Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen típussal nyertem meg egymás után kétszer azt a bizonyos GSXR Klub versenyt a mezőny mögül indulva. Stabilan lehetett vele menni 1,59 - 2,00 -ás időket a H-ringen. A visszajelzése és tapadása kiváló volt, egyszer sem csúszott meg, a 2 versenyen kívül még további 2-3-4 nyíltnapon használtam hasonló köridőkkel (kb. 100-120 kör), majd - ha jól emlékszem balusk8 barátom - vitte és tőlem és az RSV-jével további párezer km-t lehúzott vele.
Több,mint 8000-et mentem vele. Ezzel megyek pályán is.Egyszerre fogy el a közepe és a jobb fele./Hungaroring a jobb feléz eszi/
Nincs mit!5000!
Amúgy jóféle tapadós gumi,nagyon gyorsan melegszik,de elég hamar elfogy.Ha ugyanolyan tapadós,de tartósabb gumát keresel,akkor a Corsa3-ast ajánlom.
jó gumi, tapad rendesen, de GSR-en megette a hátsót 4000 alatt.
Sok volt az infó!
Dehát ebből mit nem értel?
Köszi a bőséges magyarázatot
Aha, jó guma!
Valaki ismeri a Dunlop Sportmax Qualifier RR gumit?
Nah igen, köszi mégegyszer
Brian .
te biztos tudsz segíteni milyen gumi a " Dunlop Sportmax GP 328M"
kösz.
Jó-ember volt a küldöncöd, csak úgy duzzadt az.. erőtől
Sziasztok !

Néhány akciós ár
120-180 párban

Michelin Pilot Road 2 62000Ft
Michelin Power Pure 62000Ft

120-190 párban

Michelin Pilot Power 2 CT 60000Ft

laci
ma hivni fog dél körül az emberem. köszi elöre is
BT 014 a legjobb választás minden donorjelöltnek!
Tavly raktam fel egy hátsót,szárazon vizesen hidegben melegben SZAR!
+30 fokban 50 km után is képes volt minden előjel nélkül elengedni a motort.
500km alatt 3- szor állt keresztbe bennem a szar,a 3. után gondolkodás nélkül elfüstöltettem /arra fasza/
Írj, ottan az adatlapon és akkor cím, miegymás. (Ezt korábban is megtehettem volna (~2 éve rakosgatom), aztán inkább tettem ki itt, mint a szó nélkül feladni a hétfőnkénti kukajáratra.)
cső én élnék a lehetőséggel, irok emailt ha még nem késtem el :)
Van egy dunlop qualifier első gumi (gondolom 120/70 (R17)) nálam, középen ~2, a széle felőli kopásjelzőig pedig ~ 3mm profilmélységgel. DOT szám 1906, tehát 2006-os. Ára, ha kell valakinek annyi, amennyiből eljön érte Dunakeszire meg visszamegy. (email)
Hát hogy semmire nem jó az nem igaz mer még el lehet füstölni a maradékot :D.
Egyébként komolyan gondoltam de aztán le esett hogy hülyeséget kérdeztem valahogy össze kevertem slik gumival meg mintha mondták volna anno hogy vágnak kopott gumit de lehet csak rosszul halottam...
Hali!
4 db téligumi felnin 13"-os, dísztárcsával, 121-es mazda, vagy ford fieszta.
130/70 17-es gumira cserélendő. Hozzáférhető Budapesten.
pirelli diablo corsa 3
SZiasztok !
HOZZÁÉRTŐKTŐL kérdezném Yamaha fazer 600-ra utcára sportos motorozáshoz milyen gumát javasolnátok , ! Michelint szeretnék vásárolni , de azt m ondják Sz......r !

Válaszotokat előre is köszönöm !
Ezt meséldd el a nagy vágógépeknek is
meg különben sem lehet azt már vágni, nincs is mit, hiszen elfogyott...