Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csiszolópapirral egy kicsit megdörzsölöd és lejön
és mennyire csúszik ez ?meg menyni idő után szedi le az aszfalt?
Szerintem augusztus utolsó hete előtt nem kezdenek dolgozni kint. Szóval csak szeptember.
mindegyik uj gumin van, majd az aszfalt leszedni, nem kell mitől szarni
Mi az a legkorábbi dátum amire tudsz szerezni SC-t?
fékcső: fémre cserélve
Fékolaj: Motul RBF600
betét elfogyott, gyári tokico volt benne, nem voltam vele megelégedve. Utcai betét, pályán eljön hamar a határa. ehelyett keresek mást, amit pályán is tudok használni, de utcán is. Brembo SC és Lucas SRQ ami eddig szerintem az ideális lenne.
2:12-ős időt tudok menni eddig, de elég gyorsan fejlődök
Helosztok! RS50-re akarok venni új gumikat és a Pirliire gondoltam az szerintetek milyen?és ha a gumit újonan veszem akk az a szilikonos vmi csúszós réteg rajta van v csak azokon a motorgumikon van amik a szalonból jönnek ki?és ha igen akk azt mivel lehet leszedni?előre is kösz
Crazy is xrac -al megy, teccik is neki - most teszteli majd az RC-t, hogy melyik válik be jobban.
A gyári fékrendszereden kicseréled a fékcsöveket acélsodronyosra, a fékfolyadékot versenyanyagra, a fékbetétet szintén verseny cuccra (fogadd el innét, valamelyik igazán gyors pali javaslatát) aztán kész. A fékolajat legalább évente cseréled, a betéteket ahogy fogynak, de ne csodálkozz ha a gyári tárcsáid nem fogják bírni. Aztán ehhez a fékhez addig ne is nyúlj, amíg nem mész stabilan 2:05 alatt.
Azon vagyok!
hid el van r6r-es cimbim, most vett xrac-ot, azt mondja újra kellett értékelni a féktáv fogalmát, szóval azon is van mit csiszolni
Azért kérdezek mert szeretem a nálam tapasztaltabb emberek véleményét kikérni
Ezeket használtam:
Lucas CRQ (utcára nem jó!)
Galfer ?
Csörögj rám ma 12:30 körül, akkor leszek a Dunlop-nál és megkérdezem!
Háát majd összejönrá a zseton : )
Kérdezgetsz itt össze-vissza .. Papa inkább dobj rá egy R6 fékrendszert, az széria állapotában is fog
Reggel megnéztem: "Mortis" vitt tőlem su27sc -t legutóbb. Hátha ő már megtapasztalta, h milyen a gixxerben.
Brian, amúgy te milyen fékbetétet használsz?
Ezeket ismered tapasztalatból?
- Ferodo xrac
- EBC double H
- Lucas SRQ
- Brembo SC
új ára neki?
Ideális az, amit te a gyakorlati tapasztalatod után jónak ítélsz
Nehéz motorhoz némileg magasabb nyomás kell, mint a Diablo Corsa-ba egyébként kellene, sztem hidegen elöl 2,2-2,3, hátul 2,0-2,2.
Tartósabb a Racer, de nem tapad jobban a GP-nél
Ezt a gumit ajánlottad volna phoenix87-nek? Ne haragudj meg, de ennek a guminak vége
El is vinném , ha össze tudtam volna szedni rá a zsét , sajnos nem így lett . Sőt azóta voltam kint egy délután Kakucson, és az elsőt (diablo s.c.) le is kukáztam... előbukkant a futófelület alatti bázis gumiréteg a hátsó még bírja.
hy darage ! Még meg van a k3 as párom. Esetleg elvihetnéd [002]
és köszi a mailt, csak sürgős volt a gumma mert motorral járok meloba is nem akartam hogy baj legyen belőle, inkább fizettem ki érte 8000 ezret minthogy kitörjem a nyakamat esetleg...
közepén sincs jobban megkopva mint a szélén, majdnem fullos