Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha türelmesebb vagy ugyanezt ajánlottam volna 1/3-ad áron. Szerintem a közepén a lényegesebb a minta. Mindenesetre jól tetted, hogy lecserélted!
3000Ft
köszi az ajánlatokat, de ma munkából hazafele lecseréltettem a gumisnál, Bridgestone Battlax BT014 8e Ft-ért, használt, de szélén még rajta a szőr... megérte?
Brian!

Segíts légyszi!CBR1100XX pirelli diablo corsa III. mennyi az ideális guminyomás utcán elől és hátul?
Köszönöm megtisztelő válaszodat!
az ugyanaz vagy jobb nem?
Nem fogsz találni új D209GP-t (Csak D209GP-Racer-t)
Ezt a gumit már láttam itt a fórumon csak akkor még a zzrnorbi árulta párban, jól emlékszem?
100,000 vagy 150,000.
válaszd ki melyik szimpatikusabb!
Új dunlop 209 GP hátsó érdekelne, jöhetnek az ajánlatok. Tájékozódok még csak
sc2 pár körös 12ért 180as
Dunlop D209 Qualifier RR 120/70
Ha érdekel hívj a tel számom a reglapon
Michelin Pilot Race (medium), az első külön 5e.
új D209 és használt pirelli dragon
Itt találsz 120/70 ZR17-est
120/70 R17
esetleg tudtok használt de jó állapotú gumit elérhető áron? sürgős lenne!
Valószínű hogy fog még repedni,elég nagy a vágás rajta.Ne kockáztas cseréld le mert ha ez végett fikázol el akkor az többe fog kerűlni mint ha vettél volna rá gumit
nem akarlak nagyon megbántani, de hülye vagy? Azonnal cseréld le. Meghalhatsz, ha rosszkor enged el.
Sziasztok!

Hozzáértő véleményét szeretném kérni hogy ez a gumi meddig bírja vajon?
kb 5mm-es hasadás van a futófelületen és 3mm az oldalfal egy részén (igy vettem a motort, sajnos nem vettem észre mikor vettem)
fog továbbrepedni? nemfog? cserélni fogom majd csak tudni szeretném mennyire súlyos, lehet e még ezzel így járni!
oké csörögj ha érdekel! egyébként jó helyen tárolt , ha lejössz látni fogod. üdv.
Eladó új Michelin Power Race motorgumipár Medium Soft ár:55ezer--bolti ára:95ezer
Első: 120/70 ZR 17
Hátsó: 180/55 R17
Eladó új Pirelli Diablo Corsa hátsó gumi: ár:28ezer--bolti ára: 55ezer

érdeklődni: 06204362456
Én is ezen gondolkoztam!Megismertem a gumit!Akkor nem Aszódon voltam úgy emlékszek!A gumi szerintem kelleni fog,mert eljött a műszaki ideje!Hét elején csörgök!
Köszönöm Szépen!
Sziasztok !
Van egy pár pilot road 2 gumim eladóba
170/60 és 120/70