Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia !
Párban szeretném eladni,lehet hogy a 170 es is ráfér de össze húzza nagyon a gumit.
Köszi
hát, ha szándékos volt ez a szerkesztés, akkor lenyalom az olvált kocsim elejéről
Ezt biztosan így akartad megfogalmazni?
Köszönöm...
Ez gumi fajtától/márkától is függ , de jellemzően a 160-as az 160mm, és így tovább. Plusz a keskeny felni össze is húzza a szélesebb gumit - szóval azonos gumitípus esetén biztosan el fog férni.
Szia, az sc1 (soft) puhább.
Brian!

Ha már így szóba jött meddig használható egy Pirelli Diablo SC vagy egy Metzeler Racetec mondjuk addig,ameddig lehet hozzá bízni,hogy kanyarokban még ott van az úton ahogy kell !
Sziasztok pirellinél az sc1 vagy az sc2 a puhább keverék?
Ööö..... miért hogy használja...
Hali

Meg tudná mondani esetleg valaki hogy a 170-es guminak milyen széles a futófelülete? cm-ben. (cm=centiméter )

Most 160-as van fent és kb 1-1cm a villa közötti távolság,kérdés hogy elfér e a 170-es...

köszönöm...
Hali

Meg tudná mondani esetleg valaki hogy a 170-es guminak milyen széles a futófelülete? cm-ben. (cm=centiméter )

Most 160-as van fent és kb 1-1cm a villa közötti távolság,kérdés hogy elfér e a 170-es...

köszönöm...
vagy csak be kéne lőni a futóművet
na mondjuk ahogyan ő használja ezen nem is csodálkozom...
én nem tenném...
Hali
a 160/60 esetleg érdekelne magába....ha külön is eladó...

köszi
üdv.
Szia

160-as bol csak pában találtam nállad nekem pedig csak hátsó kellene,de azért köszönöm....
eszi a sebesség meg a pálya
Ezek szerint akkor fogy a hard is rendesen.
igen, újonnan és 4 pályanap van benne
Ezt a gumát újan vetted? Mennyi pályanap van benne?
Nyugi, a Dunlop addig OK, amíg van minta!
Szia, nekem van, válogass ITT!
Brian, 1 pályanap még belefér?
a bal szélső az