Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arra gondolom 16-os első kell, az viszont nincs nekem
Köszi
Fogjuk rá
Hello brain!Érdeklődnék hogy cbr 919-re való új első gumit tudsz szerezni,valami tapadósabb utcai gumira gondoltam.Ha megtennéd hogy ajánlasz valami gumit megköszönném.Ha lehet árakat is írj.
Üdv Brian!

Csak szeretném itt is megköszönni az első gumát!
Vásárlóknak ajánlom, minden kérdésedre válaszol és sokat segít.

Még egyszer köszönöm!

Minden jót
igen azzal szemeztem, de sajnos a felnimre igazából a 160as gumi passzol eddig 180assal jártam de szeretnék visszatérni a 160-ra, mert azért jobban irányítható vele a moci. majd ha sok pénzem lesz akkor veszek egy r6 felnit és akkor soha többet ez a f@szom 160-as
méret
Nekem van 120/70 és 180/55 párosításom Power One, ha gondolod...
azért a bt021 nem teljesen az én világom... viszont a 160as méret jobb mint a nem rá való 180as. Szívem szerint power race-t vagy power one-t vennék de abból 160as használtban a világ f@szán sincs... újat meg ugye érthető okokból nem veszek. Bár igazából amire most használom a mocit arra elég a bt021 is de azért lesz még pályanap meg erősebb hegyi csapatás és arra jó lenne ha lenne egy ilyen gumma a garázsban.
Ejnye-ejnye
Mi ez a típusváltás csak nem gond van a mostani típussal
hali! minta mélységeket felírhatnád rá engem lehet h. érdekel
Üdv ! Van egy ilyen race attackom eladóban 120/70,160/60
Ja meg van még párdarabom más méretekből
akkor most olyan mintha 12mm -el lejjeb állítottam a futóművet ?
a( /60-as kerékkel)
mi ujság van Péter milyen gumit szemeltél ki
Köszönöm szépen!
/lentebb van az eleje, könnyebben irányítható a motor a /60-assal/
erre voltam kiváncsi!
a többi "hozzászólást" is köszönöm
A kisebb (/60-as) guminak kisebb az oldalfal magassága, ezért kisebb a torzulási képessége, tehát kevesebb tud "lapon" alkalmazkodni a kanyarodási erőkhöz. A gyakorlatban - főleg közúton - ennek nem sok jelentőségét látom.
Valamint ugyanarra a motorra szerelve, a /60-assal hegyesebb villaszögű lesz a /70-eshez képest, hiszen alacsonyabb a gumi = lentebb van az eleje, könnyebben irányítható a motor a /60-assal.
120 mm 60 %-a = 72 mm
120 mm 70 %-a = 84 mm
Ki tudod számolni: a gumi magassága: a szélesség (120) százalékban a mögötte álló számmal (60 ill 70%)
A kerületet pedig 2r x 3.14 -el számoljuk
Tényleg 1 "S" 2 "B" = Kisebb
kisseb kerékkel már írni sem tudok
szeva.szeretném kérdeni tőled hogy a 120/60 R17gumi kölső átmérője mennyivel kissebb a 120/70 R17 től?(elsőkerék)és miben változik a motor ha a kissebbet kerékkel szerelik?kösz
Köszi a visszajelzést!
Remélem nem kételkedtél a szavamban
A hirdetés szövege is tartalmazza
5-ös pár: Pirelli Diablo Supercorsa,
120/70 ZR17, SC1 (Soft), (2009.20.) +
180/55 ZR17, SC1 (Soft), (2009.24.): 40000 Ft/pár
Üdv! Enyém volt a szitálós D209 GP-vel szerelt GSXR, ma rakták föl a tőled vett gumikat, igazad volt, szita megszünt........köszönjük Emese
Akkor nem tudom de utánakérdezek enne a dologna van pár ismerősöm a ringen
Az okés volt. 1.5-1.6
Ha a guminyomás olyan 1.2 és 1.5 közt van akkor az sem lehet