Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van csak ez párban van,continental race attack medium 120/70,160/60
Az lemaradt hogy elsősorban használt érdekel....
GSXR-400-ra lehetőleg Debrecenben vagy a környéken...

üdv.
Sziasztok

Tud valaki olcsón 160/60-17 es utcai gumit.
Túra nem érdekel...

köszi
üdv.
Eladó ha érdekelne valakit
Brian, a 209GP menniyre kophat meg odlalt hogy már ne lehessen vele pályázni? (majd teszek fel képet az enyémről, látatlanba gondolom nehéz válaszolni)
Sziasztok!

Michelin Pilot Race (Medium/Soft) keverékkel, nem friss gumi,de raktárban tárolt,napfényt még nem látott gumik 120/180-as méretben,csak párban : 43.000Ft/pár

Illetve: Pirelli Dragon Corsa 190/50 szintén zsír új, 25.000 /db
Alig használt Pirelli diablo supercorsa, conti race attack gumik párban eladók. Üzenj, megeggyezünk.!
hát sajnos már csak pályán gurulok ... :( de egyszer egy másik motorral biztos majd ;)
oksa majd szólj :) elérhetőségem az adatlapon megtalálod
metzeller k2 racetech 190es
meg egy metzeller k1 racetech 120as vágott slick!
párban 13eft
közben megtaláltam a hirdetésed...lehet hogy érdekelni fognak a gumik.
engem lehet hogy érdekelne...mennyi az ára?kép?
most nem köszi, még van 1 garnitúra D208-am itthon
Látom gyulai vagy, gurulhatnánk valamikor
van eladó sportgumim ha érdekel mitora is pirelli supercorsa
Azt már tényleg nem érdemes javítani ha az is sérül...
na ezért írtam hogy ezen lehetne elmélkedni,az acél szálak egész jól bírják,a szövet az nem nagyon szereti.Láttam már pár érdekes dolgot gumiban pl. facsavar
Az tény,,,,,,de az ritkán szakad el egy szög vagy valami más miatt, inkább eltolja és a kisebb ellenállás felé halad. Ha a szál elszakad többnyire lehet látni mert kikandikál elég hamar.
Ezen a defektes dolgon lehetne rágódni,de ha megsérűl benne a szál akkor az nem túl jó
Na a D208 az már jobb vlasztás azzal már lehet próbálkozni
Most csináltam épp a héten meg egy defektes PP-t és úgy tűnik jó lett, nem ereszt és mivel gombával oldottam meg így biztonságos is. Mondjuk egy haver kukacolta a gumiját és már párezer beleficcent és még laza Hring is van benne és tudtommal nincs gondja. Az is tény viszont, hogy a luk szöge és elhelyezkedése erősen befolyásolja a javíthatóságot.
köszönöm a válaszokat!
Én lyukasan vettem a gumit,be lett dugózva.Plusz Görögországban is kaptam bele egy szeget.Az egyik lyukban kb 8000km a másikban meg 1500 van....
Most az van rajta, ezzel a gumival vettem. Csak azért érdeklődtem, mert nemtudtam, hogy mennyire öreg, meg hogy mennyire merjem megdüteni
Ahogy látom bordamélységileg még 1000 km+ kibirnak, aztán felteszem rá a Dunlop D208-at
Attól függ, hogy a gumi melyik részére és pl. milyen szögben állt bele. Mutasd meg egy gumisnak.
Szia ! Lehet javítani,de nem mernék utánna szágúldozni