Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert neked egy tonnás a motorod
úgy én sem én melegen 2.8
nekem a 200/50-ben a gyári egy személyre 2,9.....
értelek, de én sose tennék bele 2.9-et 1 személyre...Főleg nem hidegen..
Sziasztok!

Hallott már valaki a Delticom AG internetes gumiáruházról? esetleg rendelt már valaki tőlük?
www.motorkerekpargumik.hu
Sziasztok!Tudja valaki hogy mivel jelzik a gumin a belsö szerkezetét,arra gondolok,hogy drót vagy vászon van-e benne?
ment a mail
repsol82@gmail.com

írd meg milyenek vannak,árakkal.Sport vagy pályagumi érdekel.
Köszönöm
Csak hátsó érdekel.
Hali !
Van,párban is jó ?
Szevasz!
Van valami jó hátsó gumid?180-190 érdekelne R1-re.
Sziasztok Van egy suzuki rg 125-ös motorom hátul 130-as gumi van rajta. Akarok venni slick gumit rá de nemtudom mekkorát lehet max rátenni a felni miatt (150?), mert a lengőkaroknál lenne elég hely. Lehet, hogy a nagyobb gumi peremét nagyon összehúzná a kis felni?
Mi a véleményetek?
Üdv. 130/70-17es gumi kellene. Más nem érdekel. Ha tud valaki kérem jelezze.
hát ez furcsa,a legtöbb motoron ezek az adatok eltérnek ha kétszemélyezel
Nem kekeckedésből de azért nézd meg te is De amúgy érdekes hogy a 600k8ra már soloban is 2.5 ír
persze, oda van írva..2 személyre
Amúgy gyanítom hogy ezt a levonót nem minden típusnál gyártják újra, lehet hogy kopp ugyanez van egy sportmotoron meg egy chopperen is
én pl onnan hogy ez van írva a láncvédőre :)
srácok, nem tudom i honnan veszitek a guminyomást utcára, de 2.9 akkor kell bele ha 2 személyezel. 1 személynél 2.5 kell hátulra!
Igen számít a guminyomás ha a gyárit használod nem kopik olyan hamar kockásra.Én ha utcán megyek a gyárit használom 2.5 2.9 persze ezeket meleg guminál állítom be.Ha pályázol akkor ennél jóval lejjebb kell engedni.
Brian, viszont akkor mennyi menjen nekem a gumiba? 120/70 -200/50 és hátra 190/50 lesz majd, de még jó a qualifier. Michelin Power 2ct lesz a köv.
Gyári nyomás 2,6 2,9.
hello emberek van pár darab hátsó gumim és cserélnék 150-160as gumira mert supermotyom van és kéne valami jó guma rá a csereajánlataim.
pirelli diablo 180/55-17 jó állapot
dunlop sportmax D252 180/55-17 jó állapot
pirelli diablo 170/60-17 jó áll
batlax Bt57 170/60-17 szinte uj de sütött teljesen jó utcára és a képek
Köszönöm a segítséged Brian, természetesen engedek a guminyomásból.
Szia Mizsi !
Metzeler Racetec em van,elég jó állapotú az első gumi az 2009 a hátsó 2008 as,ha érdekel a reglapomon a tel számom.
Ma baromi érdekes dolgot láttam. A lámpánál mellém állt egy fz6, valami sportgumi volt rajta, szépen széléig elhasználva. Együtt fordultunk a lámpa után, Ő elöl. Én meg csak lestem, hogy a gumija centiket(!) kúszott oldalra, mintha szét akarna folyni Na, akkor eszembejutott ez a guminyomásos dolog...
Nálam van:
Diablo Supercorsa
D211GP
BT-002, BT-003
Keress meg, nem fogsz csalódni!