Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Okés holnap feldobom !
Csiga ! 2,5 cm-t adj oldalanként a 180 as gumi széleihez enyivel szélesebb a 190 es
Ok mérd le őket aztán dobd fel ide.
Köszi
190 es nem jó ?
CorsaIII 120/70, 180/55
ez párban 30 péz a közepe 4mm nem egy kopott darab
A BT016R 180/55 - 15000 ft ez is jó állapotú
Pilot Power 2CT 180/55 - 12000 ft
Holnap lemérem őket
Helo .Ez mennyi lenne?
Gondolom csak párban eladó.
Írhatnál árat a pilot powerre +a bt 16-ra
Meg méreteket is.
Csiga melyik érdekel ?
a corsa 3 ból 120/70,190/55
Szia!

Árakat is írhatnál mellé, esetleg képet. tájékoztatást, mennyire kopottak.
Köszi.
Hy!Corsa III milyen méret?
Sziasztok !
Van pár jó gumám eladóban
Corsa 3,BT003R Type2,Pilot Power 2 CT,BT016R Hypersport,Pirelli Superbike,Avon Venom 250/40 R18 !
HY! Köszi hogy szóltál!
sziasztok! gyor moson sopron megyeben foglalkozik valaki vagott slickkel? elore koszonom az infot!
a lányom még oda tudná adni, de nem ismeri fel a sok közül melyiket kéne adni és még a végén valami mást adna oda....
Ok rendben, köszi az info-t, majd akkor kiderül, hogy mi lesz.
már nem vagyok a műhelyben.....egyébként inkább túrásabb gumi mint a 208, annyival többet is bír, de azért annyira nem rossz....szombaton sajnos nem leszünk bent én pedig külföldön leszek(ha minden jól megy), de ha mégsem akkor fórumozni fogok és akkor bemegyek...
Pffffff na ez az én szerencsém Egyébként szombaton megyek Pestre, szóval ha nyitva vagytok vagy lehetséges, akkor megejthetnénk a dolgot. Szerelés is mehet, mert fel tudom vinni a kereket. Szóval ha más nem, majd szombaton a D207. Egyébként a D207 sportgumi ugye? Ha jól tudom a D208 váltotta. Légyszíves írj nekem pár részletet róla, pl profilmélységek, mikori, ilyesmik. Egy fénykép lenne a legjobb
köszi előre is!
még egy bocs, most nézem, hogy elég messze laksz tőlünk és sajnos postára gumit nem adok mert elviszik hamar a környéken is.......
és bocs, de ezek elég nyomott árak, alku sajnos nincs viszont olcsó felrakás igen...
A PP más eladva, ebben a méretben csak a D207-ek vannak, bár abból is már csak 1....kedden jönnek érte..
Mondjuk ha belegondolok a Pilot Power mégjobban érdek, mert elöl az van. Képet tegyél fel lécci! Tod mintamélység stb. Köszi előre!
Hello! Engem érdekelne a 160/60-as D207. Tudsz róla feltenni képet? Nagyon kéne, úgyhogy ha képről jó akkor alkuszunk és mehet is a bolt.
Érdekelne valakit 1 IRC Road Winner RX-01 140/70 R17 es gumi?
Hello!
Megérkeztek a gumik, korrekt volt minden. Köszi.
Van 160/60-as D207 14000huf-ért és Pilot Power 16000-ért, 180/55-ös PR2 18000, D209R 16000, Pilot Power 16000, 120/70 D Qualifier RR 14000-ért, ezek a gumik kimondotan jó állapotban vannak, de található még ezeknél kicsit roszabb természetesen annak megfelelő áron. A nálam vásárolt gumikat 1200db áron ki-be, le-felszereljük és centírozzuk. http://quickmoto.hu/