Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A sima Qualifier nem jó választás pályára, főleg azok után, hogy D209GP-vel mentél előtte! Én a helyedben azzal és egy ilyen motorral 100%, hogy nem mennék fel a pályára.
Brian!
Érdekelne, hogy Dunlop Qualifier alkalmas-e a Hringre, és ha igen milyen nyomáson? CBR1000RR-en van. Korábban 600F-el mentem a ringen, D209 GP volt rajta, azt elöl-hátul 2.0 nyomáson használtam és remek volt. Nyilván ez egy teljesen más kategoria, futómű, stb..
Válaszod előre is köszi.

Üdv.
Hello Srácok!
A MOTORGUMIS:www.jokergumi.hu
Nyugalom, nem vagyok donor Nem hajtok gyorsan közúton, úgyhogy nekem megfelel így
gumi minél olcsóbban.... Nem egy életbiztosítás pont azon spórolni ami közvetít az úttal. Túramotornál még oké, de egy ssp gépen...
Vegyél rendes gumit, ha csak nem füstölni kell
helo. van egy ktm exc 125 ös motorom.
mijen elsőgumit vegyek rá ami fasza és nem túl drága?.
előre is köszi.
amugy egyaránt szoktam köves talajon meni meg homokban,
Brian!
Dunlop qualifier első hátsó gumiban mennyi az ideális nyomás?
Előre is köszi
Okosok mondták, kezeim mosom... GP-Racerekből van 180-as, meg 190-es, viszont a GP-ből elméletileg 190-es van.
Dunlop D211GP-ből csak 190-es van hátra
hátra 180 vagy jó a 190 is?
Új nem kell... Minél olcsóbb legyen, nálam ez a lényeg!
Ha nem nagyon sürgős akkor lehet tudok szerezni neked! Pontosan nemtudom de 10 és 20 között darabját attól függ mennyire van lenyalva a széle! Meg új állapotú is lesz mert már arra is van jelentkezőm!
Mi a legolcsóbb?
5 és 10 között én nemtudok! Csak olyan van aminek a közepe gyári értéken van és a széléből hiányzik0,5-1mm!
Szia Krisztián!
Pályázott kell, százalék mindegy. Maximum 5-6-7-8-9-10 000 Ft-os darabáron vásárolnám! Utcai használatra kell csak.
Mennyit szánsz rá és hány százalékos kell? Valószínűleg tudok szerezni!
Köszi!
Csak azok vannak amik ott vannak.
Szia!
D211GP-d van?
na most írt ez a pali hogy D211 tipusú gumi ,ez a 328 valahol az oldalán van. bocs hogy zavartalak
köszi a sgítséget
sajnos csak énis ennyit tudok róla.árul egy pali egy garnitúra ilyen számú gumit,ezeket az adatokat küldte , ennyi,megszeretném venni de ahhoz tudni kéne hogy utcán v pályán lehet használni.


első 2009 gyártású
a hátsó 2008 -as.
Kifejtenéd bővebben? Kell, hogy legyen ilyen felirat a gumin, valahonnan le kellett olvasnod és mi az, hogy hová való? Arra vagy kíváncsi, hogy első vagy hátsó kerékre, vagy arra, hogy utcára vagy pályára, vagy arra, hogy milyen időjárási körülményekre? Ne nekem kelljen már kitalálni, hogy te mit szeretnél megtudni! Nézd meg újra a gumit, keresd meg rajta a gyártási időt, mellette egy négyzetben pedig egy 3 vagy 4 karakteres (esetleg BBR, STD, NTQ, NTEC-vel kezdődik) számkombinációt, ezek a keveréket jelölik.
az a kérdés: van e egyáltalán ilyen számú gumi,és ha van akkor hová való?
kösz
Biztosan Dunlop és valószínűleg D209 GP, de az is lehet, hogy D211 GP. Mi a kérdés?