Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmit nem csináltam másképp mint eddig, a megszokott pályán voltam, úgyhogy nem értem.
Az tény, hogy picivel bátrabban megyek, mint eddig, főleg mióta felkerült az új rendszer, de ez semmi a nagyokhoz képest.
Az ergó 3000.3500 km ez most nagyon feladta a leckét gumi téren
40 üó. van a motorba, úgyhogy még kell lenni rajta.
mert van gumi ami használatkor elér egy bizonyos km ert és akkor egészen máshogy kopik
Szia mennyi van még vissza a gumiból?
Ezt is kizártuk már. Voltam ennél sokkal melegebbe is motorozni és akkor normálisan kopott.
Akkor meg a rohadt puha gumi és a negy meleg okozza
Nem szedtem fel a gumit, nem attól lett ilyen! Ennél jobban hova döntsem? Látsz a képen "majré" csíkot ...
Felszedi a pályán lerakódott gumit ennyi nekem is volt már ilyen de ha jobban megdöntod akkor ez le is jön
Van még mit vasalni a gumin
Hi brian!
A supercorsák közül az 5-ös párnak mennyi az ára, és a conti race attack utcán legálisan használható?
Néhány eladó sportgumi: Diablo, D211GP, Racetec, BT-003
ezzel a jelenséggel találkoztam már egy ismerősömnél,neki nagyobb sebességnél kezdett a motorja kovájogni
Üdv! neked nem szitál a motorod a D209 GP miatt?
...akkor ez az eset rejtély marad,de majd csak kitalál valaki egy ésszerű magyarázatot
És rajtam kívül senki se szedett össze semmit?
Az nem lehet,hogy a pályán lévő gumit szedted össze,és az van ráragadva az abroncsodra?
Mi supermotozáshoz 1.5-öt (előre), 1.6-ot (hátra) szoktunk fújni hidegen. Mennyinek kellene lennie melegen?
Eladó új Michelin Power Race motorgumipár Medium Soft ár:55ezer--bolti ára:95ezer
Első: 120/70 ZR 17
Hátsó: 180/55 R17
Eladó új Pirelli Diablo Corsa hátsó gumi 190/50 r17: ár:28ezer--bolti ára: 55ezer

érdeklődni: 06204362456
A guminyomást mindig melegen mérd ha pályázol!
Szai!
Ha elküldöd a pontos négyjegyű kódot (gyártási idő mellet) akkor megírom neked.
Üdvözlettel:Orangetom
4 db Metzeler Racetec Slick K2 180/55 méretekben, egybe 45.000 Ft. Igény szerint van hozzá K1-es első...
A guminyomást minden pályázás előtt ellenőrzöm, az okés volt.
nincs ezzel semmi gond. A guminyomásra azért nézz rá.
Akkor meg melegebb volt az aszfalt....