
JA és Michelin pilot sport vann fent
Van minden, holnap hívj fel
Neked van valami jó ajánlatod?
Akkor elképzelhető, hogy ezért kínálják olcsón?
Máshol nem írtak rosszat róla utcai felhasználók, legalábbis amit én találtam hsz-t.
Nekem minden sebességtartományban csinálta (GSXR600K4, ZX6'08), változó intenzitással.
Bizonyos sebesség felett, vagy minden sebesség tartományban?
Egyenesfutás katasztrofális, kormányszitálás, amely végigmegy az egész hossztengelyen és hátsó traktus pumpálás. Általában ezek alapból voltak ennél a típusnál.
Na ez mit jelent, hogy idegessé?
Mekkora sebességnél, és mi a tünet? Egyébként D208 GP-ről lenne szó
Mert 190/60 utcaiból D208GP (2005-ig) és D209GP (2008-ig) volt anno, amelyek idegessé tették a motor egyenesfutását. Illetve manapság a Pirelli gyárt ilyen méretű slicket. Szóval az első kettővel ideges lesz, a második nem utcára való.
Bocsánat, a vágott slickre nem válaszoltam. Elvileg nem az.
Jelenleg egy 190/55 " túrásan kopott" van fenn. (A sárvédőig körbe van cirka 2 cm. 5.5 collos a felni. )Sürgősen kellett valami, de nem olyan jó :(, de erre volt pénzem. Kanyarban szenvedek vele kicsit
A 190/60-ra nagyon olcsót mondtak. Viszont visszaolvasva azt láttam, hogy Horneten 140 km/h felett "szitált" a gép.
Igazából nem értem miért, mert a szélesebb gumi miatt a kanyarban van változás, a 190/60 miatt cirka 14 mm-el lesz nagyobb az átmérő. Az meg max nyomatékban, sebességben tesz változást.
Ha végképp nagyon nem jó, akkor inkább nem kísérletezem.
Elfog férni a /60-as a lengővillában? ... és vágott slickkel akarsz közlekedni? Vagy halásztál valahonnan egy 2006-ig gyártott D209GP 190/60-ast?
Elöl 2,3 melegen mindenhol, hátra pályára 1,9 és utcára 2,1 - 2,5 -ig melegen, attól függően, hogy 1 vagy 2 személlyel közlekedsz. Ez a Qualifier RR jó gumi
Brian! A szokásos guminyomás a kérdés utcára-Hringre! Köszi!
Ha a 2006-os FZ6-ra ha rátenném a 190/60-as gumit, lenne valami negatív, vagy pozitív hatása?
Új Dunlop D209GP és Conti RaceAttack van, mindkettő versenygumi
Üdv!

Keresek használt slick gumit párban max. 160-as méretig(supermoto)!
Köszi.