Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
tartósan ragadós?

Szóval olyat amit nem pályán, hanem közúton használnék, és lehetőleg ne kelljen 5 ezer km után kidobni...
Szia! Milyet keresel ? Jó ragadósat vagy tartósat?
Bocsi!
954 RR.
Sziasztok!
CBR 94rr hez keresek hátsó, illetve első gumit.(Új gumit, természetesen)
Cél az, hoy korrekt árral tudjam megvásárolni.
HOL, és Kihez lehet fordulnom?
Köszi a válaszokat!
Szia!

Misi párban 81000ft jelen árlista alapján ! De ha eajánlhatnék egy újabb fejlesztést Brigi BT003Rs 76500ft
elölre 120,hátra 160as szélességű kellene,aminek az árára kíváncsi lennék:Michelin Pilot Power 2CT, Dunlop-ból pedig D208 RR/SM,vagy GPR AL10F(erről tudnál vmi írni,azt olvastam,hogy ez váltotta föl a D207-208-at,mennyire jó gumi ez?)meg ha Dunlopból van valami jó tipped,hogy mit volna még érdemes,akkor írd le!
Köszi szépen!
Sziasztok!
Nekem a motor gyárilag BT 016-tal van szerelve és most érett meg a cserére a gumi 11000km után az első, 7000 után a hátsót ledobtam. Én nem voltam elájúlva tőlük pedig nem használtam egyáltalán extrémen. Nagyon útáltam,hogy ha jobban döntöttem egy kicsit rögtön jelzett,hogy ő nem hajlandó tovább kapaszkodni és ebből a Bükkbe majdnem ku.vanagy nyalás lett( szerencsémre szembe nem jöttek) viszont a gatyám telelett . Most Conti road van fent,de látom, hogy nem fogják sokáig bírni. CSerébe nem mászik ki a motor alólam. Kinek a pap, kinek a paplan !
Zsolti, Michelin Power 2ct, 120/70 és 190/55 mennyi lenne párban?
nem csak a Revü húzta le a Bt16-ot. A nagy hátránya az, ahogyan kopottan elkezd viselkedni, megnő a felegyenesedési hajlandósága. De ettől még jó gumi.
Sziasztok! Igen!
Zsolti mikor jön a BT023? Csak márciusban?
Hát nem tudom, hogy tényleg így mennek-e ezek a fizetős dolgok. Más lapokban is nagyon dicsérik őket. A BT016ot jól lehúzzák, viszont egy videóban láttam, hogy utcai használatban tök mind1 hogy Pilopt Poer 2ct, vagy BT016....
Bridgestonban Dünlopban Mischelinben tudok jó áron segiteni ird meg milyen méret kell? Motorevü nem szent irás! A Misi sokat fizetett hogy ö legyen( ott) a legjobb!
Szívesen!
Rendben, akkor a holnapi nap folyamán felhívlak. Köszi a segítséget előre is.
Ha valakinek Gumira van szüksége, írjon e-mailt, jó árakon tudok!
Bármikor!
Én az emailt jobb lehetőségnek láttam ugyanis nem tudom hogy mikor szabad hívni napközben. Emailt küldtem neked, esetleg ha megmondod hogy milyen tájban zavarhatlak akkor fel is hívlak.
már megint lehagyta a felét
-Metzeler Sportec M3
-Michelin Pilot Power 2CT(a MotorRevü szerint a legjobb,bár rohadt drága is...)
-meg Pirelli,csak abból nem tudom mit...talán Diabló H?
Utcai használatra kellene,pályára szinte sose tévedek.Fontos hogy mindig bátran dönthető legyen,ne kelljen attól fosni,hogy mikor csúszik ki alólam...
Igaz az,hogy ezekre elsősorban a H jelzésű gumikat érdemes felrakni,mert azok az ilyen tömegű és teljesítményű gépekhez lettek kitalálva(gyorsabb bemelegedés...)
Ha valakinek van bármelyikkel tapasztalata,vagy egy jó tippje,hogy mit lenne érdemes,kérem írja le.
Köszönöm szépen!
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.Megérettek a gumik cserére a motoron(KTM 640 LC4 SM) csak nem tudom milyet tegyek rá(ja)
Amilyen igényeim vannak:Supermoto lévén jó dönthetőség és biztos tapadás(mégha ez a tartósság rovására is megy,de azért ne 3-5ezer km alatt nyalja le...)
Amik eddig nálam szóba jönnek:
-Bridgestone BT016(bár ez a Motorrevü gumitesztje alapján nem a legjobb választás...)
-Continental ContiForce SM(hallottam róla jót-rosszat,nemtudom... )
-Dunlop,na de abból milyet?talán ez a GPR AL-10F?
Én felhívnálak, csak nem tudom a számod!
Mihelyt kaptam választ, megosztom veletek is. Egyenlőre el van veszve :)
Meg főnök, még ma válaszolok!
Hy!

Mit mondott neked "fiveurban" megoszthetnád velem is.