Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

küldtem emailt. THX
megkaptad az emailt
Conti Road tökéletes lesz arra amit leírtál! Nekem volt és nagyon szerettem.
Nem cvolt, de hallottam róla. Ez egy turagumi, deegész jól tapad, nagyon jó a vizes tapadása, és hidegben sem rossz...aztán meg lehet egyénfüggő, és stílusfüggő is. A 150/60as alacsonyabb mint a 70-es, a 60asban szerintem több típus kapható, vagy esetleg 160/60 is próbálhatsz, ha 4,5colos a felnid akkor az való rá, és elvileg az, bár lehet rosszul tudom, de ha a gyár 150/70 adot meg akkor azt tegyél rá. ( Na de okos voltam..... , amugy csak hallottam, nem vedd tutira
sziasztok.
a vélemyényeteket szeretném kérni, 400-as Banditra szeretnék gumit venni elsősorban hátra, majd későbiekben előre is.

Gyári mérete: 150/70 r17 hátúl elől meg 120/70 r17
én eddig ezt néztem ki : http://www.r17.hu/index.php?pa...

De jó lenne ha írnátok, hogy szerintetek megfelelő lesz-e,
normál használatra kell, sem pályára nem akaok menni meg ilyenek, max. néha szerpentinezni egyet

gondoltam rá, hogy hátra veszek egy peresebbet 150/60-ast, erről mi véleményetek?
előre is köszönöm a segítséget.
Hello!

Mostanában gumivásárlás okán elég gyakran nézem a különféle kereskedők honlapját, és erre bukkantam :

120/70R17+180/55 ZR17 TL Michelin PilotPower (szupersport) párban csak 59990.- Ft !

Sajna az én 600asomra ez nagyon nem passzol..
nem reklámnak vagy ilyesminek szánom (remélem nem probléma) de azt hiszem ez ennyiért elég jó vétel lenne.
Akit érdekel [klikk ide]

Legyen már tavasz!
A képen látható két gumiabroncs eladó pirelli ,bridgestone márkájúak keveset futotak A pirelli az 100/80-17 bridgestone 120/70-17 6000/DB kettő esetén 10000 a kettő
nagyon szépen köszöntem!
1 bar előre is meg hátra is
sziasztok!
úgy hozta a sors, hogy vettem egy rm 250est és mivel nem volt még krossz motorom egy guminyomás kérdésben valaki segíthetne.
előre is köszöntem!
Nálam elég nagy igénybevételne volt/van kitéve, az oldala jobban kopik vagyis kopott mit a közepe, és kicsit rojtos lett:D:D. persze típus válogatja, hogy milyen, de én is hallottam szálszakadásról, párszor
Nekem volt fent heidenau elől ezzel vettem annó a motorom,csúszkált aztán szálszakadt lett ! Semmi jót nem tudnék róla mondani csak azt hogy egy kalap sz@r Inkább robogóra ott nincs nagy igénybe vételnek
Jokat hallani róla, bár egyik nap néztem heidenau slicket 160asban, nem volt 35... hááát...
inkább heidenau,az tényleg elég jó
Kössz
Nekem csak a robogón van heidenau, és addig lehet dönteni amiog mered, hideben is, esőben is jól tapad , nekem nem is lesz más gumi a pöcsköszörűn . Asszem k61 van fennt, de eddig a legjobb, a michelin sehol sen volt, pedig az is puhább fajátból való volt. Amugy német gumi, és semmi rosszat nem tudok róla. A mitast nem ismerem.
Az első a Heidenau a második a Mitas
Sziasztok tudnátok segíteni?
Érdekelne mi a véleményetek a heidenau (K64) ill. mitas (H15) utcai abroncsokkal kapcsolatban?
Előrre is köszönöm.
Vagy csak simán a két márka összehasonlítása?
Mivel szegedi vagy, hívj fel elmondom!
Brian! Megjött a gumi, és nem kicsit lepődtem meg mikor kibontottam, szinte új gumit küldtél, nagyon köszönöm! Asszem megvan a beszállítóm
Sziasztok. Kellene egy kis segítség. Tudnátok nekem véleményt mondani a vágott slick gumikról? Esetleg ha van valakinek tapasztalata vele azt megoszthatná. Előre is köszi a segítséget.
Hali!
Na nekem abból kell!
Tudod mit felhívlak napközben.
Megköszönted akkor is , de köszi még egyszer
Ha nagyon húzod neki, akkor 1000 km , ha kevésbé, akkor akár 5000 km is lehet .
Eladó metzeler rain (esőgumi) 180/55-17 teljesen új. ára 20000 ft. 0620/992-4528